dowolna

Budynki użytkowe pomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

595 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

8 500 zł13 m² 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą zestawu kontenerów. Kontenery o wymiarach 2,63 x 5,63m W skład zestawu wchodzą: kontenery puste klatki schodowe sanitariaty Kontenery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Gospodarstwo rolne Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

1 100 000 zł19 542 m² 56,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 542 m²

Witam mam na sprzedaż gospodarstwo położone przy głównej drodze powiatowej. Znajduje się na niej budynek mieszkalny z budynkiem chlewni. W budynku mieszkalnym znajduje się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Czarna Woda,pomorskie

25 000 zł12 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Na sprzedaż murowany garaż z kanałem przy ul. Mickiewicza w Czarnej Wodzie w powiecie starogardzkim. Powierzchnia 12,5 m2. Pełna własność. Czarna Woda spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Babilon,pomorskie

1 288 000 zł2 198 m² 585,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Niepowtarzalna oferta! Teren inwestycyjny z 4 budynkami w Borach Tucholskich! Jezioro, rzeka Brda, dookoła las, piękne okoliczności przyrody - to wszystko w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Nowowiejskiego

Malbork,pomorskie

70 000 zł20 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta: oferujemy na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20 m , usytuowany w dogodnej lokalizacji w Malborku, przy ul. Nowowiejskiego. Jest to idealne miejsce na przechowywanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gnojewo

Gnojewo,pomorskie

20 000 zł1 760 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker hala świeżo po generalnym remoncie 5 bram segmentowych (3 od szczytów budynku, 2 po jego bokach), doprowadzone do hali silne przyłącze energetyczne 1760 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Modra

Gdańsk,pomorskie

10 900 zł690 m² 15,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W gdańsku olszynce przy ul. Modrej blisko drogi S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy halę magazynową o powierzchni 353 m2 wraz z budynkami przynależnymi o pow. 336.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

90 000 zł20 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż pruszcz gdański ul. Beniowskiego Do sprzedaży oferuję garaż w bardzo dobrym stanie, dobrze nasłoneczniony, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

3 900 000 zł480 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Na sprzedaż prezentujemy Państwu kamienicę przy ul. Jesionowej w Górnym Wrzeszczu w Gdańsku Cena do negocjacji Dodatkowe informacje: - nr działki: 124 - Powierzchnia działki: 164 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gdynia,pomorskie

860 zł41 m² 20,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na wynajem wyjątkowa piwnica zlokalizowana w sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic miasta - Świętojańskiej. To przestrzeń o unikalnym charakterze i wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

29 700 zł1 100 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową/produkcyjną o pow. ok. 1021 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Parametry hali: - 1 x dok rozładunkowy, - 1 x brama segmentowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

4 999 zł206 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/magazyn razem z garażem 36m2! witam serdecznie, mam do wynajęcia powierzchnie magazynowo - produkcyjną na spokojną i nieuciążliwą działalność. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kruszyna

Kruszyna,pomorskie

2 979 000 zł7 011 m² 424,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 011 m²

Obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup 276/21/mb z wolnej ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

13 500 zł540 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową wraz z częścią handlowo usługową/biurową i zapleczem socjalnym o pow. ok. 540 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej. Posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

11 500 zł500 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 500 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej, usytuowaną na 1. piętrze. W budynku 2 windy towarowe, każda o udźwigu 3 tony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

42 000 zł1 450 m² 28,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 773 m²

Hala magazynowa z budynkiem biurowo-socjalnym położonym w doskonałej lokalizacji Gdańska-bezpośrednio przy głównej trasie nr.91 oraz z komfortowym dojazdem do autostrady A1 oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

3 850 000 zł810 m² 4 753,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:480 m²

Atuty: - 39 miejsc noclegowych z potencjałem poszerzenia zaplecza noclegowego - 800m od plaży - 5 minut do 'gwiazdy Północy' - 5min Jastrzębski Klif - 10min do Karwii - 15 min pieszo do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

5 609 zł220 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę produkcyjną/magazynową o pow. ok. 220 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej. Budynek o konstrukcji stalowej, prefabrykowanej. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

4 999 zł206 m² 24 zł/m²

 

 

 

Chojnice,pomorskie

59 000 zł21 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana garażem przy ulicy Młyńskiej w Chojnicach w województwie pomorskim. Działka numer 1288/49 o powierzchni 21 m2 oznaczona jako Bi - inne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

17 516 zł604 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni ok. 604 m2 zlokalizowaną w Gdyni Chyloni, przy ul. Hutniczej. Specyfikacja techniczna: - wysokość 9m, - posadzka w technologii dst, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pogódki

Pogódki,pomorskie

490 000 zł460 m² 1 065,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dzień dobry Na sprzedaż budynek magazynowy z możliwością wyznaczenia części mieszkalnej. Budynek znajduje się na utwardzonej i ogrodzonej działce o powierzchni 2200 m2, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczęśliwa

Gdańsk,pomorskie

3 313 €366 m² 9,05 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem wyjątkowa powierzchnia magazynowo - biurowa o powierzchni 366 m2, znajdująca się w Gdańsku, w centralnej części Trójmiasta. Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek 1-kondygnacyjny o powierzchni 300m2 i wysokości 3,50m z użytkowaniem placu manewrowego o powierzchni 200m2 wraz z rampą załadunkowo-rozładunkową. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daleka

Malbork,pomorskie

25 000 zł1 490 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 275 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu obiektów przemysłowo - produkcyjno magazynowych posadowionych na działce obszaru 18.275 m2, przy ulicy Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 30-go Stycznia

Tczew,pomorskie

12 810 zł1 830 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 284 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu obiekt o przeznaczaniu magazynowo-usługowo-produkcyjnym! Przedmiotem oferty jest najem powierzchni magazynowej wnoszącej 1.830 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Subkowy,pomorskie

1 150 000 zł850 m² 1 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 695 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o przeznaczeniu mieszkalno-magazynowym. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 8695 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Sportowa

Tczew,pomorskie

790 000 zł344 m² 2 296,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:635 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni zabudowy 344 m2, zlokalizowanego, przy ulicy Sportowej w Tczewie. Budynek przystosowany jest do nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest wynajem działki zabudowanej budynkiem o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bietowo

Bietowo,pomorskie

5 000 zł500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia halę produkcyjną/magazynową o powierzchni użytkowej od 200m do 2500 m2, zlokalizowaną w miejscowości Bietowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daleka

Malbork,pomorskie

4 999 900 zł1 490 m² 3 355,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 275 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektów przemysłowo - produkcyjno magazynowych posadowionych na działce obszaru 18.275 m2, przy ulicy Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kamierowska

Skarszewy,pomorskie

999 000 zł565 m² 1 768,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 290 m²

Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż, dom wraz z budynkami gospodarczymi murowaną stodołą, garażami i dużą działką o powierzchni 21.290m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 30-go Stycznia

Tczew,pomorskie

29 015 zł4 145 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 284 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu obiekt o przeznaczaniu magazynowo-usługowo-produkcyjnym! Przedmiotem oferty jest najem budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skośna

Starogard Gdański,pomorskie

799 000 zł1 070 m² 746,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 2341 m2, zabudowaną budynkiem biurowym wraz z halą magazynowo-produkcyjną przy ulicy Skośnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hallera

Starogard Gdański,pomorskie

1 350 000 zł206 m² 6 553 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szukasz nieruchomości i pomysłu na pewny, długoterminowy biznes, który zapewni stabilny zysk? Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Miłobądz,pomorskie

1 650 000 zł357 m² 4 623,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 878 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowego - chłodni, posadowionego na działce obszaru 3878 m2, położony przy ulicy Szkolnej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sportowa

Tczew,pomorskie

790 000 zł344 m² 2 296,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:635 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni zabudowy 344 m2, zlokalizowanego, przy ulicy Sportowej w Tczewie. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

429 000 zł300 m² 1 430 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej budynkiem o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kamionka

Kamionka,pomorskie

449 000 zł271 m² 1 736,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi i garażowymi, zlokalizowane na działce o obszarze 2900 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Skośna

Starogard Gdański,pomorskie

799 000 zł1 070 m² 746,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chojnicka

Starogard Gdański,pomorskie

1 299 000 zł997 m² 1 302,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować narożną kamienicę w centrum Starogardu Gdańskiego, w najbliższej okolicy rynku. Budynek solidnie zbudowany z czerwonej cegły.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij