dowolna

Budynki użytkowe pomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

595 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej budynkiem o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Obrońców Westerplatte

Tczew,pomorskie

1 199 000 zł468 m² 2 561,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:588 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kamienice w atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż kamienicy znajdującej się przy ulicy Westerplatte w Tczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Płaczewska

Koteże,pomorskie

430 000 zł20 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu obiektu magazynowego o powierzchni 20 000 m2 położony przy ulicy Płaczewskiej w miejscowości Koteże. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Starogardzka

Skarszewy,pomorskie

22 500 zł1 015 m² 22,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni użytkowej 1015,33 m , zlokalizowaną przy ulicy Starogardzkiej w Skarszewach. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jagiellońska

Tczew,pomorskie

1 450 000 zł1 300 m² 1 115,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro ma przyjemność przedstawić państwu ofertę sprzedaży myjni samochodowej. Przedmiotem oferty jest sprzedaż rentownego biznesu jakim jest bezdotykowa myjnia samochodowa znajdująca się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Subkowy,pomorskie

1 150 000 zł850 m² 1 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 695 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość o przeznaczeniu mieszkalno-magazynowym. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 8695 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daleka

Malbork,pomorskie

30 000 zł1 490 m² 20,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 275 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu obiektów przemysłowo - produkcyjno magazynowych posadowionych na działce obszaru 18.275 m2, przy ulicy Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 30-go Stycznia

Tczew,pomorskie

16 205 zł2 315 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 284 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu obiekt o przeznaczaniu magazynowo-usługowo-produkcyjnym! Przedmiotem oferty jest najem powirzchni magazynowej wynoszącej 2.315 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kończewice

Kończewice,pomorskie

239 000 zł276 m² 865,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:877 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej budynkiem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mieścin

Mieścin,pomorskie

6 300 000 zł1 423 m² 4 427,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowego - produkcyjnego o powierzchni 1423,04 m2, wraz z wiatą magazynową o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

429 000 zł300 m² 1 430 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Płaczewska

Koteże,pomorskie

215 000 zł10 000 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu obiektu magazynowego o powierzchni 10 000 m2 położony przy ulicy Płaczewskiej w miejscowości Koteże. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

4 999 zł206 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/magazyn razem z garażem 36m2! witam serdecznie, mam do wynajęcia powierzchnie magazynowo - produkcyjną na spokojną i nieuciążliwą działalność. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Prusa

Starogard Gdański,pomorskie

6 989 986 zł3 738 m² 1 869,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 837 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 18.837 m2, wraz z budynkami produkcyjno-magazynow0-usługowo-handlowymi o powierzchni zabudowy 3.738,40 m2 - powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daleka

Malbork,pomorskie

4 999 900 zł1 490 m² 3 355,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 275 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektów przemysłowo - produkcyjno magazynowych posadowionych na działce obszaru 18.275 m2, przy ulicy Dalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Sportowa

Tczew,pomorskie

790 000 zł344 m² 2 296,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:635 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż budynku magazynowo-produkcyjnego o powierzchni zabudowy 344 m2, zlokalizowanego, przy ulicy Sportowej w Tczewie. Budynek przystosowany jest do nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

1 999 000 zł860 m² 2 324,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala / magazyn o pow. 860m2. Działka o pow.9600m2. Hala składa się z pomieszczenia głównego, kuchni, dwóch toalet, pomieszczenia, pomieszczenia biurowego i magazynu. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeziorna

Żarnowska,pomorskie

2 700 000 zł700 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Sprzedam dwa budynki pensjonatowe Willa Ilona 1 w miejscowości Żarnowska koło Łeby. Położone w pierwszej linii brzegowej przy jeziorze Łebsko graniczące z Narodowym Parkiem Sowińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dąbrówka Tczewska

Dąbrówka Tczewska,pomorskie

650 000 zł816 m² 796,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej budynkami magazynowo - produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamkowa

Tczew,pomorskie

1 190 000 zł400 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować atrakcyjną kamienicę o powierzchni użytkowej 395,75 m2, położoną przy ulicy Zamkowej w Tczewie. Obiekt posiada 11 mieszkań. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

2 990 000 zł345 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Oferta Na sprzedaż pensjonat turystyczny wraz z trzema domkami, położony w Krynicy Morskiej, bezpośrednio przy plaży z Zalewem Wiślanym. Opis nieruchomości Budynek pensjonatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piekarnicza

Gdańsk,pomorskie

21 000 zł350 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 350 m2 - w tym 100 m2 powierzchni magazynu. Budynek znajduje się na Morenie przy ul. Piekarniczej. Położony w bardzo dobrej lokalizacji otoczonej pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

6 000 zł206 m² 29 zł/m²

 

 

 

Bolszewo,pomorskie

100 000 zł22 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 22,5 m Garaż znajduje się w bryle murowanego budynku mieszkalnego przy ul. Zamostnej 11 w Bolszewie. W garażu podłączony jest prąd. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

60 000 zł6 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:44 600 m²

Do wynajęcia nieruchomość położona 20 km od Gdańska, 5 km od zjazdu z s7 na wysokości Wisły. Powiat Nowy Dwór Gdański. Hala położona na działce 4,46 ha. Do wynajęcia poniższe hale: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Grunwaldzka

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt - 664-760-29 - Na wynajem murowany, suchy magazyn, wymiary około 9,30x6m. Dostępne jest zaplecze socjalne. Dojazd utwardzony, teren zamykany, monitorowany, ochrona. Do ceny należy doliczyć vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

1 932 zł87 m² 22,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia budynek wolnostojący o pow. 86,7 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni w rejonie ulicy Hutniczej. W budynku wydzielono pomieszczenie biurowe, socjalne, toaletkę oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

18 000 €4 000 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową z obsługą logistyczną w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdyńska

Miszewko,pomorskie

24 900 zł1 350 m² 18,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-produkcyjnej w Miszewku przy ul. Gdyńskiej 75. Nieruchomość oferuje najwyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 900 000 zł600 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w cichej okolicy, w centrum dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Budynek biurowo-użytkowy (600 m2) 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

36 000 €8 000 m² 5 €/m²

 

 

 

Gdańsk,pomorskie

102 000 zł20 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż murowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Generała Dąbrowskiego w Gdańsku, w pobliżu dworca pkp Gdańsk Główny. W garażu jest kanał i prąd + licznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Wrzosowa

Kalisz,pomorskie

12 000 zł420 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia pomieszczenia produkcyjno- magazynowe w Kaliszu Kaszubskim, gmina Dziemiany. Doskonałe na stolarnię, lakiernię, warsztat samochodowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Gałczyńskiego

Gdynia,pomorskie

105 000 zł16 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Garaż murowany Gdynia - Karwiny ul. Gałczyńskiego na sprzedaż. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna: garaż murowany o powierzchni 16.5 m2. Lokalizacja: trójmiasto, gdynia - Karwiny, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdyńska

Miszewko,pomorskie

29 000 zł500 m² 58 zł/m²

 

 

 

Miszewko,pomorskie

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Ta hala to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni produkcyjno-magazynowej, która spełni najwyższe standardy jakościowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

10 800 zł360 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od 1 sierpnia 2024 r. magazyn z częścią socjalno-biurową o powierzchni 320,32 m2. Magazyn znajduje się na ogrodzonym terenie, z automatycznie zamykaną bramą i dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tymiankowa

Gdynia,pomorskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal komercyjny o powierzchni 130 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu pętli autobusowej przy ulicy tymiankowej/poziomkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczęśliwa

Gdańsk,pomorskie

4 906 €573 m² 8,56 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem wyjątkowa powierzchnia magazynowo - biurowa o powierzchni 366 m2, znajdująca się w Gdańsku, w centralnej części Trójmiasta. Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala / magazyn o pow. 200m2 na pograniczu Rumi i dębogórza/dębogórza-Wybudowanie. Hala jest nowa, o wyższym standardzie, wybudowana w 2022r. Wymiary 20/10. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Schuberta

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uniwersalne pomieszczenia (magazyn, produkcja,usługi, .) wraz z pomieszczeniem socjalnym w części wspólnej. Z bardzo dobrym dojazdem. Wydzielona część dużej hali magazynowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij