dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

1 999 000 zł37 569 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:297 m²

Działka inwestycyjna! Podana cena jest ceną netto Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 37 569 m2, składający się z trzech działek 115/2, 115/6, 115/10 położona w Bożympolu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Procja noworoczna z 1490 000 na 1390 000 Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł152 m² 7 006,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem na dużej działce o powierzchni 1050 m . Położonych w miejscowości Glincz w gminie Żukowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł520 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Tylko U nas! dom Z potencjałem! Szukasz domu dla siebie blisko morza, ale z dala od turystycznego zgiełku? Albo miejsca na inwestycję? Jesteś we właściwym miejscu! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł203 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom I piętrowy o powierzchni 203 m2, położony w Małkowie w gminie Żukowo. Dom posadowiony przy drodze asfaltowej, w głębi działki co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł89 m² 4 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny o powierzchni ok. 89 m , usytuowany na 3.200 m działce w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł124 m² 7 169,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kontakt Marta Wolf Tel.   Tylko u nas! Budynek: dom o powierzchni 124m2 mieszczący się na działce o pow. 800m2 w urokliwej miejscowości Wiele. Media: -woda -prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowy położony w Chojnicach przy Alei Bayeux. Jest to segment budynku w zwartej zabudowie szeregowej. Działka o powierzchni 48 m2 jest zabudowana 2.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł149,38 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Witam, prezentuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej | stan deweloperski | Bojano Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł156,90 m² 6 685,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:877 m²

Atuty: * Dom jednorodzinny wolnostojący w bardzo dobrym standardzie; * Cicha, spokojna lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru; * Szkoła podstawowa na tej samej ulicy; *.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 600 m , położony na słonecznej działce 1150 m w Gdańsku - Kowalach. Spokojne otoczenie domów jednorodzinnych oraz szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł161 m² 8 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta dostępna w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł155,22 m² 12 884,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Całoroczny obiekt inwestycyjny - gotowy biznes najmu W mostach Dwa niezależne mieszkania | Ekologiczne systemy grzewcze | 6 sypialni | Bliskość Mechelinek Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł185 m² 6 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom z duszą w sercu Otomina - las, jezioro i prywatna strefa wellness. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Otominie, miejscowości graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł361,70 m² 4 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom w świetnej, spokojnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub osób, które chcą mieszkać w nadmorskim klimacie, łącząc z wynajmem pokoi. Możliwość zamiany na inna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,70 m² 6 551,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Freedom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z inwestycją położoną w miejscowości Łęgowo przy ulicy Spacerowej. To wspaniała i jednocześnie kameralna inwestycja złożona.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł15 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Całoroczny domek drewniany 15 m2 | 200 m2 działki | rod Motława | Gdańsk Olszynka. Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, ptaki budzą zamiast budzika, a jednocześnie do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł129,80 m² 10 778,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Bliźniak z Potencjałem | Działka 703 m | Radunica pod Gdańskiem Szukasz domu, który łączy funkcjonalność z przestrzenią, a spokój wsi z bliskością metropolii? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł175 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

NA sprzedaż nowoczesny, designerski, energooszczędny, wygodny dom Z garażem dwustanowiskowym I ogrodem od strony połudnowej nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł150 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 321 m²

Dom jednorodzinny z dużą działką w malowniczym Stowięcinie Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w spokojnej, kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149,29 m² 5 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Słupsk dom klimatem dodatkowo niezależne mieszkanie, sauna i ogród w spokojnej dzielnicy - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Oddzielne mieszkanie w piwnicy z osobnym wejściem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł384 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Dom w Gowinie - przestrzeń, komfort i natura Na sprzedaż przestronny, elegancki dom wolnostojący o powierzchni 384 m , położony w cichej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł217,90 m² 8 485,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski Wolnostojący dom położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 770 m2 z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kałdowie - duży potencjał, wiele możliwości aranżacyjnych! Oferujemy na sprzedaż murowany, wolnostojący dom jednorodzinny, podpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł129,73 m² 4 386,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa inwestycja w Czarnówku - komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, kameralną inwestycję realizowaną w miejscowości Czarnówko,.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł270 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:777 m²

Malownicza miejscowość , położona w odległości 7 km. od Pruszcza Gdańskiego - Różyny. Lokalizacja ta jest alternatywą dla osób , które chcą mieszkać w cichej, spokojnej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł45 m² 36 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 998 m²

Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynek lokalizacja: działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 882 843 zł137,36 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Termin oddania: do 30.06.2026 * dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny * 137,36 m2 powierzchni użytkowej * 185.71 m2 powierzchni całkowitej * 4 sypialnie * prywatny ogródek 213,18 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Nowoczesny dom z antresolą i dużą działką - Bojano, 202,7 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i nowoczesnego domu w Bojanie, idealnego dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł172 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

Dzień dobry. Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Skarszew - na osiedlu Pólko. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 800 zł139,90 m² 4 344,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł178,82 m² 4 412,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny przy ul. Tuwima w Kościerzyna, który oferuje znacznie więcej niż standardowe 178 m powierzchni użytkowej. Realna przestrzeń do dyspozycji to ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 800 000 zł314 m² 31 210 zł/m²