dowolna

Domy na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 996 ogłoszeń

1 999 900 zł174 m² 11 493,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Zaledwie 300 metrów od Jeziora Otomińskiego - na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 360 m2 na działce o powierzchni 1668 m2. Zalety - dom położony przy cichej ślepej uliczce (niewielki ruch) - 8 pokoi z możliwością wydzielenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł232 m² 11 202,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy promienie słońca wpadają przez duże okna do salonu, a dzień zaczynasz kawą na balkonie z widokiem na zielony ogród. Ten przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł295 m² 3 725,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom nad morzem w Łebie - idealny pod inwestycję lub jako drugi dom Na sprzedaż środkowy segment domu położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Łebie przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł305 m² 4 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość: gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym z dużą działką rolną Nieruchomość położona jest w gminie Tczew.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł298 m² 6 040,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom jednorodzinny z oddzielnym mieszkaniem na dużej działce - Linia, ul. Sportowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł136,95 m² 4 008,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament w zabudowie bliźniaczej z ogrodem (istnieje możliwość kupna z garażem-599tys. lub bez.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł100 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:659 m²

Funkcjonalny dom w Gościcinie - 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie gazowe. Opis nieruchomości Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 100 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł264,13 m² 10 218,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 172 m²

Oferta dostępna tylko W pepperhouse! Na sprzedaż komfortowa i nowoczesna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości sąsiadującej ze Starogardem Gdańskim, oddalonej zaledwie 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł232,80 m² 6 400,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się 500 metrów od otwartego morza w miejscowości Chłapowo koło Władysławowa lokalizacja: nieruchomość mieści się w miejscowości Chłapowo. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 800 m²

Wyjątkowe siedlisko z ogromnym potencjałem w miejscowości Odry, gmina Czersk, powiat chojnicki, województwo pomorskie - przestrzeń i prywatność Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł206,85 m² 3 142,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Freedom prezentuje na sprzedaż nowy dom w stanie surowym zamkniętym Robakowo, gm. Luzino | 925 m działki | Możliwość wykończenia pod klucz! Szukasz solidnie wybudowanego, przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 175 000 zł158,83 m² 19 989,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Lokalizacja: sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł89,15 m² 6 270,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 445 m²

Oferta sprzedaży dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, rzuszcze, gmina Główczyce. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w miejscowości Rzuszcze, w gminie Główczyce.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł106 m² 10 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, idealny dla osób ceniących komfort, ekologię i spokojne otoczenie. Nieruchomość znajduje się w otulinie natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł102,97 m² 6 399,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak w Starzynie Twój Wymarzony Dom Blisko Natury Zrealizuj marzenie o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy. Prezentujemy wyjątkową inwestycję w Starzynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Nowa hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy szereg o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej okolicy Grabiny Zameczek. Zapraszam do witualnego spaceru po domu: Działka zagospodarowana -kostka.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł240 m² 11 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy, segment z ogrodem , usytuowany w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Gdyni - Dąbrowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

659 999 zł104 m² 6 346,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

Dom, który zarabia na siebie. Nowoczesność 300m od jeziora | Przywidz Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów, lecz realny zysk! Poznaj dom, który łączy luksus bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 260m usytuowany na dużej działce - 1100m. Nieruchomość położona jest w Rębielczu przy ul. Miłej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł277,16 m² 7 919,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Ta wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja została zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują komfortowego, gotowego do zamieszkania domu, nie rezygnując przy tym z elegancji,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż bliźniak w ścisłym centrum Sztum, położony w spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł830 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Budynek mieszkalno-usługowy, w wysokim standardzie w miejscowości Szpon (województwo pomorskie). 830m powierzchni tworzącej funkcjonalny układ składający się z czterech kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim położony w Bojanie (powierzchnia całkowita 155 m2) I piętrowy, 6 pokoi, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili można wyobrazić sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

24 800 000 zł2 058,92 m² 12 045,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:904 m²

Historyczna kamienica z przełomu XIX i XX wieku zlokalizowana w Dolnym Sopocie tuż przy Dworcu Głównym w Sopocie i słynnym Monte Cassino Lokalizacja: sopot Dolny to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł45 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:295 m²

Oferowana nieruchomość znajduje się W nadolu koło dębek szukasz ciszy I spokoju mazysz O domku nad wodą - gotowy od zaraz wydanie lokalizacja : N A D O L E - to kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł277 m² 9 927,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! Atuty: - budynek energooszczędny, - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Na sprzedaż: gospodarstwo rolne z domem, budynkami gospodarczymi, gruntami o łącznej powierzchni około 2,4ha - okolice Prabut Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł560 m² 5 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Wyjątkowa Inwestycja! Na sprzedaż znakomity, działający od wielu lat, cieszący się dobrą renomą dom wypoczynkowy Villa Malva w Karwii. Miejscowości słynącej z najpiękniejszych szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł213 m² 6 103,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta inwestycyjna dwa wolnostojące domy na jednej działce W stegnie powierzchnia całkowita większego domu: 213 m2 powierzchnia całkowita mniejszczego domu: 43 m2 powierzchnia działki: 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł110,80 m² 10 379,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczej Brodnicy Dolnej (gm. Kartuzy), przy ul. Słonecznej - w bezpośrednim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy jeziorami Brodno Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł139,90 m² 5 689,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! Układy.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł160 m² 7 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący 160 m z dużym garażem - Juszkowo atuty: -Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m . -Przestronne i ustawne pomieszczenia dające duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł202 m² 7 079,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Ofertą sprzedaży jest prężnie działający pensjonat z własną marką i gronem stałych klientów, położony w malowniczej miejscowości Kąty Rybackie, przy ul. Wczasowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Uwaga nowość, zarezerwuj już dziś, odbiory marzec 2024 W sprzedaży I etap osiedla - 4 budynki (lokali) Uwaga cena netto Przy zakupie lokalu mieszkalnego należy doliczyć 8% vat Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł303,52 m² 2 141,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowy dom wolnostojący w spokojnej wsi Świerzenko Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł180 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom/mieszkanie o powierzchni 98,93 m2 położony w Czarnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł180,24 m² 8 877,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalny (pow. całkowita 180,24 m2) o dużym potencjale adaptacyjnym, doskonale nadający się na: siedzibę firmy biura kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł121 m² 5 950,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Przytulny dom z ogrodem i garażem - Rozłazino Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny w Rozłazinie (gm. Łęczyce), łączący gotowe do zamieszkania wnętrza z przestrzenią do własnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij