dowolna

Domy do wynajęcia pomorskie - Oferty wynajmu domów

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

8 500 zł353 m² 24,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom zlokalizowany w Matemblewie przy ul. Nowiec Osiedle Nowiec - bardzo ładny, przestronny, 4-ro pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 353 m2. Całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł314,57 m² 47,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:529 m²

Reprezentacyjna dom W sercu oliwy | 314 m | Idealny na Siedzibę Firmy, kancelarię lub Klinikę Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł122 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem w Pogórzu. 4 pokojowy dom o powierzchni 122,35 m2 z dwoma miejscami postojowymi i ogródkiem o powierzchni ok. 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł470 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Cały budynek przystosowany pod hotel pracowniczy, w miejscowości Łebieniec km od Łeby i 20 km od Lęborka, budynek po generalnym remoncie, umeblowany, w pełni wyposażony, przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł240 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na wynajem dom o powierzchni ok. 240 m , położony w Gdyni Obłuże, przy ul. Jantarowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł145 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Do wynajęcia od lipca 2026r. Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu nowiec wybudowanym przez firmę inpro. Wspaniała lokalizacja przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w dolinie rzeki Strzyży,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pensjonat / hotel w Karwi, wysoki standard, 9 apartamentów, 18 pokoi. Właściciel akceptuje podnajem np. dla uchodźców z Ukrainy. Czynsz 20.000 zł + eksploatacja (około 10.000 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta nieruchomość idealnie łączy te wszystkie potrzeby. Na wynajem nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Zachęcamy do wynajmu domu w segmencie środkowym w miejscowości Rokitnica przy ul. Droga Słowackiego 35. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 o nowoczesnej architekturze, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Witaj w nadmorskiej kolorowej bajce - w Nadmorskiej Osadzie cudownie położonej w Osłoninie, ok.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

<!-startfragment-> Do wynajęcia długoterminowego wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący położony w Rumi. Nieruchomość wyróżnia się dużą działką, prywatnością oraz położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:196 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł102 m² 68,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom premium 102 m2 z sauną | dla kadry zarządzającej | Lubkowo nad Jeziorem Żarnowieckim Oferta najmu domu o podwyższonym standardzie, zaprojektowanego z myślą o kadrze kierowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom na wynajem dla pracowników - około 20 miejsc noclegowych lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni- obłuże. W pobliżu liczne tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla kogo: dom z przeznaczaniem do zamieszkania lub wynajęcia dla firmy na minimum dwa lata. Lokalizacja: centrum Orłowa, skąd w klika minut dotrzemy nad orłowskie molo, plażę czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł136 m² 50,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Oferta bez prowizji Wynajem bez zwierząt, wyłącznie na dłuższy okres, umowa w formie najmu okazjonalnego. . Doskonała lokalizacja: dom znajduje w Borkowie na granicy z Gdańskimi.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł260 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Władysławowo - Cetniewo: inwestuj w Topową Lokalizację! tylko U nas 10 min spacerem do plaży! 8 apartamentów + mieszkanie 80m2 dla właściciela! Zamieszkaj i prowadź swój biznes nad.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł101,50 m² 49,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

***dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchnii ok 102 M2 W małkowie*** Prezentujemy Państwu 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 w Małkowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom premium Reda Betlejem Są domy do których chcesz od razu wnieść walizkę. Ten nowoczesny bliźniak w Redzie Betlejem zdecydowanie należy do tej kategorii. Przemyślany układ, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł304 m² 49,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:562 m²

**reprezentacyjny dom na wynajem - Gdańsk Stara Oliwa | 314 m | idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub klinikę** Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 314 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny,w pełni umeblowany skrajny dom szeregowy w Gdańsku Osowa. Nieruchomość ma 150 m2 powierzchni i składa się z 4 pokoi.Na pierwszym piętrze z podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w ustronnej i spokojnej części Banina, nieopodal pól uprawnych, na skraju zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. Przystanek autobusowy 300m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł757 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkową nieruchomość położoną w Tczewie. Od kilkudziesięciu lat , nieruchomość pełniła rolę siedziby dla Harcerskiej Orkiestry Dętej oraz Chóru echo. To tu odbywały się liczne bale,.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

700zł netto to cena za miesiąc od osoby już ze wszystkimi opłatami! Obiekt nawet na 28 osoby dla pracowników, studentów czy firm i obcokrajowców o powierzchni ok 200m2 w Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł160 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:397 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy i unikatowy dom w skrajnym szeregu. Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnego designu z niepowtarzalnym stylem, który zachwyca już.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom nad morzem W mechelinkach Zaledwie kilka minut od morza | Spokojna okolica | Komfortowe osiedle ***** opis inwestycji : To nowoczesne osiedle zostało stworzone dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł300 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 950 m²

Taka oferta tylko W naszym biurze - nie przegap jej! jeśli szukasz na wynajem miejsca do mieszkania I prowadzenia własnej działalności gospodarczej - to dobrze trafiłeś - oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł270 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Połówka bliźniaka na wynajem - idealna pod nieuciążliwą działalność gospodarczą! Nowoczesne wykończenie Cicha lokalizacja Doskonała komunikacja Do wynajęcia połówka bliźniaka położona.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł246 m² 38,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom o pow. ok 246m2 w Gdyni w Orłowie. Działka 400m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. 7-pokoi, 3 kuchnie i 3-łazienki ; po jednej na każdej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł189 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia najchętniej dla rodziny lub firmy komfortowy dom wolnostojący z fajną funkcjonalną działką i tarasem. Dom nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Żukowo,pomorskie

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem na ulicy Mickiewicza w Żukowie Dom jednorodzinny zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1147 m2. Budynek składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta idealna dla firm poszukujących zakwaterowania pracownikom! najważniejsze atuty: * Willa dostosowana do komfortowego zamieszkania pracownikom firm- rozkład pomieszczeń oraz ilość pokoi pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Rozpoczęcie Najmu od września 2026! atuty kluczowe: dom w doskonałej lokalizacji - oferta skierowana również do firm. Świetnie spełni się do prowadzenia działalności typu Studio. Wyszukany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

4 500 zł168 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej dostępny na wynajem. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasztanowa

Banino,pomorskie

4 000 zł99 m² 40,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Połowa bliźniaka wykończona w wysokim standardzie. Na parterze znajduje się duża kuchnia z jadalnią, salon z wyjściem do ogródka, toaleta i kotłownia. Parter został w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

6 400 zł126 m² 50,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem, przeszklonym tarasem i garażem o pow. 126m2 w Gdynia na Małym Kacku. Dom znajduje się w zabudowie szeregowej w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Funkcjonalny dom dogodnie zlokalizowany o pow. całkowitej 240m2 w Gdyni na Cisowej. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter -salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Rezerwacja do 5.05. Wyjątkowy dom z charakterem na wynajem - Gdynia Redłowo. Przestronny dom o powierzchni 160 m , położony na zadbanej działce o pow.427 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Do Morza

Mechelinki,pomorskie

5 999 zł82 m² 73,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:82 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syriusza

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij