dowolna

Domy do wynajęcia pomorskie - Oferty wynajmu domów

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

8 000 zł218,55 m² 36,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Funkcjonalny, nowoczesny dom z kameralnym ogrodem w Suchym Dworze. Najważniejsze atuty - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia w Suchym Dworze - Położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Do wynajęcia przestronny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z prywatnym ogrodem, usytuowany przy cichej, bocznej uliczce. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że dom funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Całoroczny dom w malowniczej okolicy na wynajem Nowe Karpno Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu całorocznego domu w urokliwej miejscowości Nowe Karpno, w pobliżu Lipusza.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł175 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 300 zł117,49 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Oferujemy do długoterminowego najmu dom typu bliźniak w Czaplach o powierzchni ok. 97 m2 .Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnego lokalu z ogrodem tuż.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł184 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Wyjątkowy klimatyzowany dom posadowiony na dużej pięknie zagospodarowanej działce przy lesie - ul. Nowiec, gdańsk atuty: lokalizacja "premium Nature": dom znajduje się pod samym lasem (trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł140 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

homfi ma przyjemność zaprezentować przestronną, wielopoziomową nieruchomość na wynajem o powierzchni ok. 250 m , usytuowaną przy ul. Niedźwiednik w Gdańsku. Budynek ten stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biurom nieruchomości dziękuję. Dom wolnostojący 200 m2 -7 pokoi z łazienkami wynajmę na siedzibę firmy, biura lub gabinety. Dom zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie w okolicy C.H Klif.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł300 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Kontakt:tel.   Do wynajęcia wolnostojący, nowy dom z pełnym umeblowaniem w Łęgowie - 4 km od Pruszcza Gdańskiego. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana - bliski dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł312 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na wynajem trzypoziomowy dom wolnostojący o pow. całkowitej ok. 300m2 (200 m2 pow. użytkowa), usytuowany w pasie nadmorskim, w cichej i spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wynajmę dom dla rodziny lub firmy Strzelino, 5 pokoi, duża działka, wyposażenie - Freedom Nieruchomości oddział Słupsk - Duża działka (ok. 1300 m ) przestrzeń, prywatność i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł240 m² 57,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

DO wynajęcia dom Z ogrodem Gdańsk Wrzeszcz Górny Powierzchnia mieszkalna: 180 m Powierzchnia użytkowa: 240 m Powierzchnia działki: 300 m Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł123,20 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:591 m²

Lokalizacja: gdynia Cisowa to jedna z północno-zachodnich dzielnic Gdyni, położona między Chylonią a Pustkami Cisowskimi. Łączy w sobie elementy dzielnicy mieszkalnej, przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem duży, wolnostojący dom o bardzo funkcjonalnym układzie, położony w Baninie przy ul. Tredera, na ogromnej działce o powierzchni 2000 m . Po remoncie 3 kuchnie 3 łazienki 6.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł312,50 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecamy do wynajęcia nieruchomość położoną w Gdyni Orłowie w pobliżu ch Klif, składającą się z trzech poziomów: piwnica: o pow. 108,9 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł359,16 m² 36,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - ogrzewanie podłogowe, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł567 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Szukasz dużego domu dla rodziny i prowadzenia firmy? Ta oferta jest dla Ciebie! Duży nowoczesny budynek o powierzchni całkowitej 567m2 może być świetnym miejscem zarówno dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim, w gminie Kościerzyna, w mieście Kościerzyna. Dom szeregowy skrajny na wynajem o powierzchni użytkowej 120m2, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł423 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ta wyjątkowa rezydencja stanowi harmonijne połączenie elegancji, komfortu i bliskości natury. Położona na wysokości 115 m n.p.m., w otoczeniu lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł280 m² 35,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom energooszczędny Z prywatnym stawem Dom w technologii pasywnej | Bardzo niskie koszty utrzymania | Prywatny dostęp do linii brzegowej - stawu | Unikatowy widok z salonu i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł135 m² 54,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Komfortowy bliźniak U wrót lasu - prestiżowa enklawa spokoju na gdańskim matemblewie Idealny dla rodziny z dziećmi | Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł450 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zdjęcia z wnętrza z chęcią udostępnię zainteresowanym klientom na życzenie! reprezentacyjna willa Z tarasem nad jeziorem - idealna dla kliniki premium / kancelarii - gdańsk, ul. Edisona.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na wynajem to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł116 m² 38,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny dom Z tarasem I ogrodem - łebcz, blisko władysławowa Taras | Ogród 300 m | Garaż | Wysoki standard | Spokojna okolica | Bliskość morza ***** opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł170 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem w zacisznej części Sopotu - elegancja, prywatność i ponadczasowy styl. W jednej z najbardziej kameralnych części Sopotu znajduje się wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia o pow.250m2 w Rumi. Dom składa się z czterech kondygnacji. Podpiwniczenie zaadaptowane na pokoje z łazienką z trzema kabinami prysznicowymi i kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł157 m² 54,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na wynajem niezależna część budynku o powierzchni 157m2 - 5 pokoi, 2 łazienki, duża kuchnia wyposażona w sprzęt agd - oddzielne wejścia, oddzielne liczniki na wszystkie media, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia w Krępie Słupskiej! Super oferta! Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Krępie Słupskiej o pow. 120 m.kw + ok. 50 m.kw strychu, z działką około.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta idealna dla firm poszukujących zakwaterowania pracownikom! najważniejsze atuty: * Willa dostosowana do komfortowego zamieszkania pracownikom firm- rozkład pomieszczeń oraz ilość pokoi pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł240 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom po remoncie zlokalizowany w pięknej dzielnicy Gdynia Demptowo. Dom posiada 5 pokoi. Dwie łazienki z kabinami prysznicowymi i wanną. 1 piętro: łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł300 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem nowoczesny dom wolnostojący dąbki gmina bytów dom: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 posadowiony jest na zagospodarowanej działce i składa się z 2 poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Aktualna oferta! Dom dla pracowników! Oferujemy dom wolnostojący, składający się z dwóch mieszkań, na wynajem dla pracowników. Dwie kuchnie oraz dwie łazienki, zapewniają wygodę nawet.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł137,52 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł250 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynajem kwater pracowniczych Oferuję wynajem kwater pracowniczych: min. 20 osób - 16 000 zł + opłaty wg zużycia 40 osób - 32 000 zł + opłaty wg zużycia 60 osób - warunki do ustalenia Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Reprezentacyjny Dom 240 m na Cele Biurowe lub Rezydencjalne Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 120m2 wraz z dużym ogrodem w miejscowości Czaple. Dom został oddany do użytku w 2016 roku. Głównym atutem nieruchomości jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajęcia nowy dom wolnostojacy ok 70 m2 bardzo blisko lasu i niedaleko morza w mieroszynie najem tylko okazjonalny Oferowana nieruchomość to przytulny domek w skład, którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł181 m² 38,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Nowoczesny dom blisko morza na wynajem - komfort, technologia i prywatność największe atuty Nowoczesny, wolnostojący dom o pow. użytkowej 160 m , wykończony w 2023 roku Działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom, po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażony i przygotowany na przyjecie nowych pracowników. w Rotmance- miejscowości, graniczacej z Pruszczem Gdńskim. Lokalizaca:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij