dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 055 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

479 000 zł102 m² 4 696,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Dom oferuje przyjazny układ pomieszczeń na parterze oraz dodatkową przestrzeń do zagospodarowania na poddaszu. Na parterze znajduje się salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

4 845 000 zł180 m² 26 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł137,72 m² 18 871,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Narożny segment z największym ogrodem | 600 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowy narożny segment w nowoczesnej zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Dzień dobry! Oferuję Państwu na sprzedaż idealny dom dla rodziny - przestrzeń, cisza i szybki dojazd do centrum Gdańska Opis nieruchomości Przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł47,13 m² 9 505,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek letniskowy umiejscowiony w sercu Kaszub - około 140 metrów od jeziora Stacinko - w Mściszewicach (osada Skoczkowo) (gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł154,30 m² 7 453,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - Niestępowo, ul. Ogrodowa 24 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej części Niestępowa, przy ul. Ogrodowej 24. Opis nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Redzie przy ulicy Brzozowej pow. użytkowa 103,45m , całkowita ok. 150m - jasny i przestronny, położony na działce o powierzchni 255 mkw. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł500 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Willa na sprzedaż - gdańsk dom przy parku 500 m działka 950 m Cena rekomendowana: 3 990 000 zł Perełka w sercu Trójmiasta. Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł324 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży, rodzinny dom znajdujący się w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Stefana Czarnieckiego. Dom położony jest w cichej dzielnicy, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł390 m² 8 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mamy do zaoferowania Państwu interesujący dom w zabudowie bliźniaczej, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Suchanino przy ulicy Witolda Małcużyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł310,29 m² 5 314,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Koleczkowa - na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy lesie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o niestandardowym charakterze, położony w spokojnej, zielonej części Rumia, tuż przy granicy z Gdynia. Nieruchomość zachwyca klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Pępowo inwestycja dewelopera Siódme Niebo - Osiedle Onnea. Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł176,43 m² 1 921,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Dom jednorodzinny Dom w Malinówkach | stan surowy otwarty | Frank, gm. Kaliska Możliwość zamiany / rozliczenia - opcja dodatkowa: właściciel rozważy przyjęcie w rozliczeniu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł132,10 m² 6 729,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń oraz doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Gdańska. Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,1 m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 565,05 m2 położona w centrum Gdańska przy ulicy Jacka Malczewskiego 128f. Na działce usytuowany dom z lat 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł92,04 m² 9 669,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment zewnętrzny) o powierzchni 92 m2, położony w kameralnej i spokojnej okolicy w Trąbkach Wielkich, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł159 m² 8 742,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem oraz niezależnym mieszkaniem - idealna propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, osób pracujących zdalnie lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł154 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Swornegaciach, gmina Chojnice, woj. pomorskie. Jest to wieś kaszubska położona między dwoma jeziorami połączonymi rzeką Brdą i otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Przedmiotem oferty są dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 526 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł234,47 m² 7 463,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy lesie Dębogórze | Gmina Kosakowo Przedstawiamy elegancki, wolnostojący dom o ponadczasowej architekturze, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 134 m²

Zapraszamy do zakupu zabytkowego siedliska z początku XX wieku, położonego w miejscowości Częstkowo gm. Szemud. Zespół dworski z aleją lipową wpisany do ewidencji zabytków. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł118,57 m² 6 738,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości od Trójmiasta oraz pkm, szkoły. Budynek w trakcie realizacji znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł281 m² 6 758,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Dom luksusowy ,sprzedawany Z wyposażeniem możecie państwo odrazu W nim zamieszkać ( w wyposażeniu również robot koszący) Nieruchomość znajduje się w Rątach przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł156 m² 5 762,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 156m , położony w miejscowości Wielki Garc to niewielka wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł99,27 m² 3 626,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:427 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie dom gotowy do zamieszkania o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką Przemysław (blisko morza!) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Przemysław idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Parter domu z potencjałem i możliwością wydzielenia ogrodu Strzelno k. Władysławowa Na sprzedaż parter domu o powierzchni użytkowej 61 m, położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 200 m² 1 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

***wizualizację załączone w ogłoszeniu są tylko przykładem jak można wykończyć nieruchomość*** Oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość z ogromnym potencjałem - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Domy bliźniacze - przodkowo stan deweloperski cena od 599 000 zł lokalizacja - Przodkowo, powiat kartuski, gmina Przodkowo - Spokojne osiedle nowej zabudowy jednorodzinnej - Szybki dojazd do drogi nr 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł300 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 265m2 (po podłodze 300m2), budowany dla siebie z najwyższej jakości materiałów, nie jakaś taniocha deweloperska. Ściany porotherm, ocieplenie wełna, dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł199 m² 7 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Wyjątkowy dom bliźniak Gdańsk Osowa - Nowy Świat Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05 - sobota od 12.00 Przestrzeń, komfort i spokój idealne miejsce dla Twojej rodziny! Szukasz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł100,70 m² 8 192,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zamiast 4 pokojowego mieszkania dom w zabudowie szeregowej (o powierzchni 100,70 m2) zogrodem, dwoma tarasami i poddaszem ( dodatkowa powierzchnia ) we.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł117 m² 11 017,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Rezerwacja Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple, tuż przy zachodniej granicy Gdańska. Spokojna okolica, dobry dojazd do Gdańska, także komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł300 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana i urządzona przez właścicieli- małżeństwo architektów i projektantów. Idealna dla dużej rodziny lub osób które chcą prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł170 m² 4 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferta Na sprzedaż klimatyczny dom z duszą z ok. 1910 roku, wybudowany z trwałej, malborskiej czerwonej cegły, położony w spokojnej miejscowości Parpary (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł136 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Nowoczesny dom o wysokim standardzie. Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej okolicy z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł416 m² 18 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 173 m²

Dwa piękne domy, las, jezioro, 30min od Trójmiasta Unikatowa posiadłość inwestycyjna w duchu slow life, w jakości premium około 37km od Trójmiasta | 2,7ha (7działek) z możliwością.