dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławowo

Stanisławowo,pomorskie

580 000 zł77 m² 7 493,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 459 m²

Dom wolnostojący - stanisławowo , Cedre Wielkie Powierzchnia domu: 77 m Powierzchnia działki: 1459m dom Przytulny, wolnostojący dom o powierzchni 77 m położony na dużej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borzytuchom

Borzytuchom,pomorskie

590 000 zł117 m² 5 063,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Nowy, energooszczędny bungalow w zabudowie bliźniaczej z garażem - 116,53 m2, 5 min od Bytowa! Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł1 150 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż w pełni umeblowany dom z dodatkową częścią pensjonatową! Część prywatna(110m2) składa się z : - Salonu - Jadalni - Kuchni Wszystkie powyższe pomieszczenia znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

2 580 000 zł200 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom parterowy w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Raduni, otoczony pięknym ogrodem w doskonałej lokalizacji Gdańsk Juszkowo! dom: został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tokary

Tokary,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 874,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:53 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 300 000 zł4 200 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł130 m² 14 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Unikatowy apartament jak dom, z dużym ogrodem W gdańsku (jasień)-może być twój! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

3 000 000 zł267 m² 11 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Luksusowy dom Z dużym ogrodem | cisza, przestrzeń, blisko morza Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy dom o powierzchni 267 m , położony w miejscowości Pierwoszyno, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

1 395 000 zł155 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atuty: - duża, zagospodarowana działka 800 m z dużym tarasem (40 m2) oraz placem zabaw dla dzieci - Wydzielony lokal usługowy z osobnym wejściem - idealny do prowadzenia działalności - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Banino,pomorskie

880 000 zł90 m² 9 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

:na skróty: na sprzedaż skrajny segment domu szeregowego o powierzchni całkowitej 90 m2, z dodatkowym garażem 25 m2 i komórką lokatorską 3 m2, położony w Baninie. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pobłocie,pomorskie

570 000 zł83 m² 6 867,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferta bez prowizji Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienna

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta i kuchnia. Całość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Tadzino

Tadzino,pomorskie

449 900 zł75 m² 5 998,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

| dom szkieletowy | 75 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | blisko las | tadzino | Na sprzedaż dom szkieletowy o powierzchni 75 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy Tadzina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Rotmanka,pomorskie

450 000 zł50 m² 8 969,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:210 m²

Home Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość - mieszkanie w domu wolnostojącym w pożądanej części Gdańska-Rotmanka lokalizacja: rotmanka to spokojna dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Nadole,pomorskie

5 950 000 zł305 m² 19 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 894 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 305 m2, użytkowej 205 m2, posadowiony na działce 4894 m2, mającej bezpośredni dostęp do jeziora żarnowieckiego, w Nadolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nad Rozlewiskiem

Bojano,pomorskie

949 000 zł162 m² 5 858,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szukasz idealnego miejsca na zamieszkanie ze swoją rodziną? Trafiłeś idealnie! Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu z rynku pierwotnego, położonego w malowniczym Bojanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Wiślinka,pomorskie

1 499 999 zł198 m² 7 575,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Atuty nieruchomości działka 1323 m , dom wolnostojący w trakcie budowy - 133 m powierzchni całkowitej garaż dwustanowiskowy wolnostojący - 65 m wysoka jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łapino,pomorskie

1 295 000 zł156 m² 8 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom z pięknym tarasem i zadbanym ogrodem. Położony w miejscowości Łapino, z doskonałym dojazdem( 15 min dzięki bliskości Obwodnicy Metropolitalnej )do centrum Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 680 000 zł125 m² 13 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:341 m²

Prezentujemy Państwu jednopiętrowy środkowy segment w Gdyni Redłowie. Usytuowany jest on na prostokątnej działce, na skarpie. Na posesji miejsce parkingowe. Część wejściowa ma oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręckiego

Pępowo,pomorskie

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 110 m | Bez pośredników! | Dostępny od ręki Biurom nieruchomości serdecznie dziękujemy. Szukasz nowoczesnego, w pełni wykończonego domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Borkowo,pomorskie

1 199 000 zł165 m² 7 275,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesne technologie, jasne przestrzenie i odrobinę wyjątkowego charakteru ten projekt jest właśnie dla Ciebie. W urokliwej okolicy Borkowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernin

Czernin,pomorskie

329 460 zł104 m² 3 183,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci nieruchomości gruntowej składającej się z działek o nr 143, 144 i 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załakowo

Załakowo,pomorskie

830 000 zł163 m² 5 079,87 zł/m²