dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

1 899 000 zł150 m² 12 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

*** tylko U nas! *** dom 6 pokoi / działka 1500 m2/ wolnostojący garaż dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący - Czarlin, ul. Spacerowa Cena: 149 000 zł - do negocjacji Możliwa zamiana na inną nieruchomość (z opcją dopłaty z obu stron) Przedmiotem oferty jest przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł141,72 m² 17 633,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 471 m²

NA sprzedaż oaza spokoju - nieruchomość W kompleksie leśnym borów tucholskich! nieruchomość składająca się Z dwóch połączonych działek O łącznej powierzchni ok. 1,5 ha (15.471.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120,50 m² 5 394,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 120,5 m , położonego na działce o powierzchni 1000 m2 w spokojnej okolicy, co jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu unikatowej nieruchomości w Postołowie! Do sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom mieszkalny z lat 40. XX wieku, położony na ogromnej, zacisznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł470 m² 2 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:769 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Marzysz o spokojnym miejscu nad morzem ? Koniecznie zobacz ten dom! Na sprzedaż wolnostojący dom nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 479 000 zł159,50 m² 9 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Cedrach Wielkich,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł346,73 m² 6 344,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:711 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piętrowy budynek dwurodzinny usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł205 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Na sprzedaż piękny i przestronny dom zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim pod Gdańskiem. Dom wolnostojący z pięknym dużym ogrodem, nieruchomość jest umeblowana i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł163 m² 8 153,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - wysoka jakość wykończenia - funkcjonalny układ/opcja 5 pokoi - bliskość obwodnicy metropolitalnej - bardzo niskie opłaty (ogrzewanie i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Żwirowa 7 to 7 powodów, dla których warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie. - kameralna zabudowa, niewielka ilość sąsiadów - wysoka jakość materiałów wykończeniowych - otulina trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja "szczęśliwa Polana", składająca się z energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej w Kiełpinie! Do zakupu 3-pokojowy lokal mieszkalny na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł272 m² 14 522,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł101,35 m² 6 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej wykonanych z bardzo dobrej jakości materiałów, położona w Trąbkach Wielkich 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł208,50 m² 5 179,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 208,5m2, a całkowitej 314,8m2. Usadowiony na działce o powierzchni 652m2 w Luzinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł165 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Dom w Dąbrówce Tczewskiej Parter domu gotowy do zamieszkania, piętro do własnej aranżacji pełna swoboda urządzenia przestrzeni według potrzeb. Najważniejsze informacje: lokalizacja: dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 000 zł398 m² 5 954,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:797 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Pucku nad Zatoką Pucką - dwa niezależne domy na dwóch przyległych działkach o łącznej powierzchni 797 m2. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł193 m² 4 455,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom wolnostojący + niezależna kawalerka | jabłowo | 113,70 m Funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Jabłowo koło Starogardu Gdańskiego, o powierzchni 113 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Pragniemy zaoferować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w jednym z najpiękniejszych zakątków pojezierza kartuskiego w Mściszewicach, wiosce otoczonej pięknymi grzybnymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł260 m² 9 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta dla każdego kto ceni wysoki standard domu i chce mieszkać wygodnie jak na wakacjach a blisko miasta. Lokalizacja: dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji - nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł205,74 m² 5 341,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Parchowo dom na sprzedaż , powiat bytowski, kaszuby 205 m powierzchni użytkowej na działce 1946 m | 5 pokoi | 2 łazienki | garaż |na ogrodzie piękne oczko wodne z rybkami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł300 m² 7 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 775 m²

Na końcu oddalonej od jezdni drodze wewnętrznej zlokalizowany jest wjazd na działkę pod rezydencję mieszkalną w środku zalesionego obszaru gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł145 m² 11 027,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolnostojący podzielony formalnie na dwa lokale mieszkalne dwupak inwestycyjny z komfortową działką. Duży potencjał w jednej nieruchomości. Idealny pod dobrze prosperującą inwestycje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ofrta dostępna wyłącznie polska nieruchomości! okazja. Na sprzedaż cały dom bliźniak z 2020 roku, w odległości 1,8 km od plaży w Karwi. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest ich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł208,68 m² 3 589,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Wyjątkowy dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, w stanie deweloperskim,o powierzchni całkowitej 208,68 m (pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł241,56 m² 7 658,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 993 m²

Nowoczesny dom parterowy z poddaszem, o powierzchni użytkowej 189,84 m z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku 36,12m2, z dużą działką przy lesie w Kostkowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł315 m² 5 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze pensjonatowym, położony w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba , przy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł115,10 m² 2 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z pawilonem usługowym w centralnej części Ryjewa. Dom został przebudowany na fundamentach starego domu. Posiada 112,69 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł351,78 m² 4 690,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Chojnice .Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w mieście. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość kamienicę wolnostojącą usytuowaną w Chojnicach w odległości około 700.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł170,70 m² 11 652,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowy bliźniak na sprzedaż | Gdynia - Wzgórze Bernadowo | 170,70 m | Stan deweloperski Połączenie luksusu, natury i komfortu Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł303 m² 25 742,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Spokojna elegancja, komfortowe wyposażenie i malownicza lokalizacja. Te cechy odpowiednio charakteryzują tę ofertę. Ciekawa bryła budynku w nienachalny sposób komponuje się z leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł95 m² 6 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

3-pokojowy dom w pięknej okolicy nad zatoką w Gdyni Oksywiu, ul. Kępa Oksywska. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w atrakcyjnej części Gdyni - dzielnica Oksywie, przy ul. Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta, całoroczny dom w Kopalinie nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Pośrednikom dziękuję nie jestem zainteresowany współpracą. Na sprzedaż dom letniskowy położony w Rowach przy ul. Jarzębinowej 26, w odległości ok. 1000 metrów od morza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł346,03 m² 3 178,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł112 m² 7 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:861 m²

Oferta inwestycyjna dom typu bliźniak W krynicy morskiej ul.OLCHOWA CENA: 830 000 zł POWIERZCHNIA CAŁKOWITA DOMU: 112 m2 POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 861 m2 Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł290 m² 15 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atuty: - panoramiczny widok na morze i otaczającą przyrodę z dwóch sypialni i łazienki. - niskie koszty utrzymania dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł500 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Miejscowość: ustka Lokalizacja: nad morzem Forma własności: własność Kondygnacje: 3 Powierzchnia domu: 500 m2 Powierzchnia działki: 1126 m2 Rodzaj zabudowy: dwa domy mieszkalne Z pokojami pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł200 m² 6 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

<!-startfragment->dom wolnostojący 200 m | działka 1700 m | okolica lasu i jeziora | Glincz Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł650 m² 9 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:753 m²

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną, narożną, czterokondygnacyjną kamienicę z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Kamienica usytuowana jest na dużych działkach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł208 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 336 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij