dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

990 000 zł205 m² 4 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż przedstawiamy przestronny dom składający się z 3 kondygnacji ( piwnica 65 m2, parter 75m2 oraz piętro 65m2 ) położony we Władysławowie przy ul. Długiej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł174 m² 6 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Nowa oferta W naszym biurze Oferujemy dom wolnostojący przy lesie, w miejscu postronnym, blisko natury w robakowie koło Gowina. Lokalizacja pozwala płynnie łączyć życie prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł140 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem na kaszubach - natura, luksus I komfort Blisko jeziora - 120m | Nowy dom w standardzie premium | Sauna i jacuzzi w ogrodzie | Ogrzewanie sterowane zdalnie |.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł232,80 m² 6 400,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom znajdujący się 500 metrów od otwartego morza w miejscowości Chłapowo koło Władysławowa lokalizacja: nieruchomość mieści się w miejscowości Chłapowo. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł241,01 m² 6 597,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić na sprzedaż malowniczy dom-pensjonat nad jeziorem Smolnickim w Borach Tucholskich z własną linią brzegową, prywatnym pomostem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł706 m² 706,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza 10 minut samochodem wjazd na autostradę A1 w Kopytkowie Jednopiętrowy dom w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł124,24 m² 6 761,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o pow. 129.74m2 z działką 500m2 w Koleczkowie k/Gdyni. Inwestycja obejmuje budynek bliźniaczy, w którym mieszczą się dwa lokale. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł519,15 m² 2 309,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł350 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

NA sprzedaż dwa domy. Duży dom podzielony na dwa osobne mieszkania oraz dom całoroczny w ogrodzie o pow. ok. 50m2, oraz 3 garaże lokalizacja Dom wolnostojący położony w Redzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący w świetnym stanie z 2008 r w Skorzewie pod Kościerzyną dom- z czego zbudowany? - ściany gazobeton, stropy lane monolit, ocieplony styropianem gr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-ro pokojowy dom szeregowy z ogródkiem i garażem w bryle budynku, o powierzchni 92,48 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł114,85 m² 12 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Szukasz nowoczesnego domu nad morzem, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku? A może zależy Ci na nieruchomości gotowej do zamieszkania, idealnej dla rodziny? To mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł105 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, tylko 2,5 km od centrum Lęborka Biuro Lider Nieruchomości i Finanse prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem , położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Polecam wyjątkowy Dom z piętrem i poddaszem mieszkalnym, położony w miejscowości Cedry Wlk. przy trasie na Pruszcz Gdański. Dom łączy w sobie komfort życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie jeden z dwóch niezależnych, całorocznych domków rekreacyjnych, położonych na zagospodarowanej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Domek funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł303,52 m² 2 141,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowy dom wolnostojący w spokojnej wsi Świerzenko Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł249,50 m² 3 803,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł165 m² 4 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem Jasień - komfort życia i gotowa inwestycja w sercu natury Na sprzedaż atrakcyjny, całoroczny dom położony w miejscowości Jasień, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł170,39 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Szczodrowo, gmina Skarszewy, przy ulicy Głównej. Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom: bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (prawa strona) Projekt domu dom W modrakach (r2). Stan deweloperski Składający się z: parter 1. Wiatrołap 4,11 2. Toaleta 4,07 3. Schowek 0,84 (3,15) 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł409,38 m² 9 768,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferowany jest na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący z użytkowym piętrem, wybudowany w 2022 roku, o powierzchni całkowitej 409m 2 oraz powierzchni używkowej 247 m2, z urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł125 m² 2 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

Nowa niższa cena - 289.000zł! Dom wolnostojący na dużej działce. Czarne, ulica Łąkowa Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Czarnem przy ulicy Łąkowej, działkę nr 30/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł165,77 m² 10 979,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Prezentujemy wyjątkowy projekt w skali kraju. Kameralne osiedle domów inspirowane naturą, powstaje w samym sercu Kaszub. Pomiędzy trzema jeziorami i lasem realizujemy 8 nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł168,44 m² 3 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego w malowniczej miejscowości Dzierżążno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł198,50 m² 8 312,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Jeśli szukają Państwo domu wybudowanego z należytą starannością, położonego na cichej, kameralnej ulicy w pobliżu plaży (oksywie) ten dom jest idealny dla Państwa! Zapewne ściany domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,64 m² 9 987,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaprezentowania Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł403 m² 6 947,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) z 1994 roku, położony na końcu kameralnej, ślepej uliczki w Orłowie. To doskonała lokalizacja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł590 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w nadmorskiej Ustce komfortowy pensjonat z doskonale funkcjonującym biznesem apartamentowym, położony przy ul. Rybackiej, w sąsiedztwie sosnowego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia, dom bliźniak, dla rodziny, na biuro, cichą działalność, w dobrej lokalizacji, w spokojnym miejscu, do własnej aranżacji, o pow. 145m2., 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł55,67 m² 6 987,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:296 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, barkocin, kaszubska Ostoja, 389.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 55,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł32 000 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Niepowtarzalna nieruchomość w Borach Tucholskich nad największym jeziorem na Kociewiu Kałębie,150m lini brzegowej na wyłączność. Na Sprzedaż wyjątkowa inwestycja z domem oraz 5 budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł145 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w urokliwej lokalizacji-nad jeziorem! Dom na sprzedaż, położony na prestiżowym Osiedlu nad Jeziorem w Kolbudach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł93 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Rębielcz, w gminie Pszczółki, z dogodnym dojazdem do oraz drogi krajowej. Dom: budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł550 m² 6 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa cena | nowe otwarcie oferty 3 790 000 zł | To moment, w którym ta nieruchomość zyskuje jeszcze lepszy stosunek wartości do ceny. To doskonała okazja dla inwestorów, którzy szukają gotowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł215 m² 9 762,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Piękny dom z duszą gotowy do wprowadzenia - duża, zagospodarowana działka, wysoki standard, malownicza okolica z lasami oraz stadniną koni! dom: na sprzedaż piękny, słoneczny, przestronny.