dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Piece, gmina Kaliska - blisko natury i jezior. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł506,20 m² 4 741,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealny dla inwestora, hotelarza lub przedsiębiorcy szukającego gotowego biznesu! opis lokalizacji: kiełpino,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł550 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem o powierzchni użytkowej ok.300m2, a całkowitej ok 550m2 w Luzinie przy ulicy Ofiar Stutthofu. Działka o powierzchni 1949m2, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł137,52 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy w Gdańsku - idealny dla inwestorów i rodzin Obiekt aktywnie funkcjonuje i zarabia w tym momencie! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuje przestronny dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł131,98 m² 11 744,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Lokalizacja: działka położona na granicy dzielnic Karczemki i Kokoszki. Wokół pełna infrastruktura: nowoczesna szkoła z basenem zaledwie 5 minut na piechotę. Centra handlowe takie jak Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł106 m² 10 188,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, idealny dla osób ceniących komfort, ekologię i spokojne otoczenie. Nieruchomość znajduje się w otulinie natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł498 m² 1 524,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym - Stężyca, kaszuby Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego dwulokalowego, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom usługowo-mieszkalny w zabudowie szeregowej | świetna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 500 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam posiadłość dom wypoczynkowy z pięknymi stawami i własnym lasem. Teraz N nowej niższej cenie! Posiadłość położona na wsi 15 km od Bytowa w gminie Tuchomie, całe.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł89,29 m² 7 212,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Przestronny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2 miejscami postojowymi w Prestiżowej Lokalizacji Bolszewa! Opis Nieruchomości: odkryj wyjątkową nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł102 m² 2 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym pow całkowita 102 m2 pow. użytkowa 81 m2, okna 3 szybowe Aluplast Intertec B5, drzwi wejściowe Gerda , fundamenty docieplone, kanalizacja rozprowadzona. . Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł63,13 m² 7 112,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 924 m²

Dom 106 m z dużą działką 2924 m w Siwiałce - przestrzeń, spokój i natura! Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 106 m położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł210 m² 5 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 497 m²

Dom W rzepiskach - wyposażenie W cenie, gruntowa pompa ciepła, klimatyzacja I garaż 160m Szukasz nieruchomości, która jest niemal samowystarczalna, nowoczesna i oferuje przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł198 m² 6 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Dom na sprzedaż Lębork | ul. Nadmorska | działka 1518 m + 66 m | ogród | ogród zimowy | fotowoltaika 4 kw | pompa ciepła | piec gazowy | garaż | blisko centrum i trasy S6 Komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 386 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom z 1880 roku, położony w malowniczej miejscowości Królewo. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, ciszy oraz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 783 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Szukasz niepowtarzalnej okazji, domu z potencjałem? To nieruchomość właśnie dla Ciebie! Dom o pow. 500 m2 położony w Chojnicach, na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kałdowie - duży potencjał, wiele możliwości aranżacyjnych! Oferujemy na sprzedaż murowany, wolnostojący dom jednorodzinny, podpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Pomieszczenia gospodarcze doskonale nadające się na dział.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł220 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem wolnostojącym oraz halami użytkowymi. Nieruchomość idealna na prowadzenie przydomowej działalności gospodarczej lub najem i dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł2 106 m² 1 234,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Kompleks zabudowań z możliwością stworzenia stadniny koni! Na sprzedaż rozległa nieruchomość położona w miejscowości Krakulice, gmina Wicko, w spokojnej, wiejskiej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł242,70 m² 2 056,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł154,64 m² 7 753,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam do zaoferowania duży, nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy. Dom posiada dwupoziomowy, świetny rozkład, który umożliwia łatwe oddzielenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł89,55 m² 10 608,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży jest przestronny dom parterowy z dwiema sypialniami, z których jedna posiada obszerną garderobę. Salon połączony z jadalnią oraz otwarta kuchnia tworzą elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł80 m² 8 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nieruchomość na sprzedaż w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim w gminie Choczewo w miejscowości Słajszewo. Dom drewniany o powierzchni 80 m2 na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój wymarzony dom w Gdańsku - ostatni w tej cenie. Ponad 92 m przestrzeni, własny ogród (58m) i wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina, w zasięgu ręki. Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł135,59 m² 6 121,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia w Krępie Słupskiej! Super oferta! Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Krępie Słupskiej o pow. 120 m.kw + ok. 50 m.kw strychu, z działką około.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł45 m² 36 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 998 m²

Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynek lokalizacja: działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

2 129 000 zł189 m² 9 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż zadbany, w pełni gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2011 roku o powierzchni całkowitej 219 m (189 m powierzchni użytkowej), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł92,94 m² 8 489,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, banino/miszewko, ul. Dąbrowa: rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku pcc - dom nowy, stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł152,40 m² 32 152,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z działką 217m na Placu Rybaków, zlokalizowana 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł160 m² 7 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący 160 m z dużym garażem - Juszkowo atuty: -Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m . -Przestronne i ustawne pomieszczenia dające duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowa inwestycja 2 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej! jest to propozycja dla nabywców oczekujących wysokiego komfortu oraz ceniących bliskość natury A także szybką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł447,15 m² 5 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Szukasz dużego domu Z możliwością zarabiania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - dom wolnostojący - 8 pokoi - 2 niezależne mieszkania (stali najemcy) - lokal usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 240 m2 w tym część mieszkalna 140 m2 i część gospodarcza 100 2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł420 m² 1 902,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 638 m²

Dom nad rzeką z potencjałem - Stary Bukowiec (gm. Stara Kiszewa) Działka 2 638 m 0% prowizji dla kupującego! Wyjątkowa lokalizacja: nieruchomość położona bezpośrednio nad rzeką Wierzyca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł88,38 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 900 zł180,79 m² 3 594,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Osada swołowo- idealna baza wypadowa nad morze, zaledwie 10 minut drogi autem do przepięknych usteckich plaż! Inwestycja powstanie na areale 22 ha, będzie składało się na nią niemal 100 domów.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij