dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

1 800 000 zł315 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny, dom wolnostojący z garażem 2-stanowiskowym oraz dużym ogrodem w Bojanie. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł62,80 m² 3 964,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż działka rod z domkiem? murowanym - Gdańsk Olszynka. Na sprzedaż atrakcyjna działka rod o powierzchni 400 m , położona na terenie ogródków działkowych rod im. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domek przy samej wodzie w miejscowości Borsk. Dojście 100 metrów do jeziora Wdzydze (300 metrów linii brzegowej plaży ). Domek wyposażony i umeblowany w cenie jak na zdjęciach. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami - Rumia, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż atrakcyjny dom po gruntownym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101 m² 6 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Połowa domu dwulokalowego wolnostojącego w stanie deweloperskim, wyposażona w pompę ciepła oraz instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Masz dość czekania na koniec budowy i walki z szambem? W Baninie czekają na Ciebie ostatnie dwie połówki bliźniaka, które są już oddane do użytkowania. Możesz odebrać klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:53 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:47 m²

Ostatni wolny lokal B1 lub B2. Mam przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję domów w Orlu, na kameralnym zamkniętym osiedlu pod nazwą orle konopnickiej. Jeżeli szukają Państwo ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 070 000 zł154 m² 13 441,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego położonego w samym sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł218,52 m² 7 321,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kluczowe Atuty Dom oddany do użytku - wydane pozwolenie na użytkowanie. Przemyślany projekt "dom w aurorach 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł102 m² 10 774,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hot oferta! Na sprzedaż parterowy dom w miejscowości Żuławka! atuty: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - wysoka jakość użytych materiałów i standardu wykończenia, - spokojna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł189 m² 12 116,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 909 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 189 m , położonego w miejscowości Stara Huta w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Oferta bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera. Ta inwestycja w Małkowie to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł141,71 m² 7 966,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w Rokitnicy przy ul. Sadowej. To nowoczesny i funkcjonalny dom z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł258,80 m² 7 724,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom wolnostojący W zaciszu osowy atuty: - 4 minut autem do pkm Osowa, - 6 minut autem od obwodnicy Trójmiasta, - 9 minut pieszo od przystanku autobusowego, - garaż dwustanowiskowy, rekuperacja, panele.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł144,24 m² 19 412 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Namiastka egzotyki w Polsce. Poczuj się u siebie w domu, jak na urlopie w egzotycznym kraju! To wszystko może być twoje, na wyciągnięcie ręki. Poczuj się, jak na urlopie - każdego.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł178,55 m² 5 460,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:450 m²

Inwestycyjna okazja! Dom z 3 mieszkaniami | Lębork, ul. Mściwoja II | 0% Prowizji Lokalizacja: lębork, ul. Mściwoja II, rok budowy: 2020 Prowizja: 0% (kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!).

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł106,40 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Dom wolnostojący w otoczeniu natury blisko lasu, jezior i stoku narciarskiego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Dom do remontu + działka 1487 m2 w Tczewie na Suchostrzygach dom: na sprzedaż jednokondygnacyjny budynek mieszkalny wolnostojący, 4-pokojowy, do własnej aranżacji. Posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł240 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom po remoncie zlokalizowany w pięknej dzielnicy Gdynia Demptowo. Dom posiada 5 pokoi. Dwie łazienki z kabinami prysznicowymi i wanną. 1 piętro: łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczne domy na zamkniętym i kameralnym osiedlu Hygge Marina. Spokój, bezpieczeństwo i harmonia z naturą - Hygge Marina to miejsce, które pozwala cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 878 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom bliźniak z garażem oraz stodołą, usytuowany na dużej działce o powierzchni 4 878 m2, podzielonej na 4 części, gotowe do użytkowania lub sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni całkowitej 120 m2 (użytkowej ok. 100 m2), położony w Jeleńskiej Hucie (gmina Szemud) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł145,61 m² 7 279,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, jednorodzinny dom, który łączy nowoczesny design z przytulnym charakterem. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni i bliskości natury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł186 m² 14 510,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Dom pasywny, który wyróżniają bardzo dobre parametry izolacyjne przegród zewnetrznych oraz zastosowanie szeregu rozwiązań, mające na celu zminimalizowanie energii W trakcie eksploatacji. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł155 m² 3 865 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Ostatni gotowy dom - wydanie kluczy natychmiast Nowe osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych, usytuowane jedynie 8km od nadmorskich plaż. Ostoja House powstała w miejscowości Niestkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 473 m²

Wyjątkowy dom - Pogórze Kosakowo Idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń Kameralna lokalizacja tuż pod lasem Na sprzedaż oferujemy wolnostojący, przestronny, piętrowy dom z 1976 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł320 m² 3 840,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przestronny dom pensjonat 320 m2 z widokiem na morze. Idealny pod inwestycję! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 320 m2 położony na działce 436 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł167,10 m² 6 882,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 411 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego całorocznego domu o powierzchni użytkowej 106m , posadowionego na działce 2411 m , zlokalizowanej w Brodnicy dolnej ul. Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł360 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:595 m²

Inwestycyjny Hit w Łebie: pensjonat z 48 Miejscami Noclegowymi- zero Prowizji! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł211 m² 5 876,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Oferta dostępna wyłącznie w polska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany dom wolnostojący z 2008 roku, o powierzchni użytkowej 176,3 m2 ( całkowitej 211 m2 ) posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł174,30 m² 7 165,81 zł/m²