dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:272 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł540 m² 5 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny pensjonat nad morzem | 540 m | 300 m od plaży | Karwia Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, całoroczny pensjonat, położony w samym sercu Karwi - jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł160 m² 7 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Dom, w którym słońce naprawdę pracuje na etat. Jeśli marzy Ci się miejsce, w którym dzieci mają gdzie biegać, pies ma gdzie kopać dołki, a Ty masz gdzie odetchnąć po całym dniu -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł153,40 m² 5 736,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: dom z potencjałem: idealny do zamieszkania rodzinie lub aranżacji pod kątem działalności usługowej, teren objęty mpzp, oznaczony symbolem B.5 MN Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł157,18 m² 9 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy W otominie Funkcjonalny i przemyślany układ | Cicha i spokojna okolica Dom z zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem od strony południowej ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł280 m² 8 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

Na sprzedaż gotowy, funkcjonujący model biznesowy w spokojnej, widokowej części Gdańska przy ul. Na Zboczu. To propozycja łącząca doskonałe perspektywy inwestycyjne z komfortem, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł157,18 m² 9 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł128 m² 6 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 777 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom na działce 10.777m z prywatnym stawem. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 128m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,21 m² 7 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dostępne W pepper house! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie nr B1 o powierzchni 124,21 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł111 m² 11 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Halna - Dom, w którym po prostu chcesz zostać Lokalizacja, która ułatwia życie Banino to idealny adres dla tych, którzy szukają wygody na co dzień. Bliskość lasu daje upragniony oddech,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w malowniczej i turystycznej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł114 m² 8 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Zapraszam na prezentacje! Na sprzedaż cały budynek- zadzwoń aby dowiedzieć się więcej! lokalizacja: osiedle znajduje się zaledwie 3,8 km od Żukowa, a do Gdańska dojedziemy w zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:533 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel, zwanej Perłą Kociewia. Ocypel- wieś kociewska w Borach Tucholskich,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł185 m² 6 481,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego 1-piętrowego (2-lokalowego) typu bliźniak o powierzchni użytkowej 186,51 m2, położonego w miejscowości Otomin, graniczący z Gdańskiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł142 m² 10 492,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu całorocznego z sauną znajdującego się malowniczej kaszubskiej miejscowości Wiele, zlokalizowanego niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł70 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Prezentujemy dom murowany w malowniczej nadmorskiej miejscowości Rozewie. Dom jest dwulokalowy, ma dwa niezależne wejścia. Są to dwa niezależne apartamenty, łączna ilość osób 8 lub 4. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł272 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wybudowany około 1998 roku. Nieruchomość Z 2 stron nie graniczy Z innymi budynkami dzięki czemu zapewnia większą prywatność I ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł149,47 m² 7 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Oferta w przygotowaniu - już wkrótce w sprzedaży wyjątkowy dom w miejscowości Tokary o powierzchni 149,47 m . Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł291,54 m² 3 426,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do zakupu poleca się 2- kondygnacyjny dom (lokal mieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł119 m² 6 966,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:89 m²

Nowoczesny dom idealny dla Twojej rodziny To propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, która realnie ułatwia życie. Dom łączy przestronną strefę wspólną z zacisznym piętrem, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł304 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:562 m²

**reprezentacyjny dom na wynajem - Gdańsk Stara Oliwa | 314 m | idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub klinikę** Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 314 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł442 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowy duży dom trzykondygnacyjny. Nieruchomość jest położona przy znanym Osiedlu "królewskie Czaple" w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dookoła znajduje się obszar Natura 2000 gwarantujący.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł157 m² 5 191,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych części Wejherowa - przy ul. Karnowskiego. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania przez rodzinę, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 000 zł169,11 m² 6 232,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowa nieruchomość położona na kameralnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł280 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w kameralnej dzielnicy Gdyni - Dąbrowie. Wysoki standard. Na parterze salon z kominkiem i dużą otwartą kuchnią oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł295,09 m² 5 079,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo), przy ul. Szkolnej - jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł35 m² 45 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działający mały ośrodek z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł81 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 3 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:245 m²

Witam na zamkniętym osiedlu ' przy brzozie ' zewnętrzny basan dla właścicieli domków duży ogrodzony obszar przynależne ogródki w cenie naziemne miejsce postojowe w cenie piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł250 m² 6 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż gotowa inwestycja - apartamenty w Rowach. Rowy to urokliwa osada rybacka między Łebą i Ustką, między Bałtykiem a Jeziorem Gardno, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł20 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wypoczynkowa, zadbana, słoneczna w otoczeniu zieleni, działka rod w Gdańskiej Oliwie. Gratka dla działkowicza! Lokalizacja: działka znajduję się na terenie najpiękniejszego rod.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł151,84 m² 8 884,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom szeregowy skrajny 151,84 m | 5 pokoi | duży ogród 434 m Straszyn | okolice Pruszcz Gdański / Gdańsk Na sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł237 m² 5 261,60 zł/m²