dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

529 000 zł198,80 m² 2 660,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z fantastyczną ofertą, domu jednorodzinnego z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Borowiec, zaledwie 2 km od Banina oraz 20 km od centrum Gdańska, co pozwala dotrzeć do miasta w około 30 minut autem. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł235 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w bezpośrednim położeniu obok lasu Dębogórze, gmina Kosakowo Prezentujemy wysokiej jakości dom wolnostojący o ponadczasowej architekturze, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł249,70 m² 5 122,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Agencja westate prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w nadmorskiej miejscowości Mosty - zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Gdyni oraz 4 minuty od.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł336 m² 2 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:955 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niepowtarzalna nieruchomość w Lubaniu! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Lubań,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Oferta na wyłączność biura nieruchomości mio casa Na sprzedaż domek rekreacyjny o powierzchni 70 m , usytuowany na przestronnej działce 1351 m w spokojnej miejscowości Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł154 m² 15 129,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Kameralne osiedle domów wolnostojących w otoczeniu jezior, lasów i pól Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego projektu deweloperskiego położonego w samym sercu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m (220 m powierzchni użytkowej), położony na działce 1000 m w Straszynie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Tczew, ul. Partyzantów 4 Cena: 899 000 pln Powierzchnia domu: 140 m Powierzchnia działki: 1071 m (dz. 282 i dz. 739/1) Lokalizacja: tczew, ul. Partyzantów 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie wolnostojącej, położony w miejscowości Borkowo, przy ul. Sadowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł228 m² 11 622,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Nowa cena! Oferujemy komfortowy, elegancki dom wolnostojący wysoki standard, piękny ogród i pieczołowicie zaprojektowana przestrzeń. Powierzchnia całkowita: 338 m2 Powierzchnia użytkowa: 228 m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł155 m² 3 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina wreszcie złapie głęboki oddech? Miejsca, gdzie poranki pachną świeżą trawą, a jedynym hałasem są śpiewające ptaki? Poznaj dom na wsi, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł129,80 m² 6 933,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: przestronny i funkcjonalny układ Duży ogród Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Dom z stawem na Kaszubach w Grabowskiej Hucie w cichej i spokojnej okolicy idealny dla rodziny Z dziećmi! lokalizacja: dom znajduje się w Grabowskiej Hucie gm Nowa Karczma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Dom W otoczeniu lasu | pępowo Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Pępowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 618 m²

Zapraszam do zakupu wygodnego, nowoczesnego domu wraz z dużym budynkiem gospodarczym na działce 3600m2. Nieruchomość usytuowana jest we wsi Duninowo, 5km od Ustki i morza. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł124,32 m² 2 405,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Nowy Wiec położony jest w malowniczym rejonie Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł195,01 m² 11 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Trzypoziomowy środkowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Mam przyjemność poinformować Państwa, że 1 etap przedsięwzięcia deweloperskiego w całości został zarezerwowany. Wkrótce ruszy sprzedaż 2 etapu z 5 budynkami z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:51 000 m²

Zainwestuj w Swoje Prywatne Królestwo w Sercu Natury! Masz dość zgiełku miasta? Marzysz o przestrzeni, która łączy luksus z naturą? Oto wyjątkowa okazja, która pozwoli Ci.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł115 m² 3 904,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (4-ro/5-cio pokojowy) o pow. ok 115 m2 na działce ok 25 arów plus działka rolna ok 29 arów (pole + sad) w Jarzębinie niedaleko Ryjewa (powiat Kwidzyn) Cena 449.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł132,50 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferuję na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący, usytuowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji Pucka. Nieruchomość mieści się w spokojnej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł175 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Przedstawiamy Państwu obiekt idealny pod działalność turystyczną znajdujący się w Gdańsku, a dokładniej na słynącej z walorów przyrodniczych Wyspie Sobieszewskiej. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym w Wejherowie. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1040 m , położoną w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł162,20 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący, z przepięknym ogrodem, położonym na końcu ślepej uliczki, co zapewnia ciszę i spokój. Budynek z 2007 roku, z garażem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w Chojnicach Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m , położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł275 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najważniejsze atuty: - wyjątkowo położony dom tuż przy lesie, w prestiżowej części Gdyni - Orłowie, w rejonie Zegarkowo. - nieruchomość przeszła kompleksowy remont wnętrza w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł230 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak w Pelplinie - 183 m + poddasze użytkowe ok. 50 m Na sprzedaż prezentujemy Państwu przestronny i nowoczesny dom w Pelplinie. Parter połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł195 m² 18 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł85 m² 8 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowo powstającym osiedlu blisko obwodnicy Trójmiasta w Bąkowie o powierzchni 85 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł166,29 m² 5 887,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. To nie jest kolejny dom z oferty. To przestrzeń, która wygrywa z konkurencją już na starcie - nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł257,52 m² 6 601,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:799 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł250 m² 6 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Dom w Gdyni Dąbrowie przy ul. Truskawkowej. Opis domu: szereg o powierzchni całkowitej 250 m2 (powierzchnia użytkowa - 196 m2) Dom składa się z 4 poziomów: poziom 0: salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł222,80 m² 22 217,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom na dużej działce na Kamiennej Górze. Doskonała lokalizacja. Do plaży krótki spacer ok 700 m. Wokół piękne wille i modernistyczne budynki nawiązujące do historycznej, gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł122 m² 11 467,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego domu. Lokalizacja: chojnice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł213 m² 8 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowa hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - nieruchomość bezczynszowa, - ogromny potencjał aranżacyjny całej nieruchomości, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł215 m² 15 344,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Orłowa - dom z potencjałem inwestycyjnym i lokalem użytkowym. Gdynia Orłowo | 215 m | 600 m do morza | Gabinety lekarskie lub możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł303 m² 3 564,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Znakomity dom pod inwestycje 15 min od morza Ta wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana jest w nadmorskim kurorcie Władysławowo przy ul. Józefa Unruga. Dzieli nas stąd zaledwie 15 min. do pięknej,.