dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 013 ogłoszeń

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjne 2 działki budowlana każda o powierzchni 1500 m2 w Orlu, 3 km od Wejherowa. W sumie można zakupić 2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 200 m² 99,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeżeli marzysz o oazie spokoju, porankach ze śpiewem ptaków, pięknym widoku i świeżym powietrzu, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wyjątkowa, z ogromnym potencjałem, działka.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł30 647 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Klienci, sprzedam grunt rolny łiv łąki trwałe o powierzchni 3,0647 ha przeliczeniowych 1,8388 ha w Redkowice, gmina Nowa Wieś Lęborska, powiat Lęborski, województwo pomorskie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 027 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta obejmuje malowniczo położone i nasłonecznione działki w Słajszewie 8/5 (1029 m2) oraz 8/6 (1027 m2). Przeznaczenie: tereny lokalizacji budynków.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , oznaczoną numerem 28/34, położoną w miejscowości Smołdzino przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodnicza o powierzchni 500 m, położona na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Sambora (polski Związek Działkowców) w Lubiszewie Tczewskim. Szczegóły: *.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł15 588 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1,56 ha | działka budowlana ze stawem 0,40 ha | przerębska huta 35 min od Gdańska kluczowe atuty Rzadkie połączenie: duży, regularny teren + naturalny staw.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 260 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rębiechowie o powierzchni 1260 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50x25m, położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych pod lasem. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka gruntu o powierzchni 17 000 m 2 położona przy ul. Szczecińskiej w Kobylnicy, przy granicy ze Słupskiem, bezpośrednio przy drodze nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł643 m² 699,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 643m2 w miejscowości Wejherowo przy ulicy Ofiar Piaśnicy. Opis nieruchomości: działka w kształcie prostokąta, płaska, z uzgodnionym.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł42 000 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł910 m² 1 758,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 910 m2 w mieście hel. Opis: idealna działka na budowę domu lub małego pensjonatu. Doskonała lokalizacja. Bliskość plaży zatoki puckiej i centrum Helu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 815 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miasto hel ul. Wydmowa. Lokalizacja doskonała, bliskość plaży zatoki puckiej i centrum Helu, przy Nadmorskim Parku Krajobrazowym, w spokojnej i cichej części miasta. Przedmiot oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 026 m² 213,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Włynkówko, ul. Rumiankowa 1026 m | zabudowa jednorodzinna | 1/4 udziału w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

4 500 000 zł4 000 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: ok. 4000 m (działka przed podziałem) Forma własności: własność Infrastruktura: dostępne są wszystkie elementy infrastruktury miejskiej (dostęp do drogi, woda, kanalizacja, ee,.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 977 m² 2 348 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej wraz z pozwoleniem na budowę w mieście hel. Chcesz poznać szczegóły - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 200 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działki budowlane w Sztutowie o powierzchni 1200m2 i 1228 m2, położone w malowniczej miejscowości Sztutowo, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł239 m² 60,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł1 134 m² 669,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjną działkę zabudowaną, znajdującą się w miejscowości Jantar, gmina Stegna, doskonale skomunikowaną z Trójmiastem, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł11 001 m² 381,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę nr ewid. 404/2 przeznaczoną pod produkcję i usługi położoną w Gdańsku (dzielnica Kokoszki, obręb Bysewo). |Nieruchomość| - Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł13 156 m² 53,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio nieruchomości gruntowe oznaczone jako działki nr   położone w miejscowości Salino (gm. Gniewino). |Nieruchomość| - Łączna powierzchnia działek.

Szczegóły ogłoszenia

59 901 zł900 m² 66,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane nad jeziorem przy pałacu! - W trakcie uzbrojenia! - ujęte w cenę zakupu. Atrakcyjna lokalizacja! Działka budowlana objęta.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł9 977 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budynek mieszkalny jednorodzinny, budynek gospodarczy wraz z wiatą w nowej zagrodzie rolniczej. Warunki zabudowy: wielkość powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 752 800 zł26 882 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż - działka inwestycyjna pod halę magazynową / produkcyjną Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 26 882 m , idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

12 159 900 zł67 555 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużego, perspektywicznego terenu inwestycyjnego z obowiązującym mpzp, w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji pod Trójmiastem? Ta oferta to idealna propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki daleko od cywilizacji, pośrodku niczego , a do najbliższego sąsiada ma być na tyle daleko, musisz iść na długi spacer albo jechać samochodem to przykro mi, ale ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 153 m² 174,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Sasinie o powierzchni 9153 m2. Tylko u nas - nie szukaj dalej. Las w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Las otacza działkę z 3 stron.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł739 m² 4 046,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Zatokę Pucką. Zgodnie z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Huta

Huta,pomorskie

550 000 zł47 400 m² 11,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze 153/6 położoną na Kaszubach, w Borach Tucholskich, w miejscowości Huta gm. Brusy. W skład działki wchodzi część składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

1 050 000 zł4 230 m² 248,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 4 działek budowlanych wraz z drogą wewnętrzną o łącznej powierzchni ok. 4230 m , położony w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Przyjaźń (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jagodowe Wzgórze

Leźno,pomorskie

720 000 zł2 662 m² 270,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2661 m , położona w miejscowości Leźno (gmina Żukowo), w spokojnej okolicy znanej jako Jagodowe Wzgórze. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lewino,pomorskie

100 000 zł1 408 m² 71,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Lewino, gm. Linia przy ul. Lipowej, niedaleko Jeziora Lewinko. Lokalizacja Lewino to wieś kaszubska, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

240 000 zł1 113 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o numerze ewidencyjnym 5/38, położona w obrębie Zbychowo (gmina Wejherowo, powiat wejherowski, województwo pomorskie), ma powierzchnię 1113 m (0,1113 ha) i kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Rumia,pomorskie

1 350 000 zł977 m² 1 381,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 980 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kwidzyn,pomorskie

1 250 000 zł4 157 m² 300,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 157.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

339 000 zł354 m² 957,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. ****** rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Osiedle Letniskowe Nowiny

Dziemiany,pomorskie

349 000 zł1 300 m² 268,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość z klimatem - 300 m od jeziora | Kaszuby | Dziemiany Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Dziemiany, na kameralnym Osiedlu Letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Malbork

Malbork,pomorskie

104 900 zł750 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny powierzchnia biologicznie czynna min. 35% wielkość powierzchnia zabudowy do 45% ilość kondygnacji do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

254 880 zł1 416 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa mieszkaniowa. Wkoło lasy i zabudowa jednorodzinna. Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500 m od drogi wojewódzkiej nr 218 (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł1 407 m² 354,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Całkowicie uzbrojona, a nie tylko w drodze czy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Góra

Góra,pomorskie

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij