dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Lębork,pomorskie

168 960 zł704 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Już W sprzedaży! działki budowlane W doskonałej lokalizacji! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć świetny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 1000 m2 oraz 1 działka budowlana o powierzchni 1108 m2 pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w Chwaszczynie przy ul. Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Pszczółki,pomorskie

599 000 zł3 250 m² 184,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka dla inwestora pozwalającą na zbudowanie 3x domu jednorodzinnego 2 lokalowego. Pszczółki ul. Polna, 14 minut piechotą od peronu pkp Media: kanalizacja na działce(wydane warunki przyłącza) Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bukowina

Bukowina,pomorskie

2 375 000 zł19 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,9 ha mpzp mn/u media przy działce opis: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 19 000 m2 (1,9 ha) w miejscowości Bukowina. Teren objęty mpzp (mn/u) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Andersa

Koleczkowo,pomorskie

320 000 zł1 663 m² 192,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z zatwierdzonym projektem budowlanym na trzy domy wolnostojące. Na sprzedaż działka budowlana z zatwierdzonym projektem trzech domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Choćmirówko

Choćmirówko,pomorskie

1 499 000 zł120 582 m² 12,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek Rolnych z Możliwością Podziału na działki budowlane 3000m2 bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warzenko

Warzenko,pomorskie

299 000 zł866 m² 345,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

dzialka budowlana, uzbrojona. włąsność i księga wieczysta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Horniki Górne

Nowa Karczma,pomorskie

109 000 zł1 500 m² 72,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Powierzchnia działki: 1500 m Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (karta terenu B019) i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Maks

Maks,pomorskie

2 470 000 zł13 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki przemysłowe w miejscowości Maks (koło Brodnicy Górnej) ok. 13000 m2. Działka znajduje się przy utwardzonej asfaltowej drodze wojewódzkiej 228, 12 km od Kartuz. Posiadam aktualną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Jasień

Jasień,pomorskie

460 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną z linią brzegową. Dostęp drogą gminną. Woda i kanalizacja przy granicy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzybowy Zaścianek

Bojano,pomorskie

329 900 zł1 031 m² 319,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie ul. Grzybowy Zaścianek 1031 m2. Numer działki 94/6 Warunki zabudowy pod dom jednorodzinny ok. 170m2 Możliwość budowy domu parterowego z poddaszem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tczewska

Kwidzyn,pomorskie

1 250 000 zł4 157 m² 300,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 157.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagonowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

170 000 zł1 424 m² 119,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1424 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Telewizyjna

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł2 003 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Inwestycyjna, w prężnie rozwijającym się osiedlu. Gdańsk - Klukowo. Osiedle domów jednorodzinnych. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Choćmirówko

Choćmirówko,pomorskie

255 840 zł15 990 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek Rolnych bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Na sprzedaż: działka rolna ? Choćmirówko, gm. Główczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Bigusa

Miszewo,pomorskie

11 000 000 zł10 855 m² 1 013,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 855 m2. Nieruchomość mieści się w strategicznym miejscu bezpośrednio prze węźle komunikacyjnym trasy S7, w Żukowskim Korytarzu Inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

399 000 zł1 027 m² 388,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Tuchomskie - Dobrzewino, ul. Jeziorna Powierzchnia: 1027 m Numer działki: 303/33 Lokalizacja: dobrzewino, gmina Szemud (koło Chwaszczyna) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Muszelki

Nowęcin,pomorskie

1 490 000 zł3 612 m² 412,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

160 000 zł817 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy do zaoferowania dwie działki leżące obok siebie 817 m2 i 816 m2 w cenie każda po 160 000 zł. Działki są płaskie, dobrze naświetlone. Wjazd od południowego wschodu. Woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zenitowa

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł905 m² 972,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w mieście Gdańsk w dzielnicy Matarnia, obręb 0003 Klukowo, ul. Zenitowa dz. nr. 453/54. Przedmiot ogłoszenia obejmuje: - działkę budowlaną (wymiary ok. 34m x 24m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stężycka Huta

Stężycka Huta,pomorskie

220 000 zł2 486 m² 88,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek (1134m i 1252 m2) o łącznej powierzchni 2486 m2. Możliwość nabycia każdej z nich oddzielnie w cenie 110 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Banino

Banino,pomorskie

2 499 000 zł4 298 m² 581,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: atrakcyjna lokalizacja, dodatkowe miejsca postojowe, duże ogródki. Lokalizacja: banino(miszewko) to dynamicznie rozwijająca się miejscowość pod Trójmiastem, która łączy spokój podmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łapino Kartuskie

Łapino Kartuskie,pomorskie

2 804 200 zł28 042 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą, atrakcyjną działkę inwestycyjną nr_5.0007.29/6) o powierzchni niemal 2,8 ha i działkę nr_5.0007.55/6) o powierzchni 0,02 ha położone w Łapinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

87 750 zł975 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie dwie działki na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Semlin obok Starogardu Gdańskiego działka numer 240/26 , powierzchnia 975m2 Dodatkowo płatne udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaczeńce

Gdańsk,pomorskie

1 740 000 zł2 788 m² 624,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Regularna działka (kwadrat 48mx58m) o powierzchni 2788 m2, zlokalizowana tuż przy ogródkach działkowych, bez problematycznych instalacji podziemnych. Działka zlokalizowana niedaleko skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Objazda

Objazda,pomorskie

330 000 zł3 001 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy powierzchni 3001 metra kw. z bezposrednim dostempem do drogi asfaltowej.W niedalekiej odleglosci dzialka zabudowana budynkiem jednorodzinnym. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Graniczna Wieś

Graniczna Wieś,pomorskie

159 600 zł1 064 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej miejscowości Graniczna Wieś, działka znajduje się w samym centrum wsi, na nowo tworzącym się osiedlu. Prąd i woda na miejscu. W rejonie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Drewnica,pomorskie

315 000 zł3 600 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3600 m2 o kształcie prostokąta i wymiarach 36 x 100 m, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gdynia,pomorskie

21 500 000 zł47 850 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni łącznej 47 850 m. Oferta na zasadzie wyłączności. 47 850 m, taka powierzchnia działek 47 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rumiankowa

Łebcz,pomorskie

3 300 zł3 266 m² 1,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Usługowa w Łebczu Na Wynajem : 3266 m2, idealna Pod Twój Biznes! Opis Działki: działka usługowa na wynajem 3266 m Łebcz, teren 34 P,U Do wynajęcia przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Mała Piaśnica,pomorskie

420 000 zł2 396 m² 175,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z domkiem i stawem | Mała Piaśnica, gm. Puck | 2406 m Marzysz o własnym kawałku natury z dala od zgiełku miasta? Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

999 000 zł70 000 m² 14,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 7 hektarów, może być mniej lub wiecej, nawet 19 hektarów. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sylczno

Sylczno,pomorskie

70 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działki budowlane na Kaszubach Sylczno (gm. Parchowo) Na sprzedaż oferuję 3 atrakcyjne działki budowlane, będące częścią nowo wydzielonego, terenu pod zabudowę jednorodzinną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Łąkowa

Korzeniewo,pomorskie

99 000 zł10 500 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m , blisko miasta! Teren płaski nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wojska Polskiego

Lublewo Gdańskie,pomorskie

1 280 000 zł4 519 m² 283,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura The House Nieruchomości. Przedstawiamy niezabudowaną działkę dla osób ceniących ciszę i bliskość natury znajdującą się na przedmieściach Gdańska. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Smołdzino,pomorskie

203 760 zł1 132 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka z panoramicznym widokiem - idealna propozycja dla osób marzących o domu z widokiem na wzgórza i lasy. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kaliska

Kaliska,pomorskie

279 000 zł1 295 m² 215,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości i informacje są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Karwia

Karwia,pomorskie

1 720 000 zł8 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem aukcji jest działka nr 22/2 położona w Karwińskich Błotach drugich o powierzchni 8600m, przy zejściu na plaże nr 11. Miejsce na Camping , domki letniskowe , pole golfowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Oceaniczna

Straszyn,pomorskie

499 900 zł900 m² 555,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Straszyn przy ul. Oceanicznej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 900.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij