dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Oceaniczna

Straszyn,pomorskie

499 900 zł900 m² 555,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Straszyn przy ul. Oceanicznej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żakowska

Żakowo,pomorskie

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja! działka budowlana W żakowie - 1100 m Szukasz idealnego miejsca pod swój wymarzony dom w okolicy Pojezierza Kaszubskiego? Marzysz o ciszy, zieleni i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Pienkowskiej

Gdańsk,pomorskie

199 000 zł440 m² 452,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana w dolinie Parku Oruńskiego, który jest objęty prawami rezerwatu przyrody Słowika. Obiekt ogrodu mieści ponad 520 szt parceli. Działka mieści się na wzniesieniu 440 m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pod Elżbietowo

Żukowo,pomorskie

212 000 zł962 m² 220,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobrogoszcz

Dobrogoszcz,pomorskie

460 000 zł3 440 m² 133,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Dobrogoszcz nad jeziorem Dobrogoszcz. Działka w idealnej lokalizacji 50 km od Gdańska 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorna

Przyjaźń,pomorskie

207 000 zł900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkaj blisko natury, w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości w okolicy - z szybkim dojazdem do Trójmiasta! Z radością prezentuję nową pulę działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Dębki

Dębki,pomorskie

453 503 zł9 649 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki rekreacyjna w Dębkach. Do morza jest 750 m2 przez las, wokół są działki rekreacyjne, częściowo zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pod Elżbietowo

Żukowo,pomorskie

210 000 zł953 m² 220,36 zł/m²

 

 

 

Przetoczyno,pomorskie

1 200 000 zł10 800 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, pięknie usytuowana działka siedliskowa położona w miejscowości Przetoczyno, w gminie Szemud. Nieruchomość składa się z dwóch działek nr 152 i 155/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

415 000 zł12 029 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 175 m² 425,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1175 m2, z wydanymi Warunkami Zabudowy na Dom Jednorodzinny dwulokalowy. Jest uchwalony mpzp w 2022roku potwierdzający Warunki Zabudowy W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Karwia

Karwia,pomorskie

1 892 000 zł8 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Karwi w Karwińskich Błotach drugich działka nr 22/3 powierzchnia 41366m2 przy zejściu na plaże nr 11. Miejsce na Camping , domki letniskowe , pole golfowe siedlisko rolne itp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Góra

Góra,pomorskie

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Góra

Góra,pomorskie

184 000 zł1 134 m² 162,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m2 położona w miejscowości Góra, gmina Wejherowo, powiat Wejherowski - działka graniczy z lasem co sprzyja relaksowi.\ Szczegóły: Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Robakowska

Gościcino,pomorskie

263 000 zł1 096 m² 239,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/3 o powierzchni 1096 m , położona w miejscowości Gościcino przy ul. Robakowskiej, w gminie Wejherowo. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Karwia

Karwia,pomorskie

6 411 730 zł41 366 m² 155 zł/m²

 

 

 

Kosakowo,pomorskie

2 999 000 zł10 044 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

< grunty w świetnej lokalizacji > Na sprzedaż dwie działki w Kosakowie - 67/13 i 67/14 obręb Dębogórze, wjazd od ulicy Chrzanowskiego. Działki nie są położone na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Abrahama

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 240 000 zł7 600 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Polna

Lębork,pomorskie

1 999 000 zł6 247 m² 319,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W doskonałej lokalizacji! szczegóły oferty: powierzchnia działki: 6247 mkw Lokalizacja: zaciszna, rozwijająca się okolica z łatwym dostępem do centrum miasta Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Postołowo

Postołowo,pomorskie

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu lasu, z dobrym dojazdem do Trójmiasta i bliskością pola golfowego. Działka: przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1097m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kilińskiego

Kobylnica,pomorskie

867 000 zł5 100 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest działka pod budownictwo usługowo-mieszkaniowe, położona w Kobylnicy przy ul. Jana Kilińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osowo Leśne

Osowo Leśne,pomorskie

320 000 zł3 897 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana na skraju lasu. Działka położona jest w miejscowości Osowo Leśne - jest to wieś położona w otulinie lasów 20min za Starogardem Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Leśniewo,pomorskie

189 000 zł1 012 m² 186,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m2, położona w malowniczej miejscowości Leśniewo przy ul. Mikołaja Reja. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dolna

Grabowiec,pomorskie

229 000 zł1 013 m² 226,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Przegalińska

Gdańsk,pomorskie

8 520 000 zł28 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m. od siebie. Na ziemi można budować osiedle pod warunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Smażyńska

Łebno,pomorskie

1 412 430 zł6 141 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki inwestycyjne - łebno, gm. Szemud | kaszuby | wz działki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Łebno (gmina Szemud), objętych decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piechowice

Piechowice,pomorskie

349 000 zł393 m² 888,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 393 m2 położoną w m. Piechowice gm. Dziemiany. Piechowice, to kaszubska wieś leżąca na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łąg

Łąg,pomorskie

460 000 zł20 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 2 ha, w tym ok. 0,7 ha 40-letniego sadu (głównie jabłonie). Dla działki wydane są warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Graniczna Wieś

Graniczna Wieś,pomorskie

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej miejscowości Graniczna Wieś, działka znajduje się w samym centrum wsi, na nowo tworzącym się osiedlu. Prąd i woda na miejscu. W rejonie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Wczasowa

Stara Kiszewa,pomorskie

2 300 000 zł138 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 13,8 ha, położona w miejscowości Stara Kiszewa, gm. Kościerzyna. Działka leży na skraju rozległego terenu leśnego i objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Parpary

Parpary,pomorskie

85 000 zł1 672 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1672 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Hopowo

Hopowo,pomorskie

120 000 zł1 055 m² 113,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - działka blisko lasu z mpzp ( Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego), nie musisz występować o warunki zabudowy! - działki płaskie, foremne - media woda oraz prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Czapiewskiego

Rekowo Górne,pomorskie

295 220 zł1 018 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną zgodnie z uchwalonym mpzp usytuowana w Rekowie Górnym przy drodze prowadzącej na Półwysep Helski (droga krajowa nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Widzino

Widzino,pomorskie

399 000 zł12 213 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 213 m2, w malowniczej miejscowości Widzino, zaledwie 6 km od Słupska Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej lokalizacji z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

85 000 zł240 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię notarialnie prawo użytkowania działki w rod im Pilotów przy ul Pilotów 81 na Zaspie. Działka w pełni zagospodarowana - na działce: - domek z werandą 17m2 - narzędziownia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie dwie działki na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Semlin obok Starogardu Gdańskiego Dodatkowo płatne udziały w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Paraszyno

Paraszyno,pomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: spokojna, zielona okolica Bogactwo naturalnych krajobrazów Dogodny dostęp do drogi gminnej Prąd dostępny w drodze Atrakcyjna propozycja zarówno pod budowę rekreacyjną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mosty

Mosty,pomorskie

749 000 zł549 m² 1 364,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlaną o powierzchni 549 m2. w miejscowości Mosty gmina Kosakowo. Z działki rozpościera się niepowtarzalny widok na morze, cypel w Rewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Północna

Rumia,pomorskie

780 000 zł2 413 m² 323,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Cena: 780 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna ( działalność produkcyjno-usługowa) o powierzchni 2413m , zlokalizowana w Rumi przy ul. Północnej /.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij