dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Wierzchucino,pomorskie

174 825 zł999 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane W wierzchucinoe Posiadamy w sprzedaży 3 działki budowlane (na podstawie wydanych warunków zabudowy) w miejscowości Wierzchucino (gmina Krokowa) przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sezamkowa

Banino,pomorskie

590 000 zł1 204 m² 490,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka przy ul. Sezamkowej (nr 2/35) Banino Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1204 m położoną w jednej z najlepiej zagospodarowanych części Banina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

1 250 000 zł14 260 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren z lasem i stawem. Teren o powierzchni 14260m2, składa się z dwóch działek, działka nr. 332/12 to 9162m2 i nr. 214/5 to 5098m2. Sprzedawany grunt to klasa riv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Szczenurze,pomorskie

179 000 zł1 500 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 1500 m , położonej w malowniczej miejscowości Szczenurze - zaledwie 5 minut drogi autem od Łeby. Ta urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabiny-Zameczek

Grabiny-Zameczek,pomorskie

299 999 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w doskonałej lokalizacji - idealna na Twój wymarzony dom! Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy poranek zaczyna się spokojem, a każdy wieczór niesie ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Rybki

Rybki,pomorskie

286 050 zł19 070 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości Rybki koło Lęborka. Szczegóły oferty: - numer działki: 14/14 - powierzchnia: 19 070 m - dojazd: droga utwardzona - III klasa ziemi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kleszczewo,pomorskie

199 000 zł1 029 m² 193,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Tylko u nas* Na sprzedaż działka budowlana 1029 m Kleszczewo (10 min od Pruszcza Gdańskiego). Gotowe szambo + projekt budowlany + pozwolenie na budowę + badania geologiczne + światłowód +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Myśliwka

Gdynia,pomorskie

1 359 000 zł2 265 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Gdynia, chwarzno-Wiczlino Powierzchnia działki: 2265 m Lokalizacja: ul. Bernarda Myśliwka, gdynia - dzielnica Chwarzno-Wiczlino Numer działki: 3777 Parametry i uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Komisowa

Rokocin,pomorskie

129 999 zł1 150 m² 113,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1150 m - Rokocin, gmina Starogard Gdański Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1150 m , oznaczona numerem ewidencyjnym 309/30, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwiatowa

Gowino,pomorskie

365 250 zł1 461 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana na kameralnym osiedlu w Gowinie, gm. Wejherowo przy ul. Kwiatowej. Nieruchochość w kształcie prostokąta o metrażu 1461m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

446 000 zł1 115 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tokary

Tokary,pomorskie

269 500 zł1 100 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknych działek ale w Baninie jest za drogo ? Zapraszam obok, 5 minut kawałek dalej Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1100 m2 i 1120 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żukowska

Przyjaźń,pomorskie

7 227 550 zł42 515 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonała oferta dla dewelopera, inwestora. Na sprzedaż 42 515 m2, w Przyjaźni przy ul.Żukowskiej. Inwestycja obejmuje działki 70/5, 70/8, 70/7, 70/11, 70/12 Z publikowanej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mieścin

Mieścin,pomorskie

179 000 zł1 385 m² 129,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragniemy zaoferować Państwu możliwość zakupu działki w Mieścinie, k. Tczewa. Lokalizacja: mieścin jest to miejscowość położona w powiecie tczewskim w gminie Tczew. Urokliwa wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borcz

Borcz,pomorskie

338 600 zł3 386 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 3386 m , znajdująca się w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych w Borczu, gmina Somonino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Miodowa

Nowy Klincz,pomorskie

259 000 zł3 033 m² 85,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni nico ponad 3000m2 z możliwością zakupienia dodatkowego terenu. Tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej: a) obowiązujące lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

399 000 zł1 027 m² 388,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Tuchomskie - Dobrzewino, ul. Jeziorna Powierzchnia: 1027 m Numer działki: 303/33 Lokalizacja: dobrzewino, gmina Szemud (koło Chwaszczyna) Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozowa

Ostrzyce,pomorskie

240 000 zł1 010 m² 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro - Ostrzyce, gmina Somonino Na sprzedaż działka budowlana nr 922 o powierzchni 1010 m położona w malowniczej miejscowości Ostrzyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniewo

Czerniewo,pomorskie

221 030 zł1 426 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1426 m z pozwoleniem na budowę - Czerniewo (gmina Trąbki Wielkie) Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować swój wymarzony dom w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

 

 

Barniewice,pomorskie

350 000 zł927 m² 377,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 927 m2 i numerze 254/40 pośród terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej. Karta terenu 1mnu Tereny mieszkaniowe jednorodzinne z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

899 000 zł3 600 m² 249,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka przemysłowa położona na pograniczu rumii I dębogórza, blisko portu , obwodnicy , objeta miejscowym planem atrakcyjna oferta dla inwestora! lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

116 270 zł1 057 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W okolicach jeziora połęczyńskiego! Działka 130/28, 130/44, 130/48 zlokalizowana w odległości 200 m od jeziora Połęczyńskiego. Teren nasłoneczniony, płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie,pomorskie

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybacka

Swornegacie,pomorskie

814 000 zł2 315 m² 351,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w Swornegaciach - w sercu Kaszub. Lokalizacja: swornegacie, gmina Chojnice, woj. pomorskie Powierzchnia łączna: 2 315 m Cena: 814 000 zł Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

130 680 zł1 089 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1089 m2, położona w miejscowości Krępa Kaszubska (gmina Nowa Wieś Lęborska), w bardzo wygodnej lokalizacji przy trasie Lębork (12km) - Łeba (18km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chłopska

Dobrzewino,pomorskie

549 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Glincz,pomorskie

295 000 zł1 376 m² 214,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Glincz gm. Żukowo, o powierzchni 1376 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubiki

Lubiki,pomorskie

540 000 zł13 700 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż malowniczą działkę w miejscowości Lubiki, o powierzchni 13 700 m2. Lubiki to wieś kociewska, położona w powiecie starogardzkim, w gminie Czarna Woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sulicice

Sulicice,pomorskie

100 000 zł3 007 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w malowniczej kaszubskiej wsi Sulicice, w części miejscowości nazwanej Ameryką. Zaledwie 8 km od piaszczystej plaży w Karwi, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęże

Załęże,pomorskie

170 000 zł2 035 m² 83,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2035 m2, składająca się z 2 działek (912 m2, lekko nachylona i 1123 m2 mocno nachylona)- sprzedawane łącznie. Mniejsza ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krokowa

Krokowa,pomorskie

202 250 zł4 045 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki w spokojnym, nadmorskim regionie, z szybkim dostępem do morza i pełną infrastrukturą w pobliżu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Stolema

Miszewko,pomorskie

970 000 zł3 390 m² 286,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka usługowo-produkcyjna w Miszewku - 3390 m Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3390 m , przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żukowo

Żukowo,pomorskie

335 000 zł1 010 m² 331,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 196/27 lub działka 196/28 Lniska, obręb 0006 Leźno- możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1010 m Cena: 335 000 zł Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

211 765 zł1 033 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż poleca się działka w malowniczej okolicy! atuty: cicha i spokojna okolica dużo terenów rekreacyjnych w pobliskiej okolicy stacja pali, sklepy i szkoła ok. 16 km do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij