dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włynkówko

Włynkówko,pomorskie

2 991 125 zł23 929 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: włynkówko, dynamicznie rozwijająca się miejscowość, zaledwie 11 km od Ustki i blisko Słupska. Doskonała komunikacja dzięki nowej drodze nr 21. W okolicy znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Borzestowo,pomorskie

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną, położoną w odległości 300 m od jeziora Długiego, we wsi Borzestowo, gmina Chmielno za 129 tyś. zł. Borzestowo to duża kaszubska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Zamostna

Góra,pomorskie

239 000 zł2 381 m² 100,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w miejscowości Góra (około 12,5km od Wejherowa) o powierzchni 2381m2! Nieruchomość idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

3 200 000 zł15 485 m² 206,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży urokliwie położony w miejscowości Pręgowo teren, o pow. 15 485 m.kw., na któym zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Załęże,pomorskie

499 000 zł3 943 m² 126,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w pierwszej linii zabudowy nad Jeziorem Sitno to doskonała lokalizacja dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Tego typu nieruchomości często oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

280 000 zł5 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - produkcyjna z funkcją mieszkaniową 5600m2 Atrakcyjna Działka Inwestycyjna na Sprzedaż w Kobylnicy koło Słupska Cena: 280 000 zł (50 zł/m ) Powierzchnia działki: 5 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Objazda

Objazda,pomorskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m.2. znajduje się w Objeździe, gmina Ustka, działka budowlana o powierzchni 1000 m.2. znajduje się w Objeździe, gmina Ustka, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Krzywe Koło

Krzywe Koło,pomorskie

125 000 zł2 544 m² 49,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3min. od Pszczółek, 20 min. od Gdańska Lokalizacja Działka we wsi Krzywe Koło (gm. Suchy Dąb) położone jest na Żuławach - jedyne 3km na wschód od Pszczółek. Dojazd do Tczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miastko

Miastko,pomorskie

145 000 zł866 m² 167,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, z gotowym planem zabudowy. Duży potencjał. Dobra cena. W skład nieruchomości gruntowej, położonej w centrum Miastka, wchodzą 4 działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeziorna

Przyjaźń,pomorskie

207 000 zł900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Z zaproszeniem do prezentacji kompleksu działek w przepięknej okolicy wsi! W ofercie sprzedaży zostało tylko 6 działek budowlanych o różnych metrażach, skrojonych na miarę potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jeziorna

Dobrzewino,pomorskie

496 800 zł1 840 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka - 1840 m przestrzeni i potencjału! Karczemki-Dobrzewino / ul. Jeziorna (okolice) Są działki, które po prostu są. A są też takie, które opowiadają historię - jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Reda,pomorskie

700 000 zł1 767 m² 396,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1767 m położone przy ulicy Drogowców w centralnym punkcie w Redzie. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bałdowo,pomorskie

198 900 zł1 105 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na naturę - spokojna okolica, świetna lokalizacja! W bałdowie koło Tczewa Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 1105 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

142 000 zł1 546 m² 91,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem, media przy działce, - połęczyno, pow. kartuski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działki budowlaną (dla terenu działki została wydana prawomocna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jankowska

Jankowo Gdańskie,pomorskie

455 000 zł874 m² 520,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! ______________________________________________ Jeśli szukasz działki w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy ta oferta jest dla Ciebie! atuty działki: - media w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Myśliborska

Gdańsk,pomorskie

4 700 000 zł7 538 m² 623,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gdańsku na Osowej - blisko Obwodnicy Trójmiasta i Jeziora Osowskiego Jeśli szukasz działki inwestycyjnej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grzybiarzy

Tupadły,pomorskie

715 920 zł942 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 942 m w Tupadłach przy ul. Grzybiarzy Lokalizacja Tupadły to spokojna miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jastrzębiej Góry. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Michałki

Gdańsk,pomorskie

3 637 000 zł7 274 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową o pow. 7274 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Rudniki przy ul. Michałki. Działka płaska, w kształcie prostokąta, niezadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szemud

Szemud,pomorskie

3 400 000 zł30 540 m² 111,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, prywatna posiadłość obejmująca ponad 3ha gruntu, który stanowi m.in. ogród bogaty w liczne gatunki roślin z placem zabaw i urządzeniami do ćwiczeń, las, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Odargowo,pomorskie

445 000 zł1 982 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nad morzem, przy lesie, blisko jeziora, możliwe też usługi turystyczne i budowa dodatkowych 3 domów. Lokalizacja: działka położona jest w Odargowie, przy ulicy Łąkowej przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gowidlino

Gowidlino,pomorskie

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną w Gowidlinie (gm. Sierakowice) o metrażu 1300 mkw. przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

450 000 zł738 m² 609,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W kartuzach na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę gruntu w Kartuzach przy ul. Prokowskiej. Działka znajduje się 1,5 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybaki

Rybaki,pomorskie

97 800 zł978 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rybaki - Twoje miejsce wśród drzew. Budowlane działki na Kaszubach Spokój. Zieleń. Przestrzeń do życia. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kierzkowo

Kierzkowo,pomorskie

129 000 zł1 001 m² 128,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001m2 położona we wsi Kierzkowo w odległości zaledwie 5,5 km od pięknej plaży w lubiatowie! Nieruchomość pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybaki

Rybaki,pomorskie

113 000 zł882 m² 128,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 882 m w otoczeniu natury - Rybaki, gm. Somonino Marzysz o własnym miejscu wśród natury, a jednocześnie w przyjemnym sąsiedztwie? Ta działka to idealna propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szemud,pomorskie

280 000 zł1 018 m² 275,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1018 m2, położona w rozwijającej się, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Szemud, w powiecie wejherowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Włynkówko,pomorskie

325 000 zł3 188 m² 101,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie placi prowizji. Działka niedaleko drogi nr 21 Słupsk - Ustka ze zjazdem z ulicy Błękitnej Działka inwestycyjna. Plan zagospodarowania ustala że funkcje mieszkaniowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Szemud,pomorskie

150 000 zł2 954 m² 50,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

449 000 zł1 029 m² 436,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1029 m2, położona w miejscowości Ostrowo koło Karwi, gmina Władysławowo. Wydane warunki zabudowy na działkę. Miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 000 zł1 069 m² 2 712,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty Duża, nasłoneczniona działka, blisko centrum. Lokalizacja Działka na granicy Redłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana, dzielnicy z bezpośrednim dostępem do morza i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bahdaja

Suchy Dwór,pomorskie

599 000 zł616 m² 972,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie W miocasa Działka budowlana o powierzchni 616m2 w Suchym Dworze na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada mpzp - 36 mn2, oznaczenie mn2 - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Potokowa

Lisewiec,pomorskie

291 450 zł1 005 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana położona w Lisewcu, ul. Potokowa, gm. Kolbudy. Sąsiaduje ze wsiami Bielkówko, pręgowo, żóławka. Odległość z Lisewca do Gdańska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

70 000 zł6 000 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż las (młodnik) położony na działce nr 158, obręb Garczegorze. Powierzchnia: 0,60 ha Użytek: lsv Stan: 2 lata temu wykonana trzebież Dojazd: las znajduje się przy drodze na Oblewie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

139 500 zł1 550 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty : - Spójny, przemyślany podział działek, - wydane warunki zabudowy na budowę domu, - media : woda, prąd, - bezpośrednia bliskość lasu. Dojazdy : - 2 minuty autem do Egiertowa, - 10 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrzeście

Wrzeście,pomorskie

181 920 zł1 516 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wrzeście. 1516 m2. Numer działki 494. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sulmin,pomorskie

699 000 zł1 206 m² 579,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Sulminie działka: przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1206 m , w kształcie kwadratu, działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Chwaszczyno,pomorskie

590 000 zł1 049 m² 562,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Chwaszczynie przy ul. Kasztanowej! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pępowo

Pępowo,pomorskie

3 000 000 zł8 000 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Do sprzedania działka budowla o powierzchni 8000 m2. Działka jest idealna pod zabudowę domów bliźniaczych. Działki posiadają wydane warunki przyłączenia do wody,prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nowa Wieś Kościerska,pomorskie

275 000 zł2 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 2500 m - Nowa Wieś Kościerska, gm. Kościerzyna, woj. pomorskie Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy, otoczonej naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Tokary,pomorskie

395 000 zł1 648 m² 239,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Tokarach przy ul. Świerkowej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy i spokoju. W okolicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij