dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

471 267 zł3 057 m² 154,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Reda

Reda,pomorskie

280 000 zł850 m² 329,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 850 m2 w Redzie przy ulicy Błękitnej. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, z dala od zgiełku miasta. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szpęgawa,pomorskie

571 745 zł2 789 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka 2789 m - tereny zabudowy zagrodowej - idealna dla rolnika Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 2789 m , położoną na terenie objętym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łosienice

Łosienice,pomorskie

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 114/2 Łosienice, gmina Stężyca Powierzchnia: 2 100 m Cena: 149 000 zł Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Ma zapewniony dostęp do prądu dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielki Podleś

Wielki Podleś,pomorskie

299 000 zł2 211 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Idealna lokalizacja - w otulinie Rezerwatów Przyrody, w sercu Kaszub To miejsce, gdzie przyroda spotyka się z funkcjonalnością idealne zarówno pod inwestycję rekreacyjną, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kłobuczyno

Kłobuczyno,pomorskie

95 000 zł2 600 m² 36,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Malownicza działka położona w sercu Kaszub niedaleko Wieżycy i jezior Kaszubskich. Otoczona z jednej strony ścianą lasu z dostępem do drogi utwardzonej z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

12 000 000 zł18 530 m² 647,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Karwasza

Starzyński Dwór,pomorskie

209 000 zł1 197 m² 174,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: działkę budowlaną o powierzchni 1197m2 przy ul. Jana Karwasza w Starzyńskim dworze. Zielona, cicha i słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Paraszyno

Paraszyno,pomorskie

245 000 zł938 m² 261,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka rekreacyjna z domkiem w sercu natury - Paraszyno Opis nieruchomości Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 938 m2, zabudowana domkiem o powierzchni około 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

147 000 zł1 650 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty : - Spójne przemyślane osiedle domów jednorodzinnych, - zamknięte Kameralne Osiedle, - wydane warunki zabudowy na dom, - media : woda, prąd, - bezpośrednia bliskość lasu. Dojazdy : - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

1 381 900 zł1 063 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gdańsku pod twój wymarzony dom! - Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Stężycka/s.Kaima - Powierzchnia: 1063m2, działka nr 252/2 - Kształt: prostokąt - Ukształtowanie terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

13 700 000 zł29 384 m² 466,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża powierzchnia działki przemysłowo-usługowej z nieruchomością zabudowaną ( biurowiec),placem oraz halą o łącznej pow.24589 m2 zlokalizowana w Straszynie koło Gdańska, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łąkowa

Osiek,pomorskie

169 000 zł1 506 m² 112,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Osiek, przeznaczona pod budowę domu mieszkalnego w lokalizacji łączącej spokój i bliskość natury z osiedlowym klimatem. Na terenie obowiązuje miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Plażowa

Ostrowo,pomorskie

170 000 zł312 m² 544,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam nadmorską działkę mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej. Do morza w linii prostej to zaledwie 250 metrów! To wyjątkowa okazja dla wielbicieli nadmorskiego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Wzgórzu

Niestępowo,pomorskie

439 000 zł1 453 m² 302,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Niestępowie przy ul. Na Wzgórze! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Chmielno,pomorskie

2 400 000 zł73 966 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Chmielnie, powiat kartuski, obejmująca dwa tereny: działka 419/2 około 0,8 ha pod zabudowę usługową w mpzp i działka 417/2 około 6,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Trąbkach Wielkich w zielonej i cichej okolicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Koleczkowo,pomorskie

225 000 zł1 080 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 200 m do jeziora Marchowo, - szybki dostęp do trasy kaszubskiej, - kameralna zabudowa jednorodzinna, - 10 minut autem do Rumii , - 10 minut autem do Obwodnicy Trójmiasta. - działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Przyjaźń,pomorskie

242 800 zł1 087 m² 223,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Przyjaźni przy ul. Łąkowej! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niestępowo

Niestępowo,pomorskie

250 000 zł1 021 m² 243,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atuty: - właściciel wystąpił o warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną - 15 min do Gdańska - bliskość komunikacji miejskiej linia autobusowa 174 - bliskość Jeziora Otomińskiego - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

49 000 zł3 000 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki od 3000m2 do wydzielenia z całości działki o nr.245/1 w miejscowości Łyśniewo Sierakowickie (gmina Sierakowice, woj. pomorskie) W celu uzyskania informacji zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztelańska

Somonino,pomorskie

196 740 zł1 093 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

279 000 zł2 822 m² 98,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - Klonowo Dolne, k. Przywidza - ul. Zgody Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie lasu oraz bliskości 5 jezior. Lokalizacja ta zapewnia szybką i sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

172 000 zł1 950 m² 88,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atuty : - Spójny, przemyślany podział działek, - wydane warunki zabudowy na budowę domu, - media : woda, prąd, - bezpośrednia bliskość lasu. Dojazdy : - 2 minuty autem do Egiertowa, - 10 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żarnowiec

Żarnowiec,pomorskie

2 265 590 zł13 327 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż duża działka blisko morza (około 1.300 m odległości w linii prostej) MIEJSCOWOŚĆ DĘBKI, obręb Żarnowiec. Działka posiada powierzchnię 13.327 m2, o numerze geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Barniewicka

Rębiechowo,pomorskie

729 750 zł2 085 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Rębiechowie przy ul. Barniewickiej! Działka o łącznej powierzchni ok. 2085m2;. Nie ma mpzp, ale zostało wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Struga

Struga,pomorskie

550 000 zł20 031 m² 27,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Charakterystyka działki: - powierzchnia: 20 031 m - Wymiary: ok. 100 m x 200 m - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo-letniskowa lub rekreacyjna - Oznaczenie w mpzp: 3ML i 1zl -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bojano

Bojano,pomorskie

1 100 000 zł5 392 m² 204,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod inwestycję deweloperską? Świetnie trafiłeś! Prezentuję Państwu piękną działkę w bardzo dobrej lokalizacji Bojana. Wspaniałe miejsce otoczone lasami, piękne krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prokowo

Prokowo,pomorskie

130 440 zł1 087 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m kw. ( nr z ewidencji 22/16), położona w malowniczej miejscowości Prokowo (gmina Kartuzy). Jest to spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szemud

Szemud,pomorskie

399 000 zł1 354 m² 294,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1354 m2, położona w miejscowości Szemud. Nieruchomość lekko nachylona w kształcie prostokąta, z ładnym widokiem na staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wrzosowa

Lublewo Gdańskie,pomorskie

349 000 zł1 025 m² 340,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 187/14 - Lublewo Gdańskie | 1025 m | mpzp | Świetna lokalizacja Lokalizacja Działka znajduje się w urokliwym Lublewie Gdańskim (gmina Kolbudy), tylko 17 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

279 000 zł914 m² 306,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Tylko u nas* *ostatnia dostępna działka 914 m2 w ofercie* Na sprzedaż atrakcyjna i uzbrojona działka mieszkaniowo - usługowa 914 m2 położona w miejscowości Borzęcin gmina Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

1 223 000 zł1 223 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa Gdańsk Osowa, ul. Wenus 1223 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1223 m położona w Gdańsku Osowej przy ul. Wenus. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kowalewo,pomorskie

239 000 zł1 160 m² 206,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1161 m w malowniczym Kowalewie, gmina Szemud, powiat Wejherowski. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym zaledwie 12 minut do węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Barłomino

Barłomino,pomorskie

187 500 zł1 500 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Barłominie. Powierzchnia działki to 1500m2. nr działki 168/13 Wydane warunki zabudowy - co można zbudować: -Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kasztelańska

Somonino,pomorskie

181 080 zł1 006 m² 180 zł/m²

 

 

 

Skowarcz,pomorskie

199 000 zł875 m² 227,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 875 m w miejscowości Skowarcz. Lokalizacja: działka położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Skowarcz, zaledwie kilkanaście minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Pępowo,pomorskie

229 000 zł831 m² 276 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 831 m widok na las i nową zabudowę | Pępowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 831 m , położona w malowniczej części wsi Pępowo zaledwie 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Donimierz,pomorskie

195 400 zł2 954 m² 66,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przodkowo,pomorskie

171 400 zł854 m² 200,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji - w centrum Przodkowa przy ulicy Podgórnej. Działka narożna (z trzech stron) o pow. 854 m kw. Uzbrojenie pełne - media: prąd,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij