dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 020 ogłoszeń

750 000 zł2 420 m² 309,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 2500 m w miejscowości Stegna, powiat nowodworski, woj. pomorskie, zaledwie 2,5 km od piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 018 m² 69,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża działka z możliwością zabudowy to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

303 000 zł3 042 m² 99,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z ekspozycją i łatwym dojazdem z drogi wojewódzkiej. Przeznaczenie Teren objęty Studium. Media W drodze dojazdowej do działki jest sieć wodociągowa i linia.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł38 151 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasów, - spokojna i cicha okolica, - duża działka z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł1 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mosty - gmina Kosakowo, bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni. Mosty to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

130 600 zł1 306 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni! Okolica: działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł9 990 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 9990 mkw. lub wiecej, nawet kilkanaście hektarów. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z dużym potencjałem niedaleko Gdańska! atuty Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lęborku - Twoje miejsce na nowy rozdział życia Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. Wśród spokojnej zieleni i nowoczesnego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł24 000 m² 51,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 24 000.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 472 m² 148,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1472 m2 położona pod lasem w Słuchowie. Cechy nieruchomości W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren zapisany jako rolniczy, na którym dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 056 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Działka budowlana, objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Trąbki Małe, gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

1 935 000 zł3 871 m² 499,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3871 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Kopalino, w gminie Choczewo. Atuty nieruchomości: - położenie nad morzem - 2,5km, - piękne lasy, - urocze Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 397 m² 73,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Interesująca działka w świetnej lokalizacji! Położona.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6400 m2. Teren oznaczony symbolem Lz - co oznacza grunty.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 214 m² 131,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja Na sprzedaż działka o numerze 275/7 położona we wsi stara kiszewa w gminie olpuch w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 706 m² 59,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kontakt: filip Środecki Tel.   Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę turystyczno-letniskową położoną w malowniczej miejscowości Bartoszylas, w gminie Stara Kiszewa na.

Szczegóły ogłoszenia

342 673 zł52 719 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 5,2719 ha na sprzedaż. Do sprzedaży jest działka rolna o łącznej powierzchni 5,2719 ha położone w miejscowości Nowa Kościelnica, gmina Ostaszewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka budowlana położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1239 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krępa.

Szczegóły ogłoszenia

123 440 zł3 086 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, usytuowana w malowniczej i pełnej zieleni miejscowości Zamość, gmina Karsin. Zamość to mała wieś, położona wśród lasów i łąk, na obszarze natura.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17 900 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 17.900 m w Kniewie. Lokalizacja Kniewo to urokliwa miejscowość położona w gminie Wejherowo, otoczona lasami i terenami zielonymi. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 900 m² 367,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1900 m zlokalizowana w malowniczym Mrzezinie - spokojna miejscowość z pełnym zapleczem handlowo-usługowym - sklepy, markety, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

116 800 zł994 m² 117,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 994 m w miejscowości Kalisz województwo pomorskie. Atrakcyjna lokalizacja przy lesie, z warunkami zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 994.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 019 m² 92,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3019 m - spokojna okolica wśród malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 320 000 zł11 520 m² 288,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni około 1,15 ha, która stanowi doskonałą inwestycję pod rekreację indywidualną, taką jak kemping czy wypoczynek na łonie natury, czy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1368 m , położona w urokliwej miejscowości Zbychowo, w gminie Wejherowo, powiat wejherowski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

264 480 zł1 102 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1 102 m2, położona w miejscowości Brudzewo (obok Pucka). 7 minut autem - Puck 13 minut autem -.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 054 m² 350,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Czaple (k. Pępowa) w odległości ok. 10min od Gdańska- matarni/kokoszek! Sprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 229 000 zł1 527 m² 1 459,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk osowa na ul wodnika działka budowlana Działka budowlana o pow. 1527 m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Osowa. Działka jest położona przy głównej ulicy, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 050 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, zieleń i komfort w zasięgu ręki! Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka wygodę, a Twój dom może powstać już teraz! Powierzchnia: 1050m Gotowa pod budowę - decyzja wz.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł5 488 m² 158,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 5 488 m , położona w malowniczej miejscowości Salinko (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 100 m² 320,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 016 m2, położona w Rumi przy nowo wyremontowanej ul. Kazimierskiej. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Dogodny i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 036 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1036m2, położona w miejscowości Szemud przy ul. Jasnej. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działki położone są w Jeleńskiej Hucie 7 km od zjazdu z trasy Kaszubskiej w Gminie Szemud w powiecie Wejherowskim. Ok 1 km od szosy, w otoczeniu pól, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł8 592 m² 50,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Objazda /bałamątek -4,5 km od morza - najbliższe plaże Dębina, poddąbie. W pobliżu trasa rowerowa-R20. Działka z warunkami zabudowy -zabudowa jednorodzinna, z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł8 200 m² 951,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działkę inwestycyjna w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, często uczęszczanej ul. Juliusza Słowackiego oraz Lotniska im. Lecha Wałęsy sprawia, że teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1013 m2 ( z pozwoleniem na budowę ) położona w Piaśnicy Wielkiej w gminie Puck. Pozwolenie zezwala na postawienie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Nowa Wieś Lęborska, w miejscowości Wilkowo Nowowiejskie Nieruchomość rolna 400m od Łabędziego Stawu.