dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gardeja 16 km od Kwidzyna Oferujemy do sprzedaży 5 działek z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta dotyczy działki nr70/24 o powierzchni 1.000 m2 Działka w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł15 200 m² 651,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka rekreacyjna z mediami i ładowarką do.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o budowie domu i sporym ogrodzie? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 895 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka znajduje się w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 001 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Działka dla inwestora - atrakcyjna lokata kapitału uwaga - Jeśli szukasz działki nad Morzem to ta oferta jest dla ciebie. L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł50 900 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym- ełganowo, gm Trąbki Wielkie lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 123/3 w Machowinie, powierzchnia 1900 m.kw., wydane warunki zabudowy - dom wolnostojący z garażem wbudowanym lub przybudowanym. Działka ma nieregularny kształt, teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość idealna pod inwestycję Prąd i woda 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł7 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa magazynowo-biurowa powierzchnia 7500 m możliwość zabudowy do 40% regularny kształt działki (ok. 57 x 125 m) wydzielony wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł5 827 m² 214,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca dla postawienia swojego nowego domu? A może inwestycji - działki idealnej na podział i na budowę domów jednorodzinnych? atuty: - cicha i spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 171 m² 127,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 080 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1080 m2 Starzyński Dwór spokojna okolica Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 724, o powierzchni 1080 m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

390 720 zł1 184 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! możliwość zakupu działki sąsiedniej! uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

5 554 120 zł12 623 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokalizacja przy obwodnicy Trójmiasta lokalizacja przy nowym węźle Kowale mpzp który przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 992 m² 116,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę z dostępem do jeziora. Działka położona na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro i panoramę małej kaszubskiej wsi jaką jest Piaszno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł569 m² 1 333,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana położona w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł3 951 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 138 000 zł1 138 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Teren zielony, brak zabudowy w pobliżu. W niedalekiej odległości powstanie nowa marina. Teren prosty, niezadrzewiony,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 300 m² 60,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Stara Kiszewa, 2300 m Atrakcyjna działka o powierzchni 2300 m położona w miejscowości Stara Kiszewa, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

626 250 zł820 m² 763,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka jest sprzedawane w komplecie z mieszkaniem o powierzchni 69 m2 płatna dodatkowo 873750 zł Nr działki to 226101_01.0079.108 z planem ogólnym na usługi, budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 348 m² 127,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury? Na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę o powierzchni 2348 m2, położoną w miejscowości Sikorzyno (gm. Stężyca), w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 269 m² 122,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka o powierzchni 1269 m2 z warunkami zabudowy - Mareza / tuż przy granicy Kwidzyna To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę domu - w spokojnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 220 m² 66,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nowym Gronowie, gm. Debrzno - z decyzją o warunkach zabudowy. Na sprzedaż już ostatnia działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

173 090 zł911 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży posiadam działkę, która mimo swoich niewielkich rozmiarów z powodzeniem pomieści wymarzony domek z ogródkiem. W koszyku oferta także po sąsiedzku : - działka.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 242 m² 297,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Mrzezinie! W sprzedaży działka w Mrzezinie przy ulicy Leśnej o łącznej powierzchni 1242 m2. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 000 zł23,98 m² 49 749,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w Stegna przy ul. Wąskiej 5, obejmująca kompleks kilku działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 0,2398 ha 2398 m ok. 24 ary Teren posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 701 m² 934,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które same sprzedają inwestycję i to jest jedno z nich. Działka położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w samym centrum Kątów Rybackich, oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki na sprzedaż - Masłowo, gmina Kartuzy Lokalizacja: na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Masłowo, w gminie Kartuzy. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 328 m² 134,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka skrajna mpzp - 3.1.2 MN - Uchwała Nr VI/99/2015 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 150 m² 382,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 1150m2 oddalona od morza około 1km oraz od jeziora Sarbsko.

Szczegóły ogłoszenia

4 375 000 zł714 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0.0714 ha, położona w Sopocie przy ulicy Tuwima. Nieruchomość niezabudowana, zlokalizowana w górnej części Sopotu, blisko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 500 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1500 m , z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł760 m² 493,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osłonino urokliwa miejscowość turystyczna położona w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej To idealne miejsce dla osób poszukujących kontaktu z naturą i ceniących ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 m2 w Kościerzynie ul. Sosnowa, zabudowa jednorodzinna (prąd w trakcie podłączenia). Teren wyrównany, nasłoneczniony w spokojne lokalizacji w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 153 m² 121,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Borzechowo, gm. Zblewo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1153 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł6 456 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana usługowo mieszkaniowa mpzp, łosino, 6456 m2. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Łosinie, tuż obok Słupska. Działka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 825 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Szemudzie pod zabudowę produkcyjno-usługową!.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł472 m² 2 116,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam atrakcyjną działkę inwestycyjną przy ul. Olchowej 1 w Gdańsku, z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę budynku usługowego o charakterze biurowym. Kluczowe zalety.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 133 m² 131,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy Łeby z pozwoleniem na budowę domu! Możliwość zakupu działki na raty notarialne! Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, w otoczeniu przyrody i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

132 300 zł882 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

3 działki budowlane w otoczeniu natury - Rybaki, gm. Somonino Marzysz o własnym miejscu wśród natury, a jednocześnie w przyjemnym sąsiedztwie? Te działki to idealna propozycja!.