dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

174 560 zł2 182 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: tłuczewo to wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Linia nad rzeką Łebą. Z Tłuczewa w niecałą godzinę dotrzemy.

Szczegóły ogłoszenia

277 200 zł1 400 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki nr 21 o powierzchni 1400m2 Machowinko to malowinicza wieś, położona w gminie Ustka, w powiacie słupskim. Położona w odległości 2,5km od morza, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 546 m² 485,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży niezabudowanej działki gruntu o numerze ewidencyjnym 53 położonej w miejscowości Gdańsk przy ulicy Inspektorskiej, obszaru 1546 m2.

Szczegóły ogłoszenia

210 175 zł1 201 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 041 m² 73,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca z realnym potencjałem? Ta działka pod budowę wymarzonego domu z dala od zgiełku spełnia twoje marzenia. Możliwość wydzielenia 2 odrębnych działek, każda z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 032 m² 339,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bielkówku przy ul Kościelnej. Położenie nieruchomości bliskość terenów zielonych, przy dobrej komunikacji z pełnym zapleczem handlowo usługowym (szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł785 m² 230,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możliwość dokupienia sąsiadującej działki O podobnej powierzchni (87/6) Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 87/7, położona w miejscowości Domatówko, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

2 054 535 zł8 057 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8057 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

233 490 zł1 086 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Przyjaźni. Miejscowość Przyjaźń to atrakcyjne miejsce do mieszkania z uwagi na bliskość Trójmiasta. W chwili obecnej dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł843 m² 183,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Egiertowo - 3 działki budowlane na sprzedaż | od 155 tys. zł Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Egiertowo (gmina Somonino, powiat kartuski) - doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł6 600 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt Alicja Skonieczna tel   niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości, blisko Zawada (wiecki). O metrażu 6600 m2. Na działce płynie strumyczek ( z wybijającym.

Szczegóły ogłoszenia

283 968 zł1 800 m² 157,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z miejscowym planem, kobylnica, 1800m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1800 m2, położoną w Kobylnicy, w gminie Kobylnica,.

Szczegóły ogłoszenia

195 520 zł1 504 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1504 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 011 m² 98,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka dostępna tylko u Nas. Atuty: działka blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

227 760 zł949 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Pępowie o powierzchni 949 m2. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Pokrycie działki zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł974 m² 194,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśniewo ul. Mikołaja Reja - tuż przy lesie (odległość ok. 200 m od głównej ul. Szkolnej, ok. 1500 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa).

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 024 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży 2 działki budowlane położone w atrakcyjnej części miejscowości objazda o powierzchni od 1023m2 do 1025m2. Działki ulokowane pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 000 zł47 850 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni łącznej 47 850 m. Oferta na zasadzie wyłączności. 47 850 m, taka powierzchnia działek 47 850.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł795 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowa działka blisko lasu o pow. 795 m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 276 m² 97,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka w miejscowości Raduń! lokalizacja: raduń.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł35 100 m² 282,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uwaga istnieje możliwość wydzielenia I sprzedaży mniejszej działki minimum 1 ha na płaskim terenie.Atrakcyjna działka przemysłowa pod zabudowę magazynową , produkcyjną itp. W rakcie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 276 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka inwestycyjna w Chłapowie - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł43 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 122 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne plaże o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł260 m² 573,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona zaledwie 1000 m od morza w nadmorskiej miejscowości Dębina w gminie Ustka. Nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 920 000 zł280 005 m² 10,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna, położona pośrodku kaszubskich lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 130 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sianowo - miejsce znane z pielgrzymek i. nieziemskich widoków. Teraz możesz mieć tu swój kawałek ziemi - i to dosłownie obok Matki Boskiej Sianowskiej. Nie zawahamy się powiedzieć - są to.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł74 496 m² 24,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: 5km do plaży mikoszewo/stegna media na działce działka znajduje się pomiędzy rzekami Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł1 180 m² 542,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mosty ul. Kameliowa - atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1180 m2 - cicha i spokojna okolica / pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną lub budynek dwulokalowy (bliźniak) / 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł7 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 223 m² 162,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1223m2 położona w miejscowości Borzechowo, przy ulicy Błękitna, w pasie jeziora Borzechowskie Małe. Numer działki 405/17 do której.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł14 781 m² 169,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna nad Jeziorem Stężyckim - Nowe Czaple, kaszuby Szukasz miejsca, które połączy potencjał inwestycyjny z niepowtarzalnym urokiem natury? Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

251 490 zł1 010 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka granicząca z lasem o powierzchni 1010m2 we wsi Brudzewo , w gminie Puck,w odległości ok 7 km od Zatoki lokalizacja: niekwestionowanym atutem działki jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

540 708 zł4 505 m² 120,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta atrakcyjnej działki inwestycyjnej przy drodze krajowej nr 21. Atuty Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 300 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 3,33 ha w Kistowie Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 3,33 ha w miejscowości Kistowo. Działka posiada zróżnicowany charakter.

Szczegóły ogłoszenia

9 092 700 zł10 103 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt pod budownictwo wielomieszkaniowe 800 metrów od plaży! Nawet 4687 pum! Wyjątkowa oferta, grunt o powierzchni 1,01 hektara położony przy ul. Ogrodników w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z linią Lasu - ostatnia. Ta propozycja jest dla Ciebie. Prezentuje pięknie osadzony teren w przestrzeni leśnej z Obszarem natura 2000 Uroczyska Pojezierza Kaszubskiego. Na którym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 400 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 400 m położona w urokliwej części Żuław Wiślanych niezwykle malowniczego obszaru o unikatowych walorach przyrodniczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 914 m² 600,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W rębiechowie blisko pkm, z mpzp, możliwa zabudowa produkcja, usługi, magazyny - składy lokalizacja: działka znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

589 925 zł16 855 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki leśne o łącznej powierzchni 16855 m2 (4346 m2, 3517 m2 i 8992 m2) zarośnięte drzewami, położone w miejscowości Borkowo, gmina Żukowo, powiat kartuski.

Szczegóły ogłoszenia

315 744 zł1 056 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka 1 056 m2 (nr 688/3) położona w miejscowości Gnieżdżewo, przy ul. Rolniczej - w spokojnej, kaszubskiej wsi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij