dowolna

Działki na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży działek

6 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 022 ogłoszenia

99 000 zł1 050 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza Działka Budowlana w Sercu Borów Tucholskich - Idealna Inwestycja! Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 122 m² 579,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa na budowę i pełna uroku- ta działka w Barniewicach to Twoje miejsce na ziemi! Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków w tle i zapach lasu unoszący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, płaska o powierzchni 1130 m2 (w/g mpzp oznaczona mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna), położona w miejscowości Stężycka Huta, gmina Stężyca.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 253 m² 299,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dynamicznie rozwijającej się części Tokar, w gminie Przodkowo. Nieruchomość o powierzchni 1253 m2, objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2 Dwie wyjątkowe działki rod Grodzisko w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim Twój prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 580 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: kompleks 6 działek tuż przy lesie państwowym 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

253 330 zł3 619 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka gruntu o powierzchni 3619 m kw, położona w miejscowości Barwik, na granicy z Szarłatą, w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł14 200 m² 11,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy miejsce, które zagwarantuje upragnioną ciszę i prywatność. Miejsce, które zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 094 m² 187,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 800 m² 238,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1800m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Przyjaźni, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości Działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł1 350 m² 569,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Dla działki sporządzona została koncepcja architektoniczna domu jednorodzinnego (wizualizacje w galerii), o powierzchni ponad 400m2 - rzuty do wglądu dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, bliskość terenów leśnych to ta działka jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 2060.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

4 522 900 zł29 180 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Domachowo gm. Trąbki Wielkie o powierzchni 29180 m2. Działka jest zabudowana jednym budynkiem gospodarczym, który nadaje się do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 600 m² 76,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 4600 m - Chrztowo, gm. Liniewo - blisko jeziora! Na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 4600 m , położoną w miejscowości Chrztowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł469 m² 3 407,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z gotowym projektem zabudowy w top lokalizacji- gdynia Orłowo. Działka budowlana o pow.469m2 z projektem i zgłoszeniem na budowę. Projekt budowlany wykonany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 668 m² 134,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w Wierzchucinie, przy ul. Szkolnej. Lokalizacja: wierzchucino -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 827 m² 72,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego lokalizacja Działka budowlana we wsi Piaskowiec w gminie ostaszewo Numer ewidencyjny działki: 50/1 Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 200 zł1 748 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-produkcyjna - Gdańsk Kokoszki, ul. Dojazdowa Doskonała lokalizacja pod inwestycję / Blisko obwodnicy i lotniska Lokalizacja: gdańsk - Kokoszki, ul. Dojazdowa. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 279/1 o powierzchni 1 600 m2; - kształt działki nieregularny wymiary poszczególnych boków przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł961 m² 499,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka o powierzchni 961 m , położona przy ul. Wenus w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Osowa. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Auty Bardzo dobra lokalizacja, wjazd na działki bezpośrednio z drogi asfaltowej, nieruchomość w w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (4000 m), smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 218.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana ( teren.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł449 m² 657,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ogrodowa rod 449m2 Z domkiem murowanym, łeba wiosenne przyspieszenie: prawo do działki ogrodowej w Łebie w nowej, niższej cenie! Tylko do 30.04 Obniżamy cenę i podnosimy.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł5 343 m² 16,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna, duninowo, ul. Prosta, gm. Ustka, powiat słupski, 89.900,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna, blisko morza oraz w otoczeniu Rezerwat Przyrody jezioro Modła.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 048 m² 123,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w samym Sercu Kaszub! Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa Kłobuczyno (gm. Kościerzyna) Działka nr 7/4 | powiat kościerski Cena: 160 zł/m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1059 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 114 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane na Naletonem w Trzebiatkowej, gmina Tuchomie!.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł4 986 m² 56,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bezterminowa wz absolutny rarytas! cena tylko do 30 grudnia po 31 grudnia znacznie wzrośnie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m , z własną drogą dojazdową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

306 900 zł1 102 m² 278,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Wodnica (obręb Wodnica), gm. Ustka Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 26/10, położona w miejscowości Wodnica, w gminie Ustka. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 213 m² 142,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery sąsiadujące działki rolne położone w atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 7 km od planowanej elektrowni jądrowej w Lubiatowie-Kopalino, 2 km od plaży Stilo i 700.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 113 m² 96,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana z częścią lasu o powierzchni 3.113 m2, położona przy ul. Radosnej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 424 m² 119,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w bardzo prężnie oraz ciągle rozwijającej się dzielnicy w Malborku- dzielnica wielbark. Działka znajduje się na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 501 m² 65,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

101 900 zł1 019 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gałęzinowie pomiędzy Słupskiem i Ustka Działka płaska, bez ogrodzenia o powierzchni 1100m2. Otoczenie stanowią działki budowlane pod niską zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 685 m² 74,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna. Super lokalizacja- gardna Wielka. Powierzchnia to 4685 m2. Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Iwona pod nr tel.   wejdź na naszą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

10 030 000 zł20 060 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka pod korzystną inwestycję Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20.060 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

326 700 zł726 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka budowlana położona w Wejherowie. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22m x 33m. W sąsiedztwie nowo budowane domy oraz pola. Media przy działce:.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij