dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł961 m² 499,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka o powierzchni 961 m , położona przy ul. Wenus w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Osowa. Nieruchomość jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 096 m² 92,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka pod zabudowę jednorodzinną w okolicy Bytowa o atrakcyjnym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Do wynajęcia działka mieszkaniowo-usługowa w Gdańsku, przy ulicy Warszawskiej. Wynajem na wszelkie usługi dopuszczone w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł2 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2001 m2, zlokalizowana miejscowości Dobrzewino. Położenie gruntu znajduję się w sąsiedztwie hal przemysłowych. Doskonała lokalizacja w pobliżu drogi ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? na sprzedaż: 4 działki budowlane w Koleczkowie, gm. Szemud Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane, każda o powierzchni ok. 1000 m2, położone w miejscowości Koleczkowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

7 890 000 zł47 551 m² 165,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni ok. 47 551 m położona w Jagatowie, zaledwie ok. 20 25 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska. Atutyduża jednolita działka z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł799 m² 274,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj Blisko Natury i Morza-Idealne Miejsce na Twój Dom. To miejsce łączy w sobie spokój natury i potencjał inwestycyjny - idealne dla tych, którzy chcą zamieszkać blisko morza lub.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 641 m² 218,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj swój wymarzony dom w wyjątkowej lokalizacji na kaszubach! Działka nr 92/31 okręg 0015 Przyjaźń, ul. Łapińska parametry działki: -Powierzchnia: 1641 m -kształt: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 3000 m - Goszyn, gm. Tczew - Spokojna okolica, wydane wz Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m , położona w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 940 m2. Nieruchomości Apartament przedstawiają ofertę działki usługowej zlokalizowanej na ulicy Zblewskiej w Starogardzie Gdańskim. Powierzchnia to 940 m2. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 374 m² 41,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy rzece Słupi, zaledwie 2,5 km od miasta Ustki. Powierzchnia działki to 3374 m2, w ewidencji gruntów oznaczona jako Ps, pastwisko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 039 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana przy lesie, na wzgórzu - idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

193 551 zł1 299 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1299m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 162 m² 94,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 226 m² 170,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub. Zapoznaj się z Naszą ofertą! Lokalizacja: szymbark - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 138 m² 54,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 138 m2 w miejscowości Warcz koło Mierzeszyna, około 30 min drogi autem od centrum Gdańska., numer działki 161/4. Dojazd drogą asfaltową. Mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

603 250 zł2 409 m² 250,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2409 m w zacisznej okolicy , w Nowęcinie , przy ul. Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

264 750 zł1 059 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom blisko Gdańska? Mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059 m2, położoną przy ulicy Akacjowej, numer z ewidencji gruntów 82/23, wokół nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Produkcyjna w gminie Cedry Wielkie - Cedry Wielkie (w niedalekiej odległości granicy Z gdańskiem, przejazdowem i Pruszczem Gdańskim ) Powierzchnia 12634m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 612 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana blisko jeziora - Michalin - prawdziwy kaszubski raj 30 km od Gdańska. Na sprzedaż malownicza, uzbrojona działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 030 m² 349,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 74/8) o powierzchni 1030 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 628 zł1 268 m² 1 021 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1268 m2 położone w Gdańsku dzielnicy Osowa przy ulicy Kielnieńskiej. Położenie działki w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#62 Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej, uzbrojonej położonej w kompleksie działek w Machowinku. Cała inwestycja to działki położone w 5 kompleksach tworzących spójną.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 003 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty Izabela Choma przedstawia działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Sadlinki w powiecie kwidzyńskim. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł855 m² 992,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Zapraszam po informacje oraz na prezentację Bartosz Kukliński Specjalista ds. nieruchomości tel:   Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 855 m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł400 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rekreacyjno-budowlana w Jackowie - miejsce na Twój dom blisko morza. - lokalizacja: jackowo, gmina Choczewo, województwo pomorskie - Powierzchnia: 400 m - Wydane warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł480 m² 260,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nietuzinkowa działka rod o powierzchni 480 m2, stanowiąca doskonałą przestrzeń do wypoczynku i rekreacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość jest zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł3 900 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 3900m zlokalizowana przy ulicy Nowiny 75 w Gdańsku Oruni Południe. Lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej ale dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 035 m² 687,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla dewelopera! lokalizacja: nieruchomości zlokalizowane w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku.

Szczegóły ogłoszenia

592 280 zł9 879 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate prezentuje Państwu trzy działki przemysłowe przeznaczone pod zabudowę produkcyjno-usługową, położone w miejscowości Wicko, 10km od Łeby. Lokalizacja: wicko (woj. pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 505 m² 398,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną w wyjątkowym miejscu! Położona nad przepięknym i spokojnym Jeziorem Mausz na Kaszubach, do linii brzegowej niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł515 m² 1 046,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w Gdańsku Wrzeszczu -kolonia Uroda. Działka mieszkaniowa o powierzchni 515 m w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 418 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 150 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 1150 m Brzeżno Lęborskie powiat Wejherowski Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Brzeżnie Lęborskim, idealne miejsce na wymarzony dom! Aby jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 031 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana na Wybrzeżu w rejonie Ustki i Rowów machowinko, odległość na plażę ok. 2.3 km przez Poddąbie DOSKONAŁA OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI DO ZAMIESZKANA, JAKO.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 001 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Gniewino,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren pod działki budowlane jedno rodzinne całość ma 10.000 m2 do wydzielenie działka pod klienta minimalna działka wydzielana 1.000 m2 cena za 1m2 to 100 zł. Dojazd bardzo dobry asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 975 m² 134,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Skowarczu, położona w centrum miejscowości przy ul. Jodłowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających miejsca na budowę domu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij