dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

325 000 zł692 m² 469,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka rekreacyjna/letniskowa w pierwszej linii od jeziora Motława Wielka w miejscowości Przezmark. Piękny widok, dostęp do jeziora oraz małej kładki.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 075 m² 575,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjnie działka nr 70/49 o powierzchni 1 075 m , położona w Jankowie Gdańskim, w gminie Kolbudy w miejscu, gdzie ludzie po prostu lubią mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł5 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Utwardzony, ogrodzony i monitorowany plac w pobliżu terminala kontenerowego dct Gdańsk. Do wydzierżawienia jest utwardzony plac składowy o powierzchni około 5.000 m2 położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

7 483 320 zł24 533 m² 305,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej atuty: * duży i funkcjonalny teren (ponad 24 tys. m ), częściowo utwardzony i ogrodzony, * kompleks zabudowań gotowych do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

264 480 zł1 102 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1 102 m2, położona w miejscowości Brudzewo (obok Pucka). 7 minut autem - Puck 13 minut autem -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł988 m² 272,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Stegna - Popowo Powierzchnia: 988 m2 Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Stegna - Popowo o powierzchni: 988 m2. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 200 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki przemysłowo-usługowej - kazimierz (gm.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł3 178 m² 147,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam dużą uzbrojoną ,działkę o powierzchni 3178 m2 w miejscowości Czapielsk ul. Stokrotki za Kolbudami. Działka ładnie położona na lekkim wzniesieniu ,jest pięknie nasłoneczniona ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł825 m² 241,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, zaledwie 3,9km od piaszczystej plaży w Karwi czeka na nowych Nabywców! działka: działka o przeznaczeniu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 103 m² 5 349,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna działka z potencjałem widoku na morze - Kamienna Góra, gdynia. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej, niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - prąd, kanalizacja oraz woda dostępne w drodze publicznej przy działce; - działka płaska, porośnięta trawą; - bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej - doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 111 m² 241,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Żukowie przy ul. Jana Pawła II "u stóp" Jaru Raduni. Nr. działki: 851/14 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 3111.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 300/31 w Dzierżążnie - gotowa pod realizację wymarzonego domu lub inwestycji usługowej. Nieruchomość została przygotowana pod budowę, a wyrównany teren znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane nr 116/12 oraz 116/13, położone w malowniczej miejscowości Smętowo Chmieleńskie (gmina Kartuzy, powiat kartuski). Powierzchnia działek: działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 500 m² 15,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona na mapie numerem 254- D, o powierzchni 4500 m2, blisko morza i jeziora Gardno. Działka zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Z linią brzegową jeziora Nieruchomość położona jest w miejscowości Grabowo Kościerskie w gminie Nowa Karczma, w powiecie kościerskim, w woj. pomorskim. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, w odległości 300 metrów od jeziora Lubichowskiego. Działki znajdują się na terenie byłej szkółki roślin, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Działka budowlana 1087 m w Kowalewie, w gminie Szemud - idealne miejsce pod Twój dom. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1000 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

545 896 zł38 359 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta działki siedliskowej w miejscowości Kłosy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 010 m² 127,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1010 m2. Działka znajduje się w miejscowości Prabuty przy ulicy Różanej. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł731 m² 1 491,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowa o pow. 731m2 położona bardzo blisko Centrum Gdańska. 800m od dworca skm Gdańsk Śródmieście. 1,8 km do dworca Gdańsk Główny pkp. 1,7 km do Gdańskiego Neptuna.

Szczegóły ogłoszenia

1 041 600 zł868 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 868m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 977 m² 2 334,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż z prawomocnym pnb, który znajduje się w malowniczej okolicy nad polskim morzem. Przedsięwzięcie objęte.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 458 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka w spokojnej okolicy- warzno! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzno. W pobliżu znajduje się jezioro, lasy oraz wiele innych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł11 575 m² 34,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki sprzedawane razem, objęte mpzp: - budowlana (w/g mpzp mnu- 1005 m2 , druga oznaczona r/ws -565 m2 o łącznej powierzchni 1570 m2 - rolna (r-r/ws) o powierzchni 10.005 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł901 m² 1 809,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 10 677 m w Gostomku z pozwoleniem na budowę i projektami domów. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działki w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

206 570 zł1 589 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka o pow. 1589 m kw., ( nr z ewidencji gruntów 52/11) położona w sercu Kaszub, w miejscowości Zdunowice, gm. Sulęczyno, przy lesie, blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł3 000 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka Z możliwością budowy domu jednorodzinnego opis: na sprzedaż posiadamy działki z możliwością zabudowy w metrażach o powierzchni 3000 m2 do 3200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 028 m² 137,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, ta działka spełni Twoje oczekiwania. Przezmark to lokalizacja, która łączy spokój wsi z dostępem do jeziora i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

4 520 000 zł22 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod zabudowy wielorodzinnej w centrum Gniewina - 22 600 m2 miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla dwóch działek jest taki sam Nr działki: 350/1 z oznaczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek (1134m i 1252 m2) o łącznej powierzchni 2486 m2. Możliwość nabycia każdej z nich oddzielnie w cenie 110 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

411 450 zł8 229 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Grunt rolny na sprzedaż w Miastku Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł952 m² 173,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki w Rożentalu, działki idealne dla ludzi szukających ciszy na uboczu, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum miasta Pelplin. Śpiesz się z zakupem,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł4 447 m² 2 001,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę usługowo-mieszkaniową w dynamicznie rozwijającej się części Straszyna - idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora poszukującego gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 052 m² 1 139,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gdańsk dzielnica Olszynka Działka o powierzchni 1052 m2 usytuowana jest na terenie płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

123 750 zł1 375 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: działka rekreacyjna, położona w bardzo malowniczej okolicy lasów oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 682 m² 59,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem, machowinko gm. Ustka 219.000,- PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna nad morzem. Działka o numerze ewidencyjnym 1 o powierzchni 3682 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł982 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, cicha i spokojna okolica, woda i prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

230 700 zł2 307 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chwarzno, na granicy ze Starą Kiszewą. Działka posiada bezpośredni dostęp do grogi gminnej - gruntowej, na działce są już media: woda, kanalizacja oraz skrzynka energetyczna. Duży, fajny, płaski.

Szczegóły ogłoszenia

242 800 zł1 087 m² 223,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Przyjaźni przy ul. Łąkowej! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij