dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

1 680 000 zł3 020 m² 556,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka komercyjna pod inwestycję, słupsk, ul. Sportowa, 1.680.000 ,- PLN Na sprzedaż działka komercyjna pod inwestycję zabudowana 5 budynkami wolnostojącymi do remontu lub rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 300 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Gotowy biznes nad morzem - całoroczny, dochodowy ośrodek z domkami i salą bankietową! Stopa zwrotu: 8% rocznie! Marzysz o własnym ośrodku nad Bałtykiem, który od pierwszego dnia będzie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Domatówko, ul. Słoneczna działka 1000 m2 z mediami | wz pod dom jednorodzinny | blisko Pucka i morza Opis działki Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom z prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł996 m² 179,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możesz nawet w kapciach po porannej kawie wyjść na grzyby na własnej działce. Weź od razu dwa koszyki, żeby nie wracać do domu. Musisz też zbierać bardzo ostrożnie, by nie zadeptać setki.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 010 m² 64,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: działka położona na skraju Borów Tucholskich w miejscowości Osieczna (osada.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł289 m² 692,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane W słupsku ul. 11-go Listopada, słupsk - oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł11 939 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka pod usługi sportu I rekreacji W gdyni-dąbrowie. Parametry: działka o powierzchni 1,19 ha Ukształtowanie: zróżnicowane Media w pobliżu: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

8 793 000 zł35 172 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowa 3,5 ha - Wiślinka Strategiczna nieruchomość inwestycyjna Oferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukujących dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim. Atuty nieruchomości: lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 015 m² 76,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa niższa cena aż 3015m2 ,tylko 66zł/m2 .TANIEJ NIE BĘDZIE MOŻESZ URATOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE OD INFLACJI. Wydane warunki zabudowy .Budowa budynku miszkalnego jrednorodzinnego i zbiornika na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł315 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rekreacyjne położone zaledwie 600 m2 od morza! W ofercie 21 działek każda o powierzchni ok 315 m2 zlokalizowane w miejscowości Ostrowo, gmina Władysławowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Brudzewo przy ul. Wiejskiej, w gminie Puck. Działka jest płaska. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

220 200 zł1 101 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1101m.kw. zlokalizowana w Kierzkowie, w odległości około 5km od morza. Teren płaski, kształt zbliżony do kwadratu, wjazd na działkę od strony południowej, z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

300 310 zł509 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście działek - istnieje możliwość wyboru lokalizacji i metrażu. Dostępne działki o powierzchni m.in: 514m2, 539 m2, 888 m2, 941 m2, 1018 m2, 1326 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 580 zł827 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej cenionych i elitarnych części Gdańska - na Matemblewie. Nieruchomość o powierzchni 827.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 300 m² 345,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo interesującej działki budowlanej o powierzchni 1300 m2. Działka w kształcie prostokąta położona w Gdańsku Lipce przy ulicy Zawiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 682 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Kołdowo, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Człuchowa. To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku, nie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł15 800 m² 25,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielona przystań pod rekreację i turystykę - 1,58 ha w Redzie, ul. Wiklinowa Dwie siedliskowe działki z dostępem do terenów zielonych i wodnych - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł12 992 m² 346,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Chwaszczynie! działka budowlana położona 14 km od Gdyni w miejscowości chwaszczyno. Lokalizacja: chwaszczyno znajdują się w gminie Żukowo. To bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 291 000 zł7 542 m² 834,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk osowa na ul Myśliborska inwestycyjna działka budowlana Działka budowlana o pow. 7542 m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Osowa. Działka jest położona przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł1 065 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - Doskonała lokalizacja - Trakt Świętego Wojciecha - Blisko obwodnicy południowej - Szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 031 m² 744,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny w Rokitnicy przy drodze głównej - 4 działki, 4031 m , media, mpzp Na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki o łącznej powierzchni 4031 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Pomieczynie, ul. Malinowa - gotowa pod budowę domu jednorodzinnego Cena: 135 000 zł Powierzchnia: 913 m Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Czapielsku - natura na wyciągnięcie ręki, miasto tuż obok. Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a bliskością aglomeracji? Ta oferta w sercu gminy.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł1 121 m² 770,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Dąbrowa. Działka budowlana! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn1,U - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, zabudowa usługowa. Zasady kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

148 250 zł1 186 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 1186m z możliwością zabudowy do 170 m Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj! Kup działkę w świetnej lokalizacji zanim ktoś kupi ją pierwszy! Nieruchomości Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 220 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce nad morzem! Działka budowlana w Łebczu, tylko 5 km od Władysławowa i plaży! Marzysz o domu w cichej, spokojnej okolicy, z bliskim dostępem do morza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 301 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki z doskonałym dojazdem do Gdańska, położone w malowniczym Piaskowcu w gminie Ostaszewo. Lokalizacja: działki położone są w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

410 012 zł3 366 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3366 m w Kowalewie, w gminie Szemud - idealne miejsce pod Twój dom. Na sprzedaż piękna działka budowlana z lasem o powierzchni od 2287 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

809 571 zł2 029 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki budowlane nr 53/33 o powierzchni 1028m 2 i 53/34 o powierzchni 1001m 2 , położone w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

102 700 zł1 027 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1027 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/1 o powierzchni 1027 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł306 m² 454,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy w nadmorskiej miejscowości Dębina koło Rowów, w gminie Ustka. Pięknie położona działka, zaledwie 900 m od plaży w Dębinie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 600 zł3 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł8 267 m² 39,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka z gotową decyzją O warunkach zabudowy (wz), umożliwiająca natychmiastowe rozpoczęcie realizacji projektu rezydencjalnego lub podziałowego. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł320 000 m² 9,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu 32 ha Lasu w miejscowości warcino/łużki k. Kępic. Miejsce idealne dla osób szukających ciszy i spokoju. Lokalizacja: tereny pobismarckowskie Położenie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Nowej Kiszewie! Nieruchomość Działka o powierzchni 1500 m2 ma kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

168 525 zł2 247 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, bardzo atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Mościska. Mościska - wieś kociewska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

203 760 zł1 132 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka z panoramicznym widokiem - idealna propozycja dla osób marzących o domu z widokiem na wzgórza i lasy. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 428 m² 276,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z trzech działek na sprzedaż w Kosakowie, teren graniczący z Rumią przeznaczony jest na działalność uciążliwą dla środowiska: usługi, przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 555 m² 167,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 226/44 o powierzchni 1555 m - ul. Spacerowa, kobysewo, gmina Przodkowo, woj. pomorskie Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną oznaczoną numerem.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł10 524 m² 66,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z domem położonym na malowniczej, działce.