dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Parchowo

Parchowo,pomorskie

265 000 zł1 236 m² 214,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż - Parchowski Młyn Lokalizacja: parchowski Młyn, woj. pomorskie Powierzchnia działek: działka 1: 1580 m Działka 2: 1236 m Typ działek: budowlane Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tupadły

Tupadły,pomorskie

250 000 zł611 m² 409,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka rekreacyjna z domkiem mobilnym - Jastrzębia Góra / Tupadły / Karwia / Swarzewo Na sprzedaż malownicza działka rekreacyjna o powierzchni 620 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Paraszyno

Paraszyno,pomorskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: kilka działek z wydanymi warunkami zabudowy wydane warunki zabudowy Prąd dostępny w drodze Spokojna, zielona okolica Dogodny dostęp do drogi gminnej Atrakcyjna propozycja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzyno

Mierzyno,pomorskie

1 050 000 zł12 480 m² 84,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Mierzyno gm. Gniewino.Działki znajdują się w strefie z pięknym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wejherowska

Domatówko,pomorskie

149 000 zł1 040 m² 143,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w malowniczej lokalizacji, otoczonej zielenią i lasami. Działki znajdują się na względnie płaskim, dobrze nasłonecznionym terenie, co zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

450 000 zł379 m² 1 187,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana 376 m2 - w zaciszu lasu, media w drodze Powierzchnia: 376 m2 Typ działki: budowlana Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Opis oferty Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jeleńska Huta,pomorskie

190 380 zł1 002 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jeleńskiej Hucie przy ul. Jeziorna - idealna pod Twój wymarzony dom! Możliwa zamiana na mieszkanie w Trójmieście! Lokalizacja: jeleńska Huta, ul. Jeziorna Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Gdynia,pomorskie

975 000 zł2 500 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o pow 2500m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Wiczlinie. Działka jest objęta mpzp. Budownictwo: jednorodzinne, wolnostojące, bliźniacze. (mn1) teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wieniawskiego

Chwaszczyno,pomorskie

499 000 zł1 144 m² 436,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Chwaszczyno k. Gdyni, w pobliżu jeziora Osowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Chwaszczynie, tuż przy granicy z Gdańską Osową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Starzyński Dwór

Starzyński Dwór,pomorskie

65 000 zł10 700 m² 6,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 700 m2 w Starzyńskim Dworze w pobliżu ulicy Długiej. Na terenie brak obowiązującego miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzepcz

Strzepcz,pomorskie

320 000 zł4 474 m² 71,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do odkrycia urokliwej działki o powierzchni 4477 m , położonej w malowniczej wsi Strzepcz, w powiecie wejherowskim, gmina Linia. To miejsce idealne dla tych, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Chmieleniecka

Bożepole Wielkie,pomorskie

1 550 000 zł37 569 m² 41,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna przy trasie S6 - Bożepole Wielkie Szukasz działki z potencjałem, świetnie skomunikowanej i gotowej do działania? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Reda,pomorskie

280 000 zł400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną Reda, ul. Okrężna 7 Cena: 280 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 400 m , położona w Redzie przy ul. Okrężnej 7. Numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jeleńska Huta,pomorskie

243 390 zł1 281 m² 190 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowowiejska

Borcz,pomorskie

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Borczu gm. Somonino, niedaleko Żukowa. Bardzo dobry dojazd, zarówno do Gdańska, jak i do Gdyni. Do Gdańska Kokoszki ok. 18 km. Do węzła Glincz na Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Kowalewo,pomorskie

299 999 zł1 107 m² 271 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!na działce jest dom typu holender dodatkowo działka ogrodzona ze wszystkimi mediami I wydanymi warunkami zabudowy! Opis nieruchomości z warunkami zabudowy Podstawowe informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Gościcino,pomorskie

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Gościcinie - doskonała inwestycja dla Twojego nowego domu! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wymarzone miejsce do życia! Dwie działki budowlane o numerach 1363/13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koszarowa

Grabowiec,pomorskie

161 600 zł1 010 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 6 działek po około 1000 m w Grabowcu, gmina Szemud. Wydane wz. Szukasz spokoju i ciszy, ale chcesz mieć łatwy dostęp do Trójmiasta? Działki znajdują się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Grabowiec,pomorskie

169 000 zł1 010 m² 167,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki z pięknym widokiem - Grabowiec, gm. Szemud Z warunkami zabudowy, media w drodze. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grabowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Kobysewo,pomorskie

190 000 zł1 842 m² 103,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: dwie działki położone w Kobysewie, z widokiem na Klasztorną Strugę, oferujące ciszę, prywatność oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Szczegóły oferty: działka nr 118/24 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Grabówko,pomorskie

158 000 zł1 502 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka w malowniczej lokalizacji Grabówko, gm. Nowa Karczma, pow. kościerski Niepowtarzalna oferta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Banino,pomorskie

580 000 zł1 272 m² 455,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej części Banina Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Baninie w otoczeniu domów jednorodzinnych w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Rębielcz

Rębielcz,pomorskie

700 000 zł5 140 m² 136,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z budynkami gospodarczymi Atuty: - dogodny dojazd do najbliższych miast, - duża działka, - cicha okolica - dowolna możliwość adaptacji istniejących budynków Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł1 050 m² 570,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1050 m w Kiełpinie Górnym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1050 m , położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Swarożyn

Swarożyn,pomorskie

193 674 zł1 146 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1146 m2 położonej w miejscowości Swarożyn, w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, gmina Tczew. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borcz

Borcz,pomorskie

240 000 zł1 381 m² 173,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - nie musisz czekać na Warunki Zabudowy! działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( mpzp) - działka w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych - media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Mieroszyno,pomorskie

293 000 zł795 m² 368,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego

Karwia,pomorskie

6 900 000 zł6 090 m² 1 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna dla dewelopera oraz branży hotelarskiej pod aparthotel z pozwoleniem na budowę w celu sprzedaży samodzielnych lokali turystycznych. Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

599 000 zł20 465 m² 29,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - bardzo blisko trasy S6 - Słupsk - Lębork - blisko bardzo dobrze rozwiniętego Potęgowa - duży potencjał inwestycyjny - rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bukowa Góra

Bukowa Góra,pomorskie

640 000 zł695 m² 920,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nowoczesny domek całoroczny 50 m z dwoma tarasami - 500 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowy domek całoroczny o powierzchni 50 m , wybudowany na podstawie pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Miasto

Stare Miasto,pomorskie

542 933 zł67 500 m² 8,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Nieruchomości położone w Starym Mieście 65 (gm. Stary Dzierzgoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł1 061 m² 216,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, zabudowa mieszkaniowa, usługowa, mpzp. Lokalizacja: kobysewo położone jest w zacisznej okolicy w gminie Przodkowo, powiat kartuski. To dobrze skomunikowana wieś kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rumia,pomorskie

1 050 000 zł1 228 m² 855,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom z dużą działką w Rumi, położony przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury. Dom o powierzchni całkowitej 110m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Marszewska

Gdynia,pomorskie

635 000 zł1 190 m² 533,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1190 m2 z budynkiem 40 m2 - cisza, natura i wszystkie media | Gdynia Cisowa - przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1190 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

1 999 000 zł5 182 m² 385,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tartak na sprzedaż - Sulęczyno | Atrakcyjna lokalizacja i duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa położona w miejscowości Sulęczyno, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kępice,pomorskie

149 000 zł1 162 m² 128,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Cię na wymarzoną działkę 250m od jeziora. Otoczona jest pięknymi lasami, blisko jeziora oraz jedynie godzinę jazdy nad morze. Warunki zabudowy? Tak, jednorodzinne budownictwo. Pozwala to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat