dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Granitowa

Leśno,pomorskie

215 600 zł1 078 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane W otoczeniu zieleni! W okolicy jeziora! W ofercie 4 działki pod zabudowę jednorodzinną! Nieruchomości malowniczo położone, dojazd od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mrzezino

Mrzezino,pomorskie

430 000 zł2 275 m² 189,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie przylegające działki budowlane (sprzedawane razem) o łącznej powierzchni 2275 m2 (1364m2 i 911 m2) położone w miejscowości Mrzezino, gmina Puck. Na działki wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kartuska

Staniszewo,pomorskie

149 000 zł1 029 m² 144,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu "tania", zlokalizowanej w miejscowości Staniszewo przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

199 000 zł4 900 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4900 m2 położona w miejscowości Mareza, gmina Kwidzyn, powiat kwidzyński. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

949 000 zł1 004 m² 945,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka budowlana 1 003 m | Gdynia Chwarzno-Wiczlino (obręb 0011) opis: numer działki - 120/18 Powierzchnia: 1 003 m (0,1003 ha). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

146 100 zł974 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- - poleć nas I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Prabuty

Prabuty,pomorskie

950 000 zł72 600 m² 13,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 7,26 ha położone we wsi Julianowo, gmina Prabuty, powiat kwidzyński (ok. 1 km od Prabut, ok. 10 km od Susza, ok. 32 km od Iławy oraz ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybaki

Rybaki,pomorskie

152 820 zł1 132 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny) o powierzchni 1132 m2, położona w miejscowości Rybaki, gmina Somonino, powiat Kartuski. Ładna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Będziechowo

Będziechowo,pomorskie

150 zł1 000 000 m² 0 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jestem zainteresowana kupnem funkcjonującego gospodarstwa mlecznego z pełną infrastrukturą do produkcji mleka. Interesują mnie obiekty pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Sztum

Sztum,pomorskie

199 000 zł2 039 m² 97,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 2039 m2, położona we wsi Zajezierze, w gminie Sztum, powiat sztumski. Dla działki wydane są warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Osiedle Pod Lasem

Somonino,pomorskie

310 590 zł1 479 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Somoninie, osiedle Pod Lasem Media, mpzp, piękny widok, świetna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w urokliwej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Otnoga

Otnoga,pomorskie

219 000 zł3 408 m² 64,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w malowniczej miejscowości Otnoga! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3408 m2, położoną w urokliwej miejscowości Otnoga. To doskonała okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lawendowa

Łebcz,pomorskie

296 700 zł1 380 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadam na sprzedaż 2 działki obok siebie budowalne, o powierzchni 1380m2 i 1381m2. Położone w miejscowości Łebcz-Dana (gmina Puck). Działki sprzedam osobno lub razem-to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Gdynia,pomorskie

875 000 zł444 m² 1 970,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działka budowlana o pow.444m2. Działka znajduję się w atrakcyjnej, malowniczej dzielnicy Gdyni, na Małym Kacku. Media na działce (woda, prąd, kanaliza, gaz). Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabiny-Zameczek

Grabiny-Zameczek,pomorskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w doskonałej lokalizacji - idealna na Twój wymarzony dom! Wyobraź sobie miejsce, w którym każdy poranek zaczyna się spokojem, a każdy wieczór niesie ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Zajączkowo,pomorskie

226 090 zł1 966 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, zajączkowo, 1966m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1966 m2, położoną w Zajączkowie, w gminie Kobylnica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

399 999 zł1 115 m² 358,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Chwaszczynie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w spokojnej części Chwaszczyna, przy ul. Świerkowej. Podstawowe informacje: powierzchnia działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Przyjaźń,pomorskie

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Pod Lasem

Somonino,pomorskie

200 970 zł957 m² 210 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modrzewiowa

Glincz,pomorskie

220 000 zł1 007 m² 218,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu lasu szybki dojazd do Trójmiasta lokalizacja Działka położona jest w Glinczu, spokojnej miejscowości bezpośrednio sąsiadującej z Żukowem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

3 800 000 zł20 904 m² 181,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna potencjał wybudowania dużego nowoczesnego osiedle w Koleczkowie 15 bliźniaków! Ten teren to idealna propozycja do realizacji prestiżowego projektu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

3 800 000 zł20 904 m² 181,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do zakupu teren ponad 2 ha (objęty planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne) położony w spokojnej, kameralnej wsi w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipowa

Koleczkowo,pomorskie

620 000 zł1 677 m² 369,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Takich miejsc, w tak doskonałej lokalizacji jest niewiele. To potencjał nie tylko na piękny dom dla Rodziny, ale doskonałe połączenie życia miejskiego z wiejskim klimatem. Działka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Somonino,pomorskie

308 910 zł1 471 m² 210 zł/m²

 

 

 

Zajączkowo,pomorskie

226 435 zł1 969 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp, zajączkowo, 1969m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1969 m2, położoną w Zajączkowie, w gminie Kobylnica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mosty

Mosty,pomorskie

710 000 zł888 m² 799,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w nadmorskiej miejscowości turystyczno- letniskowej - Mosty, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to jest niezwykle kameralne, półgodzinny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żwirowa

Kwidzyn,pomorskie

3 229 535 zł19 000 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 1,9 ha, położona w Kwidzynie przy ul. Żwirowej. Do ceny sprzedaży należy doliczyć podatek vat 23%. Nieruchomość zabudowana jest jednokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nagietkowa

Gdynia,pomorskie

550 000 zł367 m² 1 498,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana położona w Gdyni - obręb Dąbrowa o powierzchni 367m2. Działka płaska o nieforemnym kształcie, zlokalizowana w centrum Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysokie

Wysokie,pomorskie

158 850 zł2 118 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż kompleks 32 działek w miejscowości Wysokie niedaleko Łęczyc. Jeśli planujesz zakup działki pod kątem własnego domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Łebno

Łebno,pomorskie

850 000 zł27 000 m² 31,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Pępowo,pomorskie

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry Do sprzedania działka budowla o powierzchni 8000 m2. Działka jest idealna pod zabudowę domów bliźniaczych. Działki posiadają wydane warunki przyłączenia do wody,prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chlewnica

Chlewnica,pomorskie

24 144 000 zł201 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z mpzp Z bezpośrednim zjazdem Z S6 Działka inwestycyjna z mpzp | 20,12 ha | Bezpośredni zjazd S6 | 30 mw | Logistyka| Produkcja| Fotowoltaika| Gotowa koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poziomkowa

Kolbudy,pomorskie

380 000 zł1 385 m² 274,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W malowniczej miejscowości Kolbudy | Bliskość natury | Aktywny wypoczynek | Malownicza okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 385 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

269 000 zł6 998 m² 38,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o powierzchni 6998 m2, położona w miejscowości Podzamcze, gmina Kwidzyn. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

190 000 zł1 133 m² 167,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Górze koło Wejherowa o numerze 35/24, o powierzchni 1133 m2, cieszącą się unikalną lokalizacją ze ścianą lasu. Stanowi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wysokie

Wysokie,pomorskie

158 850 zł2 118 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż kompleks 32 działek w miejscowości Wysokie. Jeśli planujesz zakup działki pod kątem własnego domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Gdynia,pomorskie

950 000 zł3 300 m² 287,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka o pow.3300m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na pograniczu Dąbrowy i Wiczlina. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mickiewicza

Łeba,pomorskie

7 000 000 zł1 500 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość - zabudowane działki o łącznej powierzchni około 1500 m2. Lokalizacja: nieruchomość nad Bałtykiem dla ceniących naturę i przyrodę, w których połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

4 100 000 zł5 262 m² 779 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdańsk, działka pod mieszkania pnb. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5 262 m z pozwoleniem na budowę budynków mieszkalnych i usługowych. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Otomin

Otomin,pomorskie

1 850 000 zł4 784 m² 386,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4784m2 (składająca się z 4 działek: 1533 m2,1447 m2,1637 m2 i 167 m2) sprzedawane łącznie położone za obwodnicą, w Otominie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij