dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

799 000 zł945 m² 845,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Charzykowy -atrakcyjna działka usługowo mieszkaniowa 945 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Charzykowach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł10 000 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka usługowa na sprzedaż Nieżywięć, nr 98/5 Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę usługową o powierzchni aż 10 000 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 290 m² 255,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - piękna okolica, - działka w sąsiedztwie lasu, - ciche i spokojne miejsce, - 10 kilometrów do obwodnicy Trómiasta. Lokalizacja: miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 043 m² 344,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej pod lasem na Kaszubach, w miejscowości Lniska. Działka nr 196/83 w obrębie Leźno, gmina Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł2 069 m² 376,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Idealne pod dom jednorodzinny     działek.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł693 m² 1 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. Mpzp: uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 199 m² 50,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana ze stawem w miejscowości Budowo w województwie pomorskim, powiecie Słupskim. Do działki przynależy również działka 223/21 Działki mają razem 6199m2 Staw ma około 20.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł1 055 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana -borkowo Łostowickie! lokalizacja Nieruchomość położona w Borkowie to gwarancja dobrego dojazdu nie tylko do Gdańska ale także Sopotu, gdyni, pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, krzemienica , Gm. Redzikowo, 107.000 ,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 120/5 , o powierzchni 892 m2 położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 000 zł27 000 m² 73,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 27.000 m2 zlokalizowana w Obrębie Miejscowości Chmielno. Teren otoczony jest 3 jeziorami: - jezioro Rekowo (odległość od linii brzegowej około 5 m w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dogodny dojazd do Gdańska oraz do Wyspy Sobieszewskiej - oazy ciszy i spokoju - poprzez nowo wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do Słupska, lęborka? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 079 m² 122,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - malownicze położenie na Kaszubach, - dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km, - działka budowlana - idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku, - otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 300 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kobyla Kępa, gmina Sztutowo Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne położone w malowniczej miejscowości Kobyla Kępa w gminie Sztutowo w spokojnej, zielonej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł10 000 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Skowarcz (woj. pomorskie, powiat gdański, gmina Pszczółki). Lokalizacja: działka zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł7 400 m² 64,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości gęś (gmina wicko) przy drodze 214! Działka o powierzchni 7400m2. nr działki: 236; dojazd do działki wewnętrzną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł534 m² 486,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Ostrowo Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 534 m w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł928 m² 289,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, przy ul. Na Wzgórzu, o powierzchni 928 m2. (numer ewidencyjny 362/3) media: -prąd przy działce, -wodociąg gminny.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 668 m² 134,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w Wierzchucinie, przy ul. Szkolnej. Lokalizacja: wierzchucino -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł716 m² 1 675,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa miejscówka na ekstrawagancką zabudowę mieszkaniową. Oferowana działka skarpowa, umożliwia wiele niecodziennych rozwiązań architektonicznych, które wyeksponują panoramę rozciągającą się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 119 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas!

Szczegóły ogłoszenia

267 280 zł1 028 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z prywatnym lasem! lokalizacja : Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Przyjaźń. Okolicę osiedla cechuje piękny krajobraz przyrodniczy oraz praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14.900 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Działka położona w pierwszej i drugiej linii zabudowy, jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie: działka Inwestycyjna, w najbardziej popularnej dzielnicy. Gdańsk - Wrzeszcz. Osiedle domów jednorodzinnych, bliźniaków oraz szeregowców. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 911 m² 156,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy dla Państwa w ofercie działkę budowlaną o powierzchni 1911 m w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób planujących budowę domu w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł4 066 m² 368,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna nieruchomość o powierzchni 4066 m2, położona na Kaszubach, w Stężycy, z bezpośrednim dostępem do jeziorem Stężyckiego. Posadowiona w obrębie Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 080 m² 832,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Czarny Młyn. Link do filmu - Czarny Młyn- osada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udział 555 m2 w działce o powierzchni 3339 m2 położonej w miejscowości Karwieńskie Błota II. Na działce znajduje się domek holenderski 3 pokojowy wraz z dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 003 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w samym Sercu Kaszub! Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł4 600 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym, zlokalizowana w miejscowości Kartoszyno, w obszarze "strefy ekonomicznej". Teren nie posiada warunków zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 461 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na Żuławy Wiślane, do gminy Stegna wsi Bronowo. Tu na sprzedaż mamy ostatnią działkę z 5 działek wraz z udziałem w drodze   m2): działka 124/7- 1461m2(95 000pln).

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 847 m² 140,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka w malowniczej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do miasta. Działka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

463 500 zł3 001 m² 154,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 3001 m , położona w malowniczej miejscowości Bieszkowice, zaledwie 13 km od Gdyni oraz około 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 094 m² 239,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, gdańska, sopotu, jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 061 m² 75,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowalna w miejscowości Łąg Lipki Górne w Gminie Czersk w powiecie chojnickim. Działka w kształcie prostokąta w wydanymi warunkami na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

165 330 zł1 503 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe działki w Salinie! Idealne pod Twój wymarzony dom! Opis działki Na sprzedaż atrakcyjne działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu Li 8- tereny.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 050 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę położonej w urokliwej miejscowości Nowa Kiszewa w sercu województwa pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł3 457 m² 86,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, mpzp, sierakowo Słupskie, 3457m2. Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3457m2, położoną w Sierakowie Słupskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 200 m² 215,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położonych przy ul. Jabłoniowej w atrakcyjnej części miejscowości kobylnica o powierzchni 1200 m2. Kobylnica to malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

353 100 zł2 354 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko U nas Na sprzedaż dwie malownicze działki 180 i 181 położone w samym sercu miejscowości Gołębiewo, które łączy w sobie wyjątkowy klimat natury.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij