dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

688 000 zł8 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas najemca nie płaci prowizji. Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 137 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 524 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie zbudujesz swój.

Szczegóły ogłoszenia

1 491 600 zł6 780 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6780m2 położona w Chwaszczynie przy ulicy Rewerenda Działka niezabudowana, płaska. Prąd i woda w drodze. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 006 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka mieszkaniowa na sprzedaż w Salinie (około 30 km od Wejherowa), o powierzchni 1006m2. Nieruchomość idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 500 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka budowlana w Suchej Hucie, gmina Przywidz. Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę gruntu o powierzchni 1500 mkw. znajdującą się w miejscowości Sucha.

Szczegóły ogłoszenia

8 974 800 zł14 958 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 14958 m , zlokalizowaną w Gdańsku dzielnicy Kokoszki przy ulicy Botanicznej. Przeznaczenie działki według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł569 m² 1 333,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana położona w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 148 m² 278,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż Bielkówko Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bielkówko. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 720 000 zł312 500 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość rolna. Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z magią? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość rolną, która zachwyca nie tylko pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł158 389 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnej enklawie spokoju, która jednocześnie jest bezpieczną lokatą kapitału? A może planujesz uzyskać status rolnika i wybudować wymarzony dom nad samym jeziorem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Działki budowlane od 1262 m2 w kształcie nierównego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 378 m² 246,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1378m2 w miejscowości Koleczkowo, gmina Szemud. Teren niezadrzewiony, wyrównany, delikatnie nachylony w kierunku południowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka inwestycyjna o powierzchni 5004 m2, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 511 m² 1 257,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość na sprzedaż w nadmorskiej miescowości Chłapowo, niedaleko Władysławowa, o powierzchni 1511m2. Cechuje się cichą i spokojną okolicą, a odległość do plaży wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 660 zł21 740 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona Zajączkowie Gmina Tczew przy.

Szczegóły ogłoszenia

94 430 zł1 349 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka (budowlana) na sprzedaż - Gdańsk Olszynka , 2013 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę (budowlaną) o powierzchni 2013 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Domatówko (gm. Puck).

Szczegóły ogłoszenia

190 800 zł1 200 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na wzgórzu z malowniczym widokiem - Czeczewo, ul. Złota Góra Szukasz miejsca, które każdego dnia będzie Cię zachwycać panoramą okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem i drzewami owocowymi - Głobino, gmina Słupsk Działka znajduje się w spokojnej lokalizacji, objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przestronna działka pod budowę przy jeziorze wysockim Idealna pod dom z gabinetem lub biurem | Unikalna lokalizacja - 50 m od tafli jeziora | Swoboda aranżacji | Dostęp do mediów | Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 116/15 położona w malowniczej miejscowości Smętowo Chmieleńskie, w gminie Kartuzy, w samym sercu Kaszub. To miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 012 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zbudować dom w spokojnym, zielonym otoczeniu- ta działka w Szczodrowie to propozycja, która daje realne możliwości i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 300 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wieś swoją historią sięgająca 1664 roku, natomiast istniejąca zabudową w większości drewniana osiąga wiek 200 lat. Miejsce to można śmiało nazwać żywym seansem - istniejąca historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł4 793 m² 64,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 4793.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 002 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż 3 piękne działki budowlane w miejscowości Zamostne - każda o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 344 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - położenie w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych części Pomorza. - otoczenie lasów, jezior oraz malowniczych wzgórz gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 001 m² 144,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

531 250 zł625 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy działkę budowlaną położoną w malowniczej Rewie -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 160 m² 231,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1160 m w Luzinie - stwórz tu swój wymarzony dom! Szukasz idealnego miejsca na ziemi, gdzie połączysz spokój natury z wygodą nowoczesnego życia? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł937 m² 298,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w Czeczewie Działka o powierzchni 937 m2 znajduje się na nowym, spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł1 817 m² 2 861,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

30 500 zł5 166 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka położona w Gdańsku, dzielnica Rudniki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (odległość 3500 m), smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 228.000,-PLN Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana ( teren zabudowy osiedleńczej ).

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 300 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim we wsi Wielki Podleś.Działka rolna o powierzchni 3300m2 z widokiem na jezioro Zagnanie i w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł29 300 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

=> możliwa zamiana na klimatyczny dom/siedlisko (np. Z sadem ) do 50 km od trójmiasta! (również do remontu)<= Działka marzeń dla wymagających! Idealna pod Twoją leśną willę! - Kistowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 146 m² 301,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.146 m2, położona w Warznie gm. Szemud (ul. Lipowa), na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość znajduje się na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 897 m² 82,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana na skraju lasu. Działka położona jest w miejscowości Osowo Leśne - jest to wieś położona w otulinie lasów 20min za Starogardem Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł2 598 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Miłoradz. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Działka o pow. 2598 m2 Działka posiada Warunki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij