dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł915 m² 277,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana W gowinie lokalizacja: działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł1 776 m² 326,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 171 m² 127,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 015 m² 236,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m2, w kształcie prostokąta, płaska położona w miejscowości Domatówko , gmina Puck. Przy działce w drodze prąd, woda, gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 237 800 zł22 378 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lubowidz to kierunek, który coraz wyraźniej buduje swoją pozycję na mapie inwestycyjnej Pomorza i właśnie w tej perspektywicznej lokalizacji oferujemy grunt o powierzchni 2,2678 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 608 m² 1 430,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: prestiżowa dzielnica Matemblewo znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla osób, które szukają miejsca łączącego kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 018 m² 69,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża działka z możliwością zabudowy to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Nieruchomości: malownicze położenie wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kąty Rybackie to wakacyjny kurort turystyczny - rozpocznij Własny Biznes w branży handlowej, usługowej lub gastronomicznej od najbliższego sezonu letniego! Do wydzierżawienia plac handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

3 212 800 zł10 040 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dz iałka inwestycyjna w lokalizacji Kosakowo, z bezpośrednim zjazdem do głównej ulicy Działka w kwadracie - 10 040 m2 Cena za 1 metr wynosi 320 zł Brakp miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Linia brzegowa jeziora raduńskiego dolnego O długości około 117 metrów lokalizacja: wyjątkowa działka w Łączyńskiej Hucie, gmina Chmielno, położona nad malowniczym Jeziorem Raduńskim.

Szczegóły ogłoszenia

107 500 zł1 340 m² 80,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zakupu działki budowlanej z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł4 011 m² 698,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę usługową o powierzchni 4.011 m2 usytuowaną w zacisznym i pełnym zieleni Pierwoszynie, na terenie gminy Kosakowo - jednej z najszybciej rozwijających się gmin.

Szczegóły ogłoszenia

255 840 zł15 990 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek Rolnych bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Na sprzedaż: działka rolna ? Choćmirówko, gm. Główczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 200 zł1 748 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-produkcyjna - Gdańsk Kokoszki, ul. Dojazdowa Doskonała lokalizacja pod inwestycję / Blisko obwodnicy i lotniska Lokalizacja: gdańsk - Kokoszki, ul. Dojazdowa. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł13 218 m² 25,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 218m2 we wsi Zimne Zdroje, położonej w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Osieczna, w kompleksie leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Fajny, płaski kawałek ziemi z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej, położony na obrzeżach Starej Kiszewy z dobrym dojazdem do centrum. Nieruchomość o wymiarach 30x51 położona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Lokalizacja Malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 042 m² 479 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to prawdziwa perełka! - Lokalizacja: ul. Kaszubska Droga - spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł13 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka, pomiędzy lasem a rzeką, jednocześnie w centrum miasta. Doskonale skomunikowana. Idealna pod kameralne osiedle. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

130 600 zł1 306 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni! Okolica: działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atuty:Malowniczy widok na Jezioro Ostrzyckie i panoramę ostrzycduża powierzchnia 4491 m , z częścią pod zabudowę mieszkaniowąurokliwe położenie na wzniesieniu, idealne do nietuzinkowej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł61 055 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka rolna nr 143/2 - Wąglikowice, gmina Kościerzyna - Lokalizacja: wąglikowice, gmina Kościerzyna, powiat kościerski, województwo pomorskie - Powierzchnia: 6,1055 ha (61 055 m ).

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł1 003 m² 348,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr.60/1 o powierzchni użytkowej 1003 m Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 60/1 o powierzchni 1003 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł3 004 m² 472,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 3004 m , położonej na granicy Gdyni i Chwaszczyna. Dzięki planowanym inwestycjom infrastrukturalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

368 196 zł3 042,94 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 368 196 zł powierzchnia: 3042,94 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 074 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł267 m² 1 232,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nadmorska enklawa spokoju - działka rolna z domkiem kilka minut spacerem od plaży Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można naprawdę odpocząć - z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 900 m² 12,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 188 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spacerach nad jezioro, aby się ochłodzić w gorące dni? A może interesują Cię historyczne miejsca? To świetnie się składa! Mamy dla Ciebie dwie działki (pow. 1188 mkw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.