dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 151 ogłoszeń

980 000 zł6 429 m² 152,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z trzema zabudowaniami w trakcie procesu przekształceniowego. Olbrzymi potencjał inwestycyjny. Działka z pełną infrastrukturą w obrębie której, znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

4 660 320 zł77 672 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 77 672m2 położona w miejscowości Rybina. Działka płaska, nieogrodzona, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł42 000 m² 35,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ponad 42 000 m , położona w malowniczej miejscowości Przewóz w gminie Studzienice, woj. pomorskie. Nieruchomość objęta jest wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł757 m² 819,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Nieruchomość wielofunkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 599 m² 406,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry! Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1599 m2 z widokiem na Jezioro Kielno. Lokalizacja Działka położona jest w centrum wsi Kielno, bezpośrednio przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 672 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1672 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 998 m² 134,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna działka budowlana o powierzchni 1998 m2 ( możliwość wystąpienia o warunki zabudowy) , położona w miejscowości Barwik, gmina Przodkowo. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 032 m² 238,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Gnieżdżewo (gmina Puck), tylko 800 m do stacji kolejowej Swarzewo, świetne połączenie z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

5 554 120 zł12 623 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokalizacja przy obwodnicy Trójmiasta lokalizacja przy nowym węźle Kowale mpzp który przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

347 200 zł1 240 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż dwie przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł2 265 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Gdynia, chwarzno-Wiczlino Powierzchnia działki: 2265 m Lokalizacja: ul. Bernarda Myśliwka, gdynia - dzielnica Chwarzno-Wiczlino Numer działki: 3777 Parametry i uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 778 m² 311,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną linią brzegową nad Jeziorem Barlewickim - Sztum Na sprzedaż wyjątkowa działka, położona bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Barlewickim w Sztumie. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł11 903 m² 30,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę inwestycyjną (usługowo - produkcyjną) w gminie Parchowo (miejscowość Nakla), położoną przy drodze krajowej nr 20, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Piękne widoki na okoliczne lasy, z dala od miejskiego zgiełku oraz dogodny dojazd do nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

783 265 zł22 379 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł861 m² 255,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Sławoszyno, gmina Krokowa, składającą się z dwóch działek o powierzchni 420 m2 i 441 m2, co łącznie daje 861 m2.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działek usługowo-mieszkaniowych nad morzem Lokalizacja: władysławowo nadmorska miejscowość, cicha i spokojna okolica, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 084 m² 142,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę z mediami przy granicy działki z wylaną płytą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł978 m² 183,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w miejscowości Gościcino. Na sprzedaż działka: 143/2 w Gościcinie. Opis nieruchomości: jeśli szukasz działki pod zabudowę swojego wymarzonego domu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł66 972 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 66 972 m , położona w prężnie rozwijającej się Gminie Pszczółki. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 396 m² 88,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka znajduje się w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

323 250 zł1 293 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek w Siemianicach - idealne miejsce na Twój dom! Działki w sercu natury Szukasz spokojnego miejsca, w którym możesz rozkoszować się urokiem terenów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 075 m² 325,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działka budowlanej w Tuchomiu. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1075 m w Tuchomiu, gmina Żukowo. Działka: teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępkowice k. Lęborka. Działka pod zabudowę mieszkaniową w cichym, spokojnym miejscu! Szanowny Kliencie, jeśli szukasz miejsca, które jest odskocznią od cywilizacji, jest miejscem ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł604 m² 248,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W onyx home! karwia twoje miejsce nad bałtykiem! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 604 m2 położona w Karwi w powiecie Puckim. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł4 891 m² 449,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko morza, władysławowo Na sprzedaż działka o powierzchni 4891 m2, położona w malowniczej okolicy Władysławowa, w pobliżu ul. Bohaterów Kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

86 105 zł1 013 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czerniki, w gminie Stara Kiszewa. Nieruchomości znajdują się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł86 943 m² 20,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 8,6943 ha | Borowina, gmina Przywidz | Otoczona lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł5 002 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lublewo Gdańskie, gmina Kolbudy. Idealna pod Podmiejską Rezydencję! Nieruchomość powstała w wyniku podziału działki nr 336/16 na dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł2 992 m² 317,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na siedzibę firmy, magazyn lub bazę logistyczną? Prezentujemy działki położone w Tuchomiu (gmina Żukowo), w bezpośrednim sąsiedztwie prężnie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 501 m² 866,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt