dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 149 ogłoszeń

260 000 zł905 m² 287,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka położona w miejscowości Zbychowo, niedaleko Wejherowa (10km) i Redy (5km). Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach ok. 27m x 42m x 34m x 23m.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 567 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Piękny widok na jezioro oraz las, duża powierzchnia sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 001 m² 298,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę budowlaną nr ewidencyjny 170/8 o powierzchni 1001 m , zlokalizowaną w miejscowości Mieroszyno, w sąsiedztwie Rozewia. Działka zlokalizowana przy ul Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo produkcyjna położona w Cieplewie przy ul. Klonowej. Działka płaska, droga dojazdowa z płyt betonowych. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako upm -.

Szczegóły ogłoszenia

10 595 000 zł946 m² 11 199,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie - 2 działki, dom do remontu, 950 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Szukasz działki idealnej pod inwestycję na wynajem krótkoterminowy- domki letniskowe? W lokalizacji, która gwarantuje zainteresowanie turystów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięć działek budowlanych o powierzchni łącznej 7551 m , położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Nowa Wieś Przywidzka (woj. pomorskie, powiat gdański). To.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł546 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas działka budowlana 584 m - Sztutowo | 3,4 km od plaży | wszystkie media | mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 584 m , położona w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża, pięknie położona działka, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

295 220 zł1 018 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną zgodnie z uchwalonym mpzp usytuowana w Rekowie Górnym przy drodze prowadzącej na Półwysep Helski (droga krajowa nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 480 m² 368,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rzemieślnicza położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 4480 m stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 075 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 1.075 m2, położona przy ul. Szczęśliwej w miejcowości Linowiec, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł900 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Dębkach 500 m od plaży Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nadmorską ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 047 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż objęte mpzp, o powierzchni ok. 1000 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 310 m² 99,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1 310 m położoną w malowniczej miejscowości Borzechowo (gmina Zblewo, powiat starogardzki), zlokalizowaną zaledwie 1,5 km od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

10 003 500 zł40 000 m² 250,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł3 004 m² 472,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny, zlokalizowany w Chwaszczynie przy ul. Rewerenda, na granicy z Gdynią (gdynia Dąbrowa). Działka ma regularny, prostokątny kształt, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

3 744 000 zł9 600 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z przeznaczeniem pod hale magazynową lokalizacja: działka położona Miszewko przy ul. Gdyńskiej, z bezpośrednio widoczna z drogi krajowej nr. 20, jednocześnie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

382 005 zł5 877 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 5877 m - w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5877.

Szczegóły ogłoszenia

450 900 zł1 503 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu kompleks 3 działek w Mikoszewie, równolegle położonych do ulicy Gdańskiej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty! Nieruchomość: - dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 228 m² 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9228 m2 w Kielnie, gminie Szemud. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł1 500 m² 444,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Unikatowa działka nad jeziorem w Warzenku - pierwsza linia zabudowy! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie poranna kawa smakuje lepiej tylko dlatego, że pijesz ją z widokiem na taflę jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł723 m² 497,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: osłonino jest miejscowością atrakcyjną turystycznie, położoną w pobliżu Zatoki Puckiej Bliskość do wody i natury może być dodatkowym atutem, zwłaszcza dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

461 349 zł1 099 m² 419,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka z widokiem na las z ustalonymi warunkami zabudowy. Łatwy dojazd do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam wyjątkową ofertę działki o powierzchni ok.3000 m2 położonej w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 245 m² 280,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w miejscowości Lubkowo to idealne miejsce zarówno do zamieszkania w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży 2 działki położone w miejscowości smołdziński las o powierzchni 1561 m2 i 1386 m2 Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany budynkiem biurowo-garażowym! nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest grunt zabudowany budynkiem usługowo-warsztatowym o łącznej powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 060 m² 42,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 3060 m , położoną w spokojnej miejscowości Biskupnica koło Człuchowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki ewidencyjnej 206/65 o powierzchni 3011 m2, oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako R.RM - tereny rolnicze oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1464 m - mpzp - Kościerzyna, ul. Mała Kolejowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1464 m , położoną w Kościerzyna przy ul. Małej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 998 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka w centrum lasu, na terenie Parku Krajobrazowego Borów Tucholskich! Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 700 m² 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Powierzchnia 1 700 m , nieuzbrojona, typ: budowlana - letniskowa obowiązuje pzp Działka położona w urokliwej miejscowości Perlino kaszubska wieś w powiecie wejherowskim, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł14 134 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu zabytkowego siedliska z początku XX wieku, położonego w miejscowości Częstkowo gm. Szemud. Zespół dworski z aleją lipową wpisany do ewidencji zabytków. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł3 754 m² 610,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są trzy sąsiadujące ze sobą działki zlokalizowane w Kosakowie o łącznej powierzchni 3754 m2. Są to działki o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 168 m² 67,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Objazda działka 86/21 o pow. 1166 mkw, wydane warunki zabudowy:zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca z garażem wbudowanym lub przybudowanym., wysokość budynku 6 m, dach dwuspadowy , kąt.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł903 m² 941,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 903 m , położona w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk Sobieszewo, ul. Turystyczna, działka nr 295/15. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni ok. 2300 m , położona w miejscowości Nowy Dwór Gdański, pomiędzy ulicami Jaśminową i Jantarową. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł1 039 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: idealne miejsce dla miłośników przyrody i sportów wodnych Szlaki turystyczne doskonałe dla miłośników spacerów, biegania i rowerów Osłonino jest miejscowością atrakcyjną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij