dowolna

Lokale użytkowe na wynajem pomorskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 437 ogłoszeń

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk Miałki szlak 50 m2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 50 m2. Przed budynkiem dostępny ogrodzony parking. Dogodny dojazd na obwodnicę południową.

Szczegóły ogłoszenia

255,10 zł/m²13,72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni za równo dla siebie jak i dla Twoich klientów i uważasz, że miejsce pracy jest Twoją wizytówką zapoznaj się z tą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem pokoje biurowe o powierzchni od 24 m do 75 m lokalizacja: lokale znajdują się w Redzie przy ul. Obwodowej. Lokal: lokale o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

90,34 zł/m²25,35 m² 2 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec klasy ,a, w Gdańsku Przymorze. Standard budynku: - recepcja, - ochrona, - kontrola dostępu - parking naziemny.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²13 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 13m 2 zlokalizowany w ciągu pawilonów handlowych przy ul. Handlowej w Lęborku. Lokal posiada odrębne wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

86,71 zł/m²173 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- oferta bez prowizji - - polecamy - lokal W galerii handlowej - również gastronomia - centrum dużego osiedla mieszkaniowego - rewelacyjne miejsce - renomowani najemcy /biedronka, inni/ - Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

26,16 zł/m²19,11 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena za lokal 382,20 zł / miesięcznie Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²18 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 18m2 położone w budynku biurowym w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Budynek z ochroną, parkingiem. Bardzo dobry dojazd do centrum Gdyni, sopotu czy.

Szczegóły ogłoszenia

190,22 zł/m²18,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal: do wynajęcia lokal o powierzchni 18,40 m . Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem Gdańsk Miałki szlak 20m2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 20 m2. Przed budynkiem dostępny ogrodzony parking. Dogodny dojazd na obwodnicę południową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena zawiera opłaty za media przy wynajęciu na pomieszczenia biurowe. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe położone w Pruszczu Gdańskim na pietrze pierwszym obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²315,67 m² 11 049 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 315,67 m2 (całe piętro), usytuowany na II piętrze budynku biurowego zlokalizowanego w Porcie Gdynia, przy ulicy Budowniczych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

28 €/m²115 m² 3 220 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną przestrzeń biurową do wynajęcia w nowoczesnym biurowcu na ul. Słowackiego w Gdańsku, którego budowa zakończy się najpóźniej.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²34,56 m² 2 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na I p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Dwa wewnętrznie skomunikowane pokoje o powierzchniach 15,95 m2 i 19,37 m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²33 m² 3 135 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 33m2 w sopocie blisko stacji skm lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje skm Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których.

Szczegóły ogłoszenia

111,60 zł/m²206 m² 22 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zalety Duża, otwarta przestrzeń Nowy budynek z miejskimi mediami Ścisłe centrum Gdyni Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w pobliżu hotelu, przystanku zkm, lubianego deptaku, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²932,44 m² 32 635 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Adres: ul. Marynarki Polskiej 47, ustka Powierzchnia uż.: 932,44 m2 Grunt: dz. ewid. nr 173, o pow. 698 m2 Cena: 35zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

71,40 zł/m²120 m² 8 568 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się na parterze budynku biurowego W prestiżowej lokalizacji przy gdyńskiej marinie Lokal ok 120m2 z bezpośrednim dostępem od ulicy Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

73,93 zł/m²36,52 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,52 m , zlokalizowany na parterze Galerii Osowa w Gdańsku. Funkcjonalny metraż umożliwia swobodną aranżację przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²88,76 m² 10 651 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal o pow. 88,76m2 samym w sercu Gdyni przy Skwer Plymouth. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera ab "square" z 2021r. Budynek ma do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Budynek Dworca Bukowo Człuchowskie. Powierzchnia do wynajęcia wynosi 346,18 m2, z czego powierzchnia magazynowa wynosi 41,13 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²629 m² 37 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witryną Przedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

79,94 zł/m²100,08 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Cesja najmu - luksusowego lokalu - 4 gabinetów! Mam przyjemność zaoferować cesję najmu niezwykle eleganckiego lokalu użytkowego w którym mieszczą się 4 niezależne gabinety, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109,05 m² 7 634 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do wynajęcia przestronny, piętrowy lokal usługowo-handlowy z dużą witryną, usytuowany w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku. Lokal z ekspozycją północną znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²725 m² 42 775 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal na parterze dużego budynku biurowego klasy A. Lokal idealny na działalność gastronomiczną, bądź usługową, posiadający zaplecze kuchenne. Duże przeszklenia na całej ścianie od.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²270 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy na wynajem w Lęborku. Lokal mieści się w centrum handlowym. Ma powierzchnię 270 m2 i wysokość 3,30m z zapleczem socjalnym W przyległym centrum mieści.

Szczegóły ogłoszenia

12,75 zł/m²784,20 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny kompleks hal produkcyjno-magazynowych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²22 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie: lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

76,27 zł/m²118 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia nowy lokal usługowo handlowy, usytuowany na parterze budynku mieszkalno-użytkowego, położonego w centrum Gdańska. Do lokalu zapewniony jest wygodny dostęp bez barier dla.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²110,51 m² 9 946 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy budynek biurowo-usługowy good point 761 W centrum sopotu! lokalizacja: budynek good point 761 położony jest w samym centrum Sopotu przy Al. Niepodległości 761. Ze względu na jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji Gdańska - Oliwa, ul. Obrońców Westerplatte 6. Lokal o powierzchni użytkowej 138,4 m znajduje się na 1. piętrze zadbanej.