dowolna

Lokale użytkowe na wynajem pomorskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

1 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 441 ogłoszeń

70 zł/m²25,80 m² 1 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Gdańsku Wrzeszcz. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu pomieszczenie biurowe 160m2 Trakt św. Wojciecha. Biuro o powierzchni 160 m2 na pierwszym piętrze z osobnym wejściem. Cztery pokoje, sala konferencyjna, kuchenka dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

47,30 zł/m²207,90 m² 9 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Gdyni. Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków zkm oraz skm, liczne sklepy, gastronomia, punkty usługowe. Budynek wyposażony jest w 4 windy, recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²16 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 16m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Powierzchnia pokoju 16 m2. Dostępny od zaraz. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku poprzez portiernię, nocą.

Szczegóły ogłoszenia

104,65 zł/m²86 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem oferujemy atrakcyjny, parterowy lokal użytkowy o powierzchni 86 m2, położony przy jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic Gdyni - ul. Świętojańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²300 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / magazyn z pomieszczeniami biurowymi o powierzchni około 300m2 przy głównej ulicy w Pogórzu. Nowoczesna hala została wybudowana w 2015r. Znajduję się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chcielibyśmy zaproponować Państwu, wynajem pięciu kondygnacji w ekskluzywnej kamienicy, w centrum gdańskiej starówki. Możliwość wynajmu całej powierzchni lub jednej kondygnacji. Do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-biurowy na wynajem - Wejherowo, ul. Sienkiewicza 5 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 192 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wejherowa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²201,50 m² 11 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²401,50 m² 25 896 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. W niniejszym biurowcu możemy wydzielić moduły O powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

65,84 zł/m²24,30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu przy ul. 23 Marca w Sopocie. Opis nieruchomości: lokal o powierzchni 24,3 m , położony jest na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę wynajmu nowoczesnych lokali handlowo-usługowych oraz biurowych, zlokalizowanych w prestiżowym budynku w samym sercu Kartuz. Obiekt wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

85,71 zł/m²35 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem klimatyzowany, lokal biurowy o powierzchni 35 m.kw zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Budowlanych. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²8,09 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na nieczynnym Dworcu w m .Słosinko o pow. 8,09 m2. Miesięczna stawka czynszu wynosi 72,81 zł netto. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²252 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 252 m2 znajduje się na I piętrze budynku i składa się z częsci open space o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie 50m2 usytuowane na parterze budynku przy Stadionie Miejskim w Gdyni. Lokal stanowi bardzo dobrze doświetloną powierzchnię typu open-space (wcześniej stanowił małą salę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Atuty: bardzo dobra lokalizacja obiektu, znajdującego się przy głównej drodze prowadzącej z Żukowa do Chwaszczyna. Zjazd z trasy dk 20, bezpośrednio na teren nieruchomości. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy Gdańsk Wrzeszcz ul. Do Studzienki Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 40 m2. Dwu pokojowe pomieszczenia biurowe 2X 20m2. Budynek z niezależnymi 2 wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

58,34 zł/m²77,13 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany W słupsku przy Ul. Marii Zaborowskiej (os. Niepodległości) O powierzchni 77,13M2. Oferujemy na wynajem lokal użytkowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

20,55 zł/m²180 m² 3 699 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego i przestronnego lokalu o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

88,83 zł/m²157,50 m² 13 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy narożny lokal usługowo-gastronomiczny na parterze z dużymi witrynami o pow. 157,5m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt na wynajem- jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

104,35 zł/m²115 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kw Lokal nadaję się zarówno na działalność handlowo - usługową.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²212 m² 6 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie pokrywa wynagrodzenia pośrednika. Koszt wynagrodzenia ponosi Właściciel. Na wynajem I piętro obiektu biurowego (212m2) w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Gdyni - ulica Polska. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²287 m² 10 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu biurowego w Gdyni - ul. Hutnicza Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 287 m , usytuowany na drugim piętrze nowoczesnego, murowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²79 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające się z trzech wewnętrznie skomunikowanych pokoi o powierzchniach 39, 20 i 20 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 135 m Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, bezpośredni wjazd z głównej drogi, działka 1335 m , ogrodzona z szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²250 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia - banino, ul. Lotnicza Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni około 250 m , usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²69 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy, gotowy po odświeżeniu w samym centrum Gdyni, w najlepszym punkcie miasta, przy głównej ulicy handlowo usługowej Gdyni, w otoczeniu biur, banków, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²563 m² 9 571 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia komercyjna na wynajem Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 563 m2 na 25 piętrze, w budynku klasy A w Gdańsku Oliwie. Istnieje możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego , niedaleko granicy administracyjnej miasta. Przy budynku przystanek autobusowy lini 207, do stacji kolejowej niecałe 2 km. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

34,31 zł/m²580 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności Kontakt do agenta prowadzącego: justyna   lokalizacja: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²265 m² 17 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Jeżeli szukasz centralnego położenia, doskonałego skomunikowania oraz dużej powierzchni na swoją działalność (np. Kancelarię, biuro, magazyn I wiele innych), to ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²205 m² 11 275 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale w budynku biurowym w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

84,21 zł/m²190 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Topowy lokal do wynajęcia o pow. 190m2 w Sopocie przy al.Niepodległości w perfekcyjnej lokalizacji. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy ulicy głównej z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²62,60 m² 1 252 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity, tlk) co zapewnia przepływ pasażerów.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²58 m² 3 596 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro składające z trzech pokoi: 21 m2 + 18,5 m2 +18,5 m2. Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij