dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 326 ogłoszeń

65,24 zł/m²183 m² 11 939 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny na klub fitness, siłownię, centrum rebalilitacji itp. Powierzchnia lokalu podzielona jest na: - duża salę główną, - mniejszą sale, - łazienki z prysznicami, - szatnie Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł33,21 m² 14 363,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do kontaktu tel.   Oferta Sprzedaży Lokalu - Osiedle Baltic Porto, gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w nowoczesnej inwestycji dewelopera Dekpol na.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82 m² 9 268,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w sercu Gdańska na Zaspie w pierwszej linii zabudowy od Alei Rzeczypospolitej. Zjazd z ulicy bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł252,25 m² 8 721,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalny idealny pod biuro projektowe/kancelarie prawną czy inną działalność. Czytelny adres, zadbana kamienica, dużo miejsc postojowych oraz niezależny układ przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²126 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes: sala zabaw dla dzieci połączona z kawiarnią, zlokalizowany w lokalu o powierzchni 126 m z możliwością rozbudowy aż.

Szczegóły ogłoszenia

33,54 zł/m²853 m² 28 610 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy klasy A do wynajęcia | 737,5 m powierzchni netto | Świetne położenie - ok. 10 minut do Gdyni, szybki dojazd do centrum Gdańska, bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

62,20 zł/m²165,85 m² 10 315 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem atrakcyjna powierzchnia biurowa o łącznym metrażu 165,85 m2, położona w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne lokale usługowe w inwestycji seahall, położonej przy alei Generała Józefa Hallera w Gdańsku. To wyjątkowa lokalizacja, zaledwie 10 minut rowerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł335 m² 3 758 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

NA sprzedaż - murowana hala przemysłowo-usługowa Z zapleczem biurowo-socjalnym Na sprzedaż funkcjonalna, murowana hala przemysłowo-usługowa, idealna pod działalność produkcyjną, magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

47,37 zł/m²57 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Słoneczny 2-pokojowy lokal w samym Centrum Gdyni! Oferujemy do wynajęcia duży, słoneczny lokal o powierzchni 57 m2, zlokalizowany na IV piętrze, pięciokondygnacyjnej kamienicy w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo- biurowy o pow.320 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal dwu poziomowy z przeznaczeniem na działalność, biurową, usługową położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,67 m² 7 004,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal usługowy na sprzedaż Lębork, ul. Staromiejska - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Lęborka , położony przy ulicy Staromiejskiej , w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²160 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu pomieszczenie biurowe 160m2 Gdańsk-Orunia. Biuro po kapitalnym remoncie w roku 2023. Ogrzewanie i klimatyzacja Pompy ciepła. Wentylacja z rekuperacją. Alarm podłączony do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja: tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km. Hala: działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny moduł biurowy 33 $m^2$ w reprezentacyjnym biurowcu Lokal na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą oraz portiernią. Recepcja działająca od pon. do pt., 07:00 - 19:00.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł833,90 m² 1 558,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość inwestycyjna - hale produkcyjne + budynek mieszkalno-biurowy Dębnica Kaszubska | teren inwestycyjny w otoczeniu lasów Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 245 m² 963,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek dawnego kina w centrum Kościerzyny Historyczny obiekt z potencjałem inwestycyjnym Lokalizacja: ul. 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty, kościerzyna - ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 340,37 m² 5 768,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,85 m² 7 232,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 64,85 m 2 , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł102,54 m² 6 826,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokalizacja: pawilon handlowy w dzielnicy Siedlce, w dwukondygnacyjnym budynku wolnostojącycm przy ulicy Kartuskiej funkcjonują w tym miejscu od 1985 roku i położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia Świętojańska Na sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

27,79 zł/m²17,99 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 17,99 m2, znajdujący się na I piętrze budynku Dworca w Miastku. Wywoławcza cena najmu netto miesięcznie wynosi 135 zł. Informacje na temat.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł147 m² 16 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta! restauracja w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku, dzielnica Osowa. Miejsce tuż przy Obwodnicy Trójmiasta. Ogromy potencjał pozwala na wykonywanie różnych form działalności! Możliwość dostosowania windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł520 m² 2 115,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Gotowy, dochodowy biznes nad morzem - Restauracja + Apartamenty | Rowy | 520 m2 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt gastronomiczno-noclegowy w nadmorskiej miejscowości Rowy - popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²32,50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta Wynajmu Lokalu Biurowo-Usługowo-Handlowego (32,5 m2) przy centrum handlowym morena i hipermarkecie.

Szczegóły ogłoszenia

37,14 zł/m²1 050 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 1050 m , zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim, w doskonale skomunikowanej części miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

89,98 zł/m²162,14 m² 14 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 162,14m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Garaż dostępny od 06.11.2024 R. Do wynajęcia garaż blaszak o pow. 18 m.kw, 6 m x 3m, róg ulicy Łokietka i Zamojskiego - idealny dla mieszkańców ul. Zygmunta Augusta, banacha , teren.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²563 m² 9 571 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia komercyjna na wynajem Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 563 m2 na 25 piętrze, w budynku klasy A w Gdańsku Oliwie. Istnieje możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż Lębork, ul. Staromiejska - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Lęborka, położony przy ulicy Staromiejskiej, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

49,38 zł/m²80 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 80 m2 W 2 poziomach W świetnej lokalizacji! parter 40 m2 Open Space z Bufetem, 2 zejścia do Piwnicy + 2 wyjścia z Budynku - front +zaplecze. Poziom -1 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²603 m² 10 251 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biuro na wynajem - Gdańsk Oliwa. Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 603 m2 na 6 piętrze, w budynku klasy A w Gdańsku Oliwie. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Obiekt biurowo - magazynowy o powierzchni 773 m2. Budynek znajduje się w Pruszczu gdańskim, przy ul. Batalionów chłopskich. Obiekt przemysłowy o powierzchni 773 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Więcej szczegółów oraz zdjęcia wkrótce Atuty: funkcjonalna powierzchnia biurowa 100 m Lokal na parterze - wygodny dostęp dla pracowników i klientów Miejsca parkingowe dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł784 m² 3 309,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej - Rokitki, powiat tczewski, woj. pomorskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna w miejscowości Rokitki, w powiecie tczewskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1