dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 326 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 326 ogłoszeń

46,78 zł/m²63,06 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 2 pokojowy lokal znajdujący się na pierwszym piętrze kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, pomieszczenia kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²420 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie. Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Budynek Dworca Bukowo Człuchowskie. Powierzchnia do wynajęcia wynosi 346,18 m2, z czego powierzchnia magazynowa wynosi 41,13 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł107,14 m² 2 417,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 107,14 m , położony w centrum Dzierzgonia przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

35,70 zł/m²840 m² 29 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Twoja firma potrzebuje dużej przestrzeni biurowej ? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy do wynajęcia powierzchnię całego piętra w biurowcu w samym centrum Gdyni. Powierzchnia ok.840.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100,30 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 100 m | parter | do aranżacji | Arctowskiego Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni około 100 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²75,25 m² 7 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 75,25m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18 m² 4 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Garaż jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej, słupsk Centrum ul. Wileńska. Powierzchnia garażu 18 mkw, brama wjazdowa blaszana, dwuskrzydłowa, wnętrze ocieplone /styropian/;

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chcielibyśmy zaproponować Państwu, wynajem pięciu kondygnacji w ekskluzywnej kamienicy, w centrum gdańskiej starówki. Możliwość wynajmu całej powierzchni lub jednej kondygnacji. Do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²300 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²67,20 m² 5 712 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²688,46 m² 41 307 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem budynek biurowy w Sopocie, blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Dostępna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²210 m² 10 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku przy ul.Hallera. Oferta dotyczy wynajmu biura o powierzchni ok 210m2, składającego się z jednego dużego pokoju typu open-space.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 431 zł32,10 m² 37 895,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowy kompleks apartamentowo-biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal usługowy składa się z: * Biura, * przedsionka,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²400 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia przy ulicy łużyckiej W gdyni, obok przystanku pkm gdynia stadion. Do wynajęcia biuro ok 400 m2 w biurowcu zlokalizowanym w Gdyni Redłowie. Biuro znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł76,69 m² 18 255,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż restauracja w Ustce gotowy biznes w atrakcyjnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonującą restaurację zlokalizowaną w Ustce przy ul. Westerplatte,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²19,65 m² 1 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem pokój biurowy mieszczący się na III p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokój nie jest umeblowany - zdjęcie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Najważniejsze atuty inwestycji Słowackiego 78 - nowoczesny, elegancki budynek o kameralnym charakterze - prestiżowa lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz Górny, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł306,38 m² 4 569,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - pewna inwestycja na długi okres - Miejsca parkingowe na terenie obiektu - Gotowa Inwestycja - Każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł567 m² 1 938,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obecnie budynek W pełni wynajmowany - insteje możliwość przejęcia najemców lokalizacja: 800m od dworca pkp 400m od Obwodnicy Kościerzyny 1300m od centrum miasta W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

93 zł/m²29,81 m² 2 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec w Gdańsku Śródmieściu ul. Reduta Wyskok Standard budynku: - parking naziemny ogólnodostępny, - windy, -.

Szczegóły ogłoszenia

40,38 zł/m²260 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowo-magazynowej zlokalizowanej przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. W skład lokalu wchodzi: i część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60,36 m² 3 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokazacja: budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w dzielnicy Wielki Kack, przy ulicy Spokojnej 22. Doskonała lokalizacja - zaledwie 200m od ul. Wielkopolskiej łączącej dzielnicę Orłowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł10 016 m² 948,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:48

 

Parking:garaż wolnostojący

Unikatowy kompleks hotelowo- rekreacyjny na Kociewiu - inwestycja Z potencjałem geotermalnym Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni ponad 1 hektara, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

46,17 zł/m²37,90 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł113 m² 6 194,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam klinikę stomatologiczną z ogromnym potencjałem, sprzętem, bazą klientów w woj. pomorskim. Ugruntowana pozycja w regionie od prawie 15 lat - jedyna tego typu placówka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,72 m² 7 885,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu: góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka - 20,1 m2, piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2 Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

63,51 zł/m²74 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem nowoczesny 3- pokojowy lokal W centrum redy mieszkanie: lokal użytkowy o powierzchni 73,56 m2 składa się z: 3 pokoi, przedpokoju, łazienki, wc, schowka. Znakomite usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

54,25 zł/m²55,30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni 55,30 m2 Gdańsk- otomin. Biuro znajduje się na drugim piętrze w budynku biurowym klasy A. Biurowiec ogrzewany na ekologiczną pompę ciepła. W każdym lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

65,01 zł/m²41,64 m² 2 707 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł608,10 m² 6 906,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość komercyjna w pełni wyposażony, gotowy do prowadzenia działalności budynek klubu tanecznego Concordia w Skarszewach. Miejsce o ugruntowanej renomie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 555 555 zł500 m² 11 111 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1,82 zł/m²1 097 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W centrum słupska 1097 m.2, o charakterze handlowo - usługowym. Aktualnie dostępnych jest 6 niezależnych pomieszczeń., z możliwością własnej adaptacji. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

53,89 zł/m²90 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal zajmujący całe pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku, położony w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

105,88 zł/m²85 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia funkcjonalne biuro z garażem - Gdańsk, dzielnica Kokoszki Szukasz przestrzeni, która będzie wygodna dla zespołu, dobrze skomunikowana i gotowa do działania od zaraz? To biuro.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²22 m² 2 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

47,37 zł/m²200,53 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia warsztat dwustanowiskowy, posiadający dwa kanały 5m do obsługi tir. Warsztat ma wysokość 4m i dwie bramy wjazdowe o wymiarach 4x3,5m. Najemcy zostaną również udostępnione.

Szczegóły ogłoszenia

34,55 zł/m²55 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni około 55 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalnego, stanowiącego skrajny segment zabudowy szeregowej na Wzgórzu Mickiewicza, w Gdańsku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek handlowo - usługowy w miejscowości Osowo, gmina Karsin. Lokalizacja z potencjałem! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²46,06 m² 3 685 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea. Linea w Gdańsku to nowoczesne, wieloetapowe osiedle składające się z 6 budynków wielorodzinnych oraz 27.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij