dowolna

Lokale użytkowe pomorskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 327 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 327 ogłoszeń

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 100 m , usytuowane na wysokim parterze trzy-kondygnacyjnego budynku biurowego. Lokal znajduje się na terenie ogrodzonym z szeroką.

Szczegóły ogłoszenia

97,43 zł/m²82,11 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ustawny i przestronny lokal usługowy w stanie deweloperskim na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji gdańskiego Śródmieścia - bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł608,40 m² 1 808,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż grunt o powierzchni ponad 1000 m , zabudowany budynkiem w trakcie budowy. Obecnie zrealizowany jest tylko parter w stanie surowym, ale zostały już wstawione okna.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł400 m² 9 372,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*Wyjątkowa nieruchomość!* Ponad 100 letni dworek, z końca XIX wieku po kapitalnym remoncie! W pełni rozpędzony biznes! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

73,24 zł/m²33,30 m² 2 439 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach: p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media) pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł19,60 m² 20 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Na sprzedaż lokal usługowy w Sopocie przy Al. Niepodległości! Położenie lokalu przy głównej ulicy oraz dobra komunikacja zapewniają łatwy dostęp dla klientów, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł600 m² 3 748,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - nowoczesnego obiektu mieszkalno-usługowego w spokojnej okolicy Malborka! To niezwykła propozycja dla inwestora lub osoby poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja premium w centrum Łeby. Do wynajęcia oferujemy atrakcyjne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w reprezentacyjnym budynku Banku Spółdzielczego w Łebie przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

3,80 zł/m²515 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest powierzchnia w budynku remizy strażackiej zlokalizowanej w Tczewie na ul. Gdańskiej 1, budynek posadowiony jest na działce nr 260/17, obr. Tczew. Do najmu pow. 515 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajmu lokal gotowy pod biznes gastronomiczny z wyposażeniem i całym know-how. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł500 m² 4 498 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Duży dom narożny w zabudowie szeregowej. Nieruchomość idealna pod działalność! Duży i przestronny 4 poziomowy dom z ogrodem. Posiada 8 miejsc parkingowych naziemnych. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

94,13 zł/m²90,30 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal, który pracuje na wizerunek Twojego biznesu 90 m | parter | Wrzeszcz | kamienica po renowacji | gotowy do pracy Są lokale do wynajęcia. I są takie, które od pierwszego dnia podnoszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł58 m² 21 896,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal mieszkalny w centrum Sopotu z możliwością aranżacji na cele usługowe z dużym parkingiem na terenie posesji. Atuty - Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł480 m² 3 104,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czterokondygnacyjny dom o powierzchni 480 m2, położony na działce o powierzchni 500 m2 w Chwaszczynie. Pełni funkcję hostelu zapewniającego 50 miejsc noclegowych. Parter: - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

64,99 zł/m²56,90 m² 3 698 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²28,60 m² 2 717 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale biurowe w Śródmieściu, przy ul. Dyrekcyjnej, obok biurowca " Zieleniak " blisko Dworca Głównego, europejskiego Centrum Solidarności. Obecnie, do wynajęcia, są lokale na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 754 000 zł324,07 m² 8 498,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: * Generalny remont pomieszczeń został zrobiony w 2023 roku. * budynek został przebudowany i odnowiony; * Zainstalowana Fotowoltaika na dachu, opłaty za prąd wynoszą 60 zł/miesiąc *.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł21,62 m² 5 966,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy na sprzedaż lokal niemieszkalny jednopokojowy do kapitalnego remontu, o powierzchni użytkowej 21,62 m2 usytuowany na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł203,90 m² 7 351,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż obiekt usługowy z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 220 m oraz magazyn o powierzchni około 100 m , położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²108,10 m² 10 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108,10 m2 w Centrum Wrzeszcza. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko dworca Gdańsk-Wrzeszcz skm/pkp, galerii metropolia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

52,33 zł/m²113,70 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

NA wynajem lokal biurowy centrum gdyni Lokal biurowy położony w nowoczesnym budynku biurowo-apartamentowym "transatlantyk" w samym centrum Gdyni. Budynek jest wykończony wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²20 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem biuro 20m2 zlokalizowane przy ul.Janka Wiśniewskiego. Biuro typu open-space, znajduje się na II piętrze budynku. Czynsz najmu: 46pln/m2 netto - kwota ta obejmuje ogrzewanie, wodę i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

58,18 zł/m²110 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny, bardzo jasny lokal biurowy o powierzchni 110 m . Praktyczny układ przestrzeni i duże możliwości aranżacji pod działalność biurową, kancelarię, firmę szkoleniową,.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²5 000 m² 145 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjno-usługowa | 5 000 m | gdańsk kokoszki | blisko lotniska I obwodnicy Do wynajęcia/sprzedaży nowoczesna, nowo wybudowana hala magazynowo-produkcyjno-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem miejsce parkingowe w hali garażowej nr 4 w Gdyni przy ulicy Kańskiego / Niemena na terenie zabudowy mieszkaniowej. Idealne rozwiązanie dla mieszkańców budynku oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł307 m² 3 583,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w prestiżowej dzielnicy willowej: - zaledwie 1 km od plaży, - z własnym parkingiem, - idealny pod inwestycję usługowo - mieszkalną. Nieruchomość.