dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 458 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

649 000 zł56,52 m² 11 482,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z windą | ostatnie piętro | Ujeścisko-Łostowice | ul. Jaworzniaków 16 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,52 m , położone na 3,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

539 100 zł35,94 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się w inwestycji Kwiatowa Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

428 700 zł28,58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczące się w inwestycji Kwiatowa Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Wyspa Sobieszewska Gdańsk

399 000 zł28,14 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-24

650 000 zł45,56 m² 14 266,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne, narożne i przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem, piwnicą, miejscem postojowym w hali garażowej i miejscem postojowym naziemnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-21

779 000 zł30,14 m² 25 846,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament premium nad mariną | Serce Gdańska Zamieszkaj lub zainwestuj w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska tuż przy marinie jachtowej nad klimatyczną Motławą. 30,12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w kameralnej inwestycji dewelopera Siódme Niebo z 2012 roku przy ul Słonecznego Poranka w Baninie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,10 m² 12 014,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe po remoncie W świetnym stanie Z widokiem na morze! możliwość zakupu przez cudzoziemców bez pozwolenia ministerstwa! fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa 6b

Wrzeszcz Górny Gdańsk

917 171 zł42,66 m² 21 499,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa 6b

Wrzeszcz Górny Gdańsk

1 117 598 zł52,47 m² 21 299,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa 6b

Wrzeszcz Górny Gdańsk

1 119 624 zł54,09 m² 20 699,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60 m² 16 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią w Gdyni Orłowo mieszkanie po gruntownym odświeżeniu - całkiem nowe podłogi - całość odmalowana- mieszkanie pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,90 m² 13 292,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam do zaoferowania mieszkanie W stanie idealnym w większości umeblowane przy Ul Gryfa Pomorskiego na os. Fikakowo Dogodny układ pomieszczeń 2 niezależne pokoje, z dużą osobną.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,65 m² 14 316,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul Junony - z dwóch pokoi wyjście do ogródka - budynek z 2019 roku dewelopera Pomorskie Domy - może pozostać umeblowane - komórka lokatorska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł93 m² 5 365,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dębinowa Oaza to kameralne osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w nadmorskiej miejscowości Dębina. To miejsce dla osób pragnących mieszkać w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł40,30 m² 8 808,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł33,33 m² 9 150,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 275 zł39,75 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 39,75m2. Na powierzchnię 39,75 m2 składają się salon z aneksem kuchennym (19,66m2), sypialnia (11,76m2), łazienka (4,55m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 032 zł31,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 31,28 m2. Na powierzchnię 31,28 m2 składają się salon z aneksem kuchennym (15,60 m2), sypialnia (8,94 m2), łazienka (3,77 m2) oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 200 zł34,32 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 34,32m2. Na powierzchnię 34,32m2 składa się: salon z aneksem kuchennym (20,02m2), sypialnia (8,44m2), łazienka (3,90m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnym stanie | balkon | dużo słońca | Gdynia Chylonia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł51 m² 30 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty - 50,64 m powierzchni + balkon - designerski projekt wnętrza autorstwa pracowni venchi design - nowoczesne osiedle Invest Komfort Rivus kameralne, monitorowane, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł73 m² 11 643,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Najważniejsze atuty - Kameralne osiedle Invest Komfort w dzielnicy Gdynia Dąbrowa - Wysoki parter, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - Trzystronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł33,78 m² 11 219,66 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł37 m² 18 837,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (niezamieszkałe), gotowe do wprowadzenia, położone przy ul. Bzowej 3, na pograniczu Oliwy i Przymorza Małego - jednej.