dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52 m² 10 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Lokal o powierzchni 51,3 m2 usytuowany jest na 1 pietrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się na :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 706 zł75,21 m² 8 997,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,92 m² 11 248,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa Niższa Cena! Proponujemy na sprzedaż, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,92 M2 z dużym tarasem dachowym przy ul. Łotewskiej w Słupsku Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,35 m² 12 226,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w niezwykle atrakcyjnym gdańskim kurorcie. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy Alei Hallera w Gdańsk. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,80 m² 16 527,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej części Sopotu. Jednym z jego atutów jest widok na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32,87 m² 13 233,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga: rezerwacja - brak możliwości prezentacji. Do sprzedaży oferuję kompaktowe i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnej zabudowie ulicy Hokejowej w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł78,90 m² 19 518,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży! Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł61,36 m² 13 184,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Biotura dewelopera Budner Inwestycje. To.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51 m² 12 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł126,38 m² 17 407,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Stylowe mieszkanie z klimatem - Sopot Dolny, ul. Lipowa Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Sopotu Dolnego. Klimatyczna, urokliwa, zielona uliczka - absolutna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł57 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - fenomenalna lokalizacja w sercu Śródmieścia - 300 metrów od gdańskiej Motławy - niepowtarzalna infrastruktura okolicy mieszkanie: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,12 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,12 m . Lokal składa się z 3 pokoi i znajduje się na 1. piętrze w niewielkim, trzykondygnacyjnym budynku z windą. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 200 zł66 m² 12 957,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Matemblewo jest dzielnicą Gdańska chętnie wybieraną na miejsce do życia ze względu na położenie na wzgórzach morenowych, bliskość terenów zielonych, a z drugiej strony korzyść do tego co.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł66,80 m² 11 781,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,80 m , położone we Wrzeszczu Dolnym przy ul. Żywieckiej. Lokal znajduje się w kamienicy, na 2. piętrze. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł80,53 m² 12 281,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: * 5 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza; * Nowoczesne osiedle; * Ogólnodostępne miejsca tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł45,35 m² 18 081,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Długa Grobla w centrum Gdańsk - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta (ok. 10 minut spacerem do Długi Targ i Fontanna Neptuna). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł61,99 m² 8 549,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 60,01m2 w Gdyni na Cisowej. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym wieżowcu z 1984r., na 10-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 818 zł78,66 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W nadmorskiej części gdańska Świetna lokalizacja | Blisko plaży | Dwie łazienki | Komfortowy układ | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami, z miejscem parkingowym gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

678 150 zł26,63 m² 25 465,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament W grano hotel na wyspie sobieszewskiej 26,63m | 1 pokój | Duży taras - ponad 22 m2 | Widok na marinę | Gwarantowany czynsz 8,33% | Model condohotelowy 50/50 | Pobyty właścicielskie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł25,40 m² 10 984,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka na sprzedaż - 25 m z ogródkiem Rumia, woj. pomorskie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,4m , położoną na parterze budynku z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70,12 m² 25 656,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty:- Lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska, łącząca spokój z bezpośrednią bliskością centrum. - ekskluzywny dostęp do udogodnień w budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,72 m² 13 475,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość! Jedyna taka nieruchomosć na rynku! Nowoczesne mieszkanie urządzone i wyposażone w wysokim standardzie położone w miejscowości Bolszewo ul. Nasturcjowa na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,16 m² 18 514,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nadmorski apartament w sercu Helu z dużym tarasem - 70 m2. Apartament o powierzchni 70,16 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,40 m² 10 437,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdyni- karwiny ulica Tuwima, otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł107,60 m² 17 184,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Uwaga: mieszkanie wraca na rynek, zatem znów jest szansa na zakup! Na sprzedaż blisko 108-metrowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy 3 Maja w Sopocie. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł51 m² 12 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia:.

 

 

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje | 60,8 m | starogard gdański Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł77,34 m² 19 394,88 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wygodne mieszkanie na 17 piętrze z widokiem na okolicę. Przestronne, wykończone wnętrze o powierzchni 77,39 m zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament z balkonem , o powierzchni 45,67m 2 położony na wysokim parterze trzypiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,24 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 33,32 m - Hel Oferta w przygotowaniu. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,32 m , położone w wyjątkowej lokalizacji w nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,27 m² 14 172,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Kawalerka gotowa do zamieszkania - Gdańsk Siedlce, doskonale skomunikowane Na sprzedaż wyremontowana kawalerka zlokalizowana w kameralnym budynku z cegły przy dzielnicy Siedlce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł27,98 m² 22 337,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny W sercu miasta lokalizacja: nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gdańska, posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Gdańska. Okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,78 m2 w kameralnej inwestycji w dzielnicy Jasień, ul Potęgowska - Neo Jasień. Mieszkanie jest wynajmowane z terminem do końca września 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,97 m² 16 075,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,97 m2 znajdujące się przy ulicy Lawendowe Wzgórze 40 w dzielnicy Gdańska Jasień. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij