dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

459 000 zł69,24 m² 6 629,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,24 m , po generalnym remoncie, znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł56,76 m² 9 645,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (55,30 m pow. użytkowa + pow. ścian 1,46 m = 56,76 m ) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł133 m² 15 413,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową dwupoziomową nieruchomość o powierzchni 133 m , w samym sercu Gdyni przy ul. Warszawskiej. Apartament: wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji dla kupującego! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja skm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł52,15 m² 13 403,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem na gdańskiej Osowej! Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Na Osowej, w kameralnym budynku liczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 400 zł41,43 m² 23 157,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony pod klucz, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny 2-pokojowy blisko gumedu. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk południe - orunia górna. Jedyna taka oferta na rynku. Oferta wyłącznie z atutami: mieszkanie + miejsce postojowe + komórka lokatorska + siłownia. Kameralne mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł57,18 m² 5 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Słupsk, ul. Gdańska 9 Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,18 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy. - pokój 1 - 19,68 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł91 m² 3 626,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| mieszkanie 91,12 m 2 położone jest na parterze, w pałacu w Starnicach w gminie Dębnica Kaszubska. Zespół parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Zespół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł58,47 m² 11 937,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z niesamowitym widokiem na Gdańsk. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny. Idealnie sprawdzi się zarówno jako gotowe miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł87,90 m² 5 506,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, 3 pokoje z antresolą, tarasem i miejscem parkingowym. Mieszkanie na I piętrze, o całkowitej powierzchni użytkowej 87,92 m2. Na pierwszym poziomie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł71,35 m² 5 606,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,35 m , położone na II piętrze kamienicy w Gniewie. Nieruchomość składa się z: - trzech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł27,52 m² 16 969,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartamentowiec na mapie mierzei wiślanej nowa cena - kompletny lokal + miejsce + piwnica - wykończone - wyposażone na tip top Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł63,44 m² 10 545,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,50 m² 14 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Atuty: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej - kilka min pieszo do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna - odrestaurowane drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52 m² 16 711,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu pięknie położony zestaw dwóch sąsiadujących kawalerek (tzw. Dwupak inwestycyjny) w ścisłym Śródmieściu tuż przy Motławie. Dwie kawalerki są świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł91 m² 20 879,12 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Agencja westate prezentuje atrakcyjnie położone mieszkanie - aktualnie w trakcie wykończenia, zlokalizowane na wysokim - dziewiątym piętrze - w Śródmieściu Gdańska. Lokal oferuje widok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,33 m² 11 307,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne! Możliwość przejęcia najemców! 6 pokoi - wszystkie wynajęte Nieruchomość składa się z 6 osobnych pokoi , łazienki z wc , oraz osobnego wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Freedom przedstawia na sprzedaż Lokal mieszkalny + lokal usługowy | Kwadrat centrum Pruszcza. Unikalna nieruchomość dla osób, które chcą mieszkać i pracować w jednym miejscu. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 494 zł49,33 m² 11 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 49,33 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment 3pok. o pow. mieszkalnej 97m2 W gdyni przy ul. Miłosza, płyta redłowska Z przepięknym widokiem na gdynie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M1 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2 pokoje z dużym ogródkiem - nowoczesne osiedle blisko centrum Gdańska Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46 m² 16 630,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: urokliwy widok na panoramę Gdańska w pełni wyposażone winda brak bliskiej zabudowy za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z ogródkiem | po remoncie | Żabianka | blisko plaży i Ergo Areny Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,40 m² 16 305,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni. Inwestycja: inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39,95 m² 8 010,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe, środkowe mieszkanie położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Mieszka I w Lęborku. Lokal jest po generalnym remoncie , po odświeżeniu gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł59 m² 10 084,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis: trzy pokoje do odbioru we wrześniu 2026 bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł56,84 m² 6 843,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Twoje miejsce na mapie spokoju - 2 pokoje w sercu Lęborka przy ul.Staszica. Zamień marzenia o przytulnym azylu w rzeczywistość. Oto mieszkanie, które nie tylko spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne 51,80 m z balkonem - serce Oliwy, ogromny potencjał! Lokalizacja: oliwa to lokalizacja, której nie trzeba reklamować - to prestiż, wygoda i bliskość natury. Komunikacja: zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W pepper house Atuty nieruchomości: - spokojna część Moreny - widok na morze - piwnica - 3 ustawne osobne pokoje - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to gotowa inwestycja zapewniająca stabilny przychód i atrakcyjny roi około 8,2% brutto rocznie. Cztery niezależne pokoje pozwalają na wynajem na długoterminowe umowy, każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65,40 m² 11 911,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł21,10 m² 22 227,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7. Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 584 429 zł75,81 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 10. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł57,81 m² 10 205,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m , położone na parterze Gdańsk Nowy Port Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje oraz jeden mały pokój przejściowy, do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł56 m² 20 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow.56m2 w Gdyni w Orłowie na os.Orłowska Bryza. Mieszkanie mieści się w kompleksie kameralnych apartamentowców na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,58 m² 19 631,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,58 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W jego.