dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 404 ogłoszenia

799 500 zł35,70 m² 22 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal inwestycyjny Cena netto - 650 000 zł atuty: bardzo dobra opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,48 m² 8 687,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowoczesna nieruchomość w Rumi - ul. Tysiąclecia Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 620 zł26,92 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,84 m² 11 782,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,84 m z piwnicą 6,65 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdynia Babie Doły - ul. Ikara. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59,50 m² 4 201,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokojowe mieszkanie/ ogród/ garaż/ strych/ niedaleko morza Oferuje do nabycia lokal mieszkalny położony w Mieroszynie przy ulicy. Starowiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 59,5m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 080 zł87,22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - gotowe do odbioru - Mieszkanie do własnej aranżacji, - taras widokowy - Rozwijająca się dzielnica, - 2 km do plaży. Lokalizacja Osiedle znajduje się na terenie dzielnicy Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł52,18 m² 15 983,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie podzielone na dwa niezależne apartamenty. Przygotowane do efektywnego wynajmu. Idealne jako mieszkanie inwestycyjne. Możliwe zarządzanie najmem - dla Ciebie Pasywny Dochód. Jest idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł25 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Świetne studio Z balkonem na przymorzu gotowe do wynajęcia - nowoczesna inwestycja - doskonałe skomunkowanie! mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł94 m² 12 223,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jasień || 94 m || 2 tarasy || 3 pokoje ( możliwość powrotu do 4 ) || 5 piętro z 5 || Gdańsk , ul. Jabłoniowa - do wejścia , po liftingu Mieszkanie : - powierzchnia : 94 m - liczba pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 568 zł26,55 m² 12 488,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

698 900 zł70 m² 9 984,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu w samym sercu Gdańska lub zamiana na mniejsze. Opis mieszkania: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 043 748 zł112,54 m² 18 160,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na loggie Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja południowo-zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł68 m² 24 691,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Storia otrzymała nagrodę award winner oraz zaszczytne miano 5 star property award w prestiżowym konkursie european property awards 2024-2025. Oznacza to, że storia nie ma sobie równych w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł54,80 m² 29 178,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa perełka na rynku nieruchomości - klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Sopotu! Jeśli szukasz miejsca, które zachwyca nie tylko stylem i funkcjonalnością, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,19 m² 13 467,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe (z osobną kuchnia). W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł48,82 m² 10 180,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, w centrum Ustki. Odległość od morza ok. 600 m, w pobliżu centrum handlowe, markety, ośrodek zdrowia, przystanek autobusowy. Mieszkanie bardzo przytulne, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł99,61 m² 17 668,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment 3pok. o pow. użytkowej 99m2 z ogródkiem 57m2 W gdyni na płycie redłowskiej Z przepięknym widokiem oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M2 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1903

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł64,50 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Sopocie Bardzo dobra lokalizacja. 800m molo, 3 minuty do kolejki, przy głównej trasie. Miejsca parkingowe. Do mieszkania należy dodatkowe pomieszczenie 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,80 m² 17 721,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w doskonałej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego. Nieruchomość idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,33 m² 11 945,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy z własnym ogródkiem i dobrą komunikacją z całym Trójmiastem - właśnie znalazłeś idealną nieruchomość. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł28,85 m² 11 785,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż stylowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,85 m , położona w klimatycznej kamienicy z 1938 roku w dzielnicy Grabówek w Gdyni. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 882 zł69,13 m² 22 911,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,70 m² 7 029,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

W sercu spokojnej miejscowości Czarne czeka na Ciebie mieszkanie pełne światła, harmonii i ciepła. Na czwartym piętrze znajduje się przytulna przestrzeń o powierzchni 37,7 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 900 zł44,50 m² 25 391,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj w sercu Kaszub - 2 pokoje w Wejherowie Wejherowo to jedno z najbardziej urokliwych miast północnej Polski - położone w sercu Kaszub, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł50,24 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku w Rumi. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,50 m² 25 479,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament o powierzchni 36,5 m2 - komfort i styl w najlepszym wydaniu! Lokalizacja: ul. Sienna Grobla to miejsce, które łączy wszystko, co najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 155 zł41,22 m² 11 405,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 049 zł46,99 m² 20 984,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysokiej klasy apartamenty inwestycyjne nad morzem, zaledwie 250 metrów od plaży. Komfortowa lokalizacja w ścisłym centrum Helu daje bezproblemowy dostęp do bogatego życia tego nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,21 m² 7 019,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż połowa domu - 1 piętro. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Leszczynki, przy ulicy Modlińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,50 m² 11 984,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł101 m² 22 277,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.