dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 393 ogłoszenia

539 000 zł31,80 m² 16 949,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,8 m , położone przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku (przymorze), na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł86 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie i kamienica po generalnym remoncie - Duży metraż i potencjał aranżacyjny - Świetna lokalizacja - blisko centrum, a zarazem kameralnie - Możliwość różnorodnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,39 m² 16 308,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,37 m² 5 951,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezczynszowe Mieszkanie na Parterze w Mostach k/lęborka - Idealne dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,37 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

484 999 zł46 m² 10 543,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 444 zł64,41 m² 10 750,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,41 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -przedpokój termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,70 m² 9 044,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. 3 pokoje w świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona w Straszynie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł73 m² 20 821,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i pięknym panoramicznym widokiem na zatokę, hel, kamienną Górę, port i miasto. Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł80 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty - widok na marinę - południowo-zachodnia ekspozycja - bliskość pięknych plaż - second home Opis Składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży (ponad 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł62 m² 20 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Приглашаем в уникальную квартиру в самом сердце Гданьска -в ваш новый дом, где история встречается с современным.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł59,01 m² 13 658,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w dzielnicy Gdańsk Chełm, kameralna zabudowa, atrakcyjne położenie i komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

 

 

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 263 zł35,57 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w odnowionej kamienicy - historia spotyka komfort. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Tczewie przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość po remoncie, idealna dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,90 m² 13 422,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,9m2 w Gdyni na Chyloni, w zielonej okolicy po generalnym remoncie wykończone w wyższym standardzie. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,80 m² 12 548,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,8 m 2 położony przy ul. Beniowskiego w dzielnicy Przymorze Małe Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,20 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, które po prostu dobrze się czuje. Są takie miejsca, do których wchodzisz i od razu wiesz, że będzie się tu dobrze mieszkać. Jasno, wygodnie i bez kombinowania - dokładnie tak.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł43,90 m² 2 961,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w miejscowości Wielki Klincz 58, przy ulicy Wichrowej 2, powiat kościerski, woj. pomorskie, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 2 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 875 zł57,15 m² 17 075,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem od strony południowo-wschodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących: - życie blisko natury i plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,50 m² 6 552,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Zrealizuj swoje marzenie o przestronnej, komfortowej przestrzeni - wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Hubalczyków, ul. Bogdanowicza Przestronność, elegancja, nowoczesność - te słowa najlepiej oddają.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63,40 m² 12 444,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63,4 m z dużą komórką i dwoma miejscami w hali garażowej Prezentuję wygodne i świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł37,16 m² 14 908,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej wygodnych części Sopotu - Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,80 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia termin odbioru: czerwiec 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,34 m² 14 119,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

wakacyjny Cena: 499 000 zł netto Apartament w Łebie na sprzedaż inwestycja z dochodem lub apartament nad morzem Na sprzedaż apartament w Łebie z dużym balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł67,73 m² 6 599,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najnowsza inwestycja w Lęborku w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Orlińskiego. Planowany termin oddania do użytkowania to i kwartał 2026 roku. Przestronne, ustawne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Apartament zlokalizowany jest w centrum Sopotu, przy ul. Bohaterów Monte Cassino z bezpośrednim wyjściem na słynny deptak Monciak Bardzo proszę o telefon wyłącznie zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna W panthers estate. Szukasz nieruchomości, która realnie zarabia lub daje ogromne możliwości aranżacyjne pod własne potrzeby? Ta oferta na Morenie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 655 zł33,35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 1-pokojowe z oknem w kuchni, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy 4 pokojowy kompletnie urządzony apartament z dużym balkonem , komórką oraz miejscem w hali garażowej - gotowy do wprowadzenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł24,33 m² 6 946,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Unikalna kawalerka po remoncie Z kominkiem I niskim czynszem! (24,33 M ) - lębork, ul. E. Plater idealna inwestycja lub mieszkanie na start. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 530 863 zł75,68 m² 33 441,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot | Ogród ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 75,68.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł28,99 m² 15 350,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Z pięknym widokiem na las! czujesz się jak na wczasach! 150m do piaszczystej plaży! dostępne od zaraz! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

934 900 zł82 m² 11 401,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż dwupoziomowe, przestronne, klimatyczne, mieszkanie położone w odnowionej wrzeszczańskiej kamienicy. Mieszkanie jest położone na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Ma powierzchnię 82.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2 z balkonem, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49 m² 15 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nadmotławie.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł59,39 m² 9 344,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł44 m² 15 452,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Gdańsk Suchanino przy ul. Liszta. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! spółdzielcze 2 pokojowe, wyposażone, wolne od zaraz! możliwość zakupu przez obcokrajowców! czynsz tylko 320 zł! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w ładnym bloku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij