dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 399 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 140 000 zł109,66 m² 28 633,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż położona w najbardziej prestiżowej i pożądanej części Sopotu wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna stanowiąca kwintesencję nadmorskiego stylu życia oraz bezpiecznej lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 000 zł65 m² 13 569,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 2 loggie ekspozycja wschodnio-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Suchanino, ul. Kurpińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanownym Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Na sprzedaż gotowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie 45,8m2 z licznymi udogodnieniami niespotykanymi w tej części Suchostrzyg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 912 zł45,14 m² 9 457,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Najważniejsze atuty - Morze na co dzień: plaża 15 minut spacerem. W okolicy marina, port jachtowy, szlaki rowerowe na Hel. - podwyższony standard: klinkier, duże okna, ceramiczna dachówka, solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 912 zł45,14 m² 9 457,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 401 zł55,74 m² 8 726,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przymorze | 2 pokoje po generalnym remoncie | blisko morza grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdańsku na os. Tysiąclecia. Punkt doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w urokliwej dzielnicy Gdańska Oliwa jest to jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 658 zł26,55 m² 10 985,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 000 zł32,31 m² 12 132,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Rynek pierwotny

537 000 zł37,43 m² 14 346,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika Gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkanie składające się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł36,41 m² 14 309,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł73,75 m² 14 223,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika Gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkanie składające się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

978 400 zł114 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe 92 m z klimatycznym strychem (dodatkowe 22m2) w Radunicy. Wysoki Standard | 2 Miejsca postojowe naziemne | Dwa pokoje, salon i łazienka na pierwszym poziomie oraz trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gdynia Działki Leśne | Apartament z widokiem na morze | 40 m Klimatyczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł54 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English version below. Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się 54-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,89 m² 11 944,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Gdynia, pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pustkach Cisowskich.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jeziornej w Rumi. Osiedle: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atuty nieruchomości: - 3 ustawne pokoje oraz osobna kuchnia - mieszkanie dwustronne (południe-północ) - balkon z widokiem na zatokę - sypialnia oraz kuchnia z widokiem na zatokę - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

589 990 zł45 m² 13 110,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: -spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu -270 metrów do przystanku tramwajowego -funkcjonalny układ 2 oddzielnych pokoi z osobną kuchnią -atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł84,70 m² 11 794,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zalety nieruchomości: - świetna lokalizacja w centrum - kilka minut spacerem do ulica Długa i Fontanna Neptuna - Około 10 minut pieszo do skm Śródmieście - Blisko przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł44,60 m² 14 977,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zalety nieruchomości: - jasne, słoneczne mieszkanie z ekspozycją południową (wschód-zachód), - gotowe do zamieszkania - bardzo dobry stan techniczny, - funkcjonalny układ pomieszczeń na 44,6.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42,40 m² 13 419,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zalety nieruchomości 6 minut pieszo do przystanku autobusowego około 15 minut autem do ścisłego Centrum Gdańska około 2 km do Obwodnicy Trójmiasta około 5 minut autem do centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł68,60 m² 24 635,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zalety nieruchomości: - strefa fitness oraz sauna tylko dla mieszkańców - Prestiżowe osiedle renomowanego dewelopera - Miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska - 9 minut do stacji skm Sopot.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł67,80 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | wysoki standard | duży, narożny taras | Wiszące Ogrody 67,74 m | możliwość 4 pokoi | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł58,50 m² 19 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości: - prestiżowa lokalizacja Wyspy Spichrzów, - najbliższe sąsiedztwo głównych atrakcji turystycznych Gdańska, - dostęp do basenu i strefy spa, z poziomu klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł45 m² 12 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zalety nieruchomości - 2 min do obwodnicy Trójmiasta, - spokojna okolica, - 3 pokoje - 2 minuty do przystanku autobusowego, - w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej i spokojnej części miasta, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, zachowując jednocześnie kameralny charakter. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł81 m² 5 549,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zadbane t rzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i poddaszem na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ku Słońcu w Siemianicach. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł44,04 m² 6 108,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł38,27 m² 22 968,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sea Salt | 2 pokoje | Zaspa. Na sprzedaż nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament 2-pokojowy o powierzchni 38,28 m , położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Sea Salt przy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,04 m² 10 468,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, 2-poziomowe mieszkanie z antresolą | bezczynszowe | Borkowo k. Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 61,04 m + antresola około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 37 m | balkon | miejsce postojowe | bez pcc | Gdańsk Orunia Górna, ul. Borkowska Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł40,21 m² 12 310,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m, położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł49,60 m² 5 907,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie,.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44,58 m² 18 391,66 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na morze Centrum Gdyni. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.42.90 m plus 1,68m piwnica o łącznej pow. 44,58 m(powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 964 zł38,76 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania 31-55 M2 Z balkonem, komórką lokatorską, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B6 - zapraszamy do rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,71 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe Z balkonem Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł91,75 m² 12 948,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie położone w jedno piętrowym kameralnym budynku w spokojnej, cichej części dzielnicy Gdańsk Osowa. Mała wspólnota 6 lokali mieszkalnych na.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł42,21 m² 22 980,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała inwestycja, lokal użytkowy położony W samym sercu gdańska, w sąsiedztwie historycznej starej stoczni, ul. Elektryków I foodhall montownia. Stąd zaledwie kilka kroków na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij