dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł74,09 m² 12 808,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Osowej Jeśli szukasz mieszkania, które oferuje realną przestrzeń do życia, to ta oferta zasługuje na szczególną uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł34,07 m² 13 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: niskie opłaty łatwe w utrzymaniu Komunikacja miejska tramwaj oraz autobusy Zadaszone miejsce postojowe brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 340 zł34,97 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są nieruchomości, które dobrze wyglądają w ogłoszeniu. I są takie, które sprzedają się same - bo mają wszystko, czego szuka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowiec na Przymorzu | 38m | Wyposażenie w cenie | Widokowa Loggia Szukasz mieszkania, do którego wystarczy przynieść walizki? A może inwestycji, która nie wymaga ani złotówki dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32,69 m² 8 228,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł62,15 m² 1 271,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 62,15 m w malowniczym Słosinku - między jeziorami! Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 62,15 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dwustronne, słoneczne i z dobrą energią! 60 m dobrze wykorzystanej przestrzeni! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni, położone na IV piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Pustki.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł42,41 m² 14 430,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,36 m² 10 487,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nie przegap tej oferty - dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na parterze - gdynia wzgórze św. Maksymiliana! L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł46,16 m² 15 164,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,80 m² 13 759,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na pierwszym piętrze solidnej, ceglanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Sopocie czeka wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m . Wnętrze jest jasne, zadbane, odremontowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł86 m² 23 825,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu Jelitkowski Dwór - zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł44,90 m² 15 991,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł28,60 m² 7 517,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż. Kompletnie wyremontowana i wyposażona kawalerka o powierzchni użytkowej 28,60 m2, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,90 m² 11 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Karwiny. Główne atuty: salon oraz balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji! Tylko w Pepper House! Oferujemy do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł60,50 m² 6 609,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie na sprzedaż - słupsk, ul. Herbsta. Top lokalizacja - osiedle Niepodległości! szczegóły oferty: - powierzchnia 60,5 m2 - III. piętro - 3 osobne pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł62 m² 9 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

685 800 zł41,31 m² 16 601,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament | widok Z 6 piętra na zieleń | siłownia | bez pcc | bez prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 760 zł42,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o wysokim standardzie doświetlenia. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 650 zł39,50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 4 budynek 1 Osiedle Pogodne w Redzie złap okazję, zanim ceny wzrosną! Jeszcze tylko przez chwilę możesz kupić mieszkanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Stopy procentowe spadają,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł107,20 m² 5 130,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie + garaż + piwnica, kaliska atuty.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł33,06 m² 14 216,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament dostępny na obecny sezon, 2 pokoje 33m2, parking, dębina, rowy - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - korzystna, atrakcyjna cena - w cenie miejsce parkingowe - zaledwie 300m od plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,72 m² 19 369,83 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie na 12 piętrze dla osób ceniących komfort i piękne widoki. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom Nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 000 zł64,20 m² 9 984,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu mieszkanie na kameralnym osiedlu w południowej części Gdańska - Ujeścisko. Wokół osiedla niska zabudowa. Mieszkanie bardzo słoneczne. Z balkonu boczny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - kościerzyna, centrum Mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 52 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł82 m² 9 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słupsk ul. Bogdanowicza | 81,6 m | 2 balkony | garaż | możliwość podziału na 2 lokale! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,6 m , położone na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł108,25 m² 21 699,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Świetna nieruchomość w samym sercu Sopotu - dwa niezależne apartamenty Oferujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną przy prestiżowej ulicy Bohaterów Monte Cassino 6, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł79,91 m² 12 451,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 500 zł48,06 m² 12 182,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 48,06 m | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południowy wschód Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,06.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł21,26 m² 15 475,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne studio z widokiem na Zalew - Twoja enklawa w Krynicy Morskiej Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Mierzei Wiślanej, gdzie bliskość natury spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38 m² 14 605,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w topowej lokalizacji Gdańska Przymorze. To propozycja, która idealnie wpisuje się w strategię inwestycyjną pod wynajem zarówno krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,77 m² 15 058,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni przy ul. Legionów. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 910 zł68,71 m² 19 995,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament o powierzchni 68,71m2 ulokowany w niskich, kameralnych budynkach. Posiada balkon i ogródek oraz ogólnodostępny basen zapewniając idealne miejsce do relaksu. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kupujący bez prowizji Dwupokojowy apartament w sercu Sopotu - idealny pod wynajem lub na własne potrzeby! Lokalizacja marzeń - ścisłe centrum Sopotu, zaledwie 100 m od Monciaka ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł54,78 m² 22 800,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja | 100M od motławy | dwa niezależne apartamenty Przestronny apartament w centrum Gdańska idealny pod wynajem Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł65 m² 23 076,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

!Rewelacyjny Inwestycja Centrum Gdańska! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem.Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,86 m² 12 422,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i rodzinnej dzielnicy Gdańska - Jasień, przy ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.