dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 404 ogłoszenia

995 000 zł79,91 m² 12 451,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 594 zł28,81 m² 17 931,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,82 m2. Cena brutto: 516 593.96 zł Cena netto: 419 996,09 zł Atuty: - Możliwość zakupu w systemie 30/70 lub 20/80 (oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 888 zł61,03 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł73,88 m² 19 477,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z ekspozycją zachodnią. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze (poddaszu) w 3 piętrowym bloku. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,60 m² 5 432,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Malborka ul. Sienkiewicza Podstawowe informacje: lokalizacja: malbork, ul. Sienkiewicza Powierzchnia mieszkania: 71,6 m Piwnica: ok. 3 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i dopracowane w detalach mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na cenionym osiedlu Zielony Południk przy ul. Jagiełły w Gdańsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: - nowoczesny niski apartamentowiec - według projektu Studia Degutis - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania - 2 tarasy, 1 z pięknym widokiem na prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł92,60 m² 11 555,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wielki Kack/ Żródło Marii. Lokalizacja umożliwia sprawną komunikację z pozostałymi dzielnicami Gdyni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł59,10 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe (59,10m2) + komórka lokatorska + miejsce w hali garażowej w bardzo dobrej lokalizacji w Rumi, przy ulicy Polnej. Mieszkanie jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję 2-pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36,67m2 umieszczone na parterze i skierowane na południowy-zachód. Inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł46,50 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku , na spokojnym i przyjaznym Osiedlu Słonecznym w Debrznie. Nieruchomość o powierzchni 46,50m2 składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł78,40 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w kameralnym budynku ( tylko 33 mieszkania ).Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń. Powierzchnia użytkowa 78,4 m 2. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,22 m² 11 966,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z wygodnym układem i spokojną okolicą do życia- ta propozycja na osiedlu Nowy Horyzont w Borkowie zdecydowanie zasługuje na uwagę. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł41 m² 14 024,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Konrada Korzeniowskiego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36,80 m² 10 570,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 4 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł27,38 m² 20 818,12 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43,74 m² 5 601,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne mieszkanie 40 M Z potencjałem aranżacyjnym - lębork, parter, mpec twoje wymarzone "M" lub doskonała lokata kapitału! Prezentujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,10 m² 12 737,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie premium z dużym tarasem - Rumia Janowo, osiedle Królewskie Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego spaceru 360 mieszkanie Luksusowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,30 m² 13 938,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części gdańskiego Przymorza. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 245 zł51,19 m² 33 195 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C8.5(U), balkon: 6,08 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł29 m² 15 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*Zakup tylko gotówkowy Ta oferta jest bezpośrednio od właściciela - bez żadnych prowizji. Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze z balkonem w nowym bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł116 m² 20 646,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa część domu w Sopocie - ul. Łowicka 14 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży części domu o powierzchni 53 m ( plus dodatkowa przestrzeń co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 360 zł40,61 m² 34 286,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C13.2(U), taras: 10,59 m, ogródek: 7,44 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł72,27 m² 29 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - orłowo cisza, spokój, a jednocześnie zaledwie 6 minut spacerem do Molo. - mieszkanie zaprojektowane przez uznanego architekta i wykończone z dbałością o każdy detal. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 028 000 zł50,64 m² 40 047,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Niezwykły apartament o powierzchni 50,64 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji Solmarina na Wyspie Sobieszewskiej. Nieruchomość została zaprojektowana w lekkim, nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł37,89 m² 24 676,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,89 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji nad Motławą, w prestiżowej części Śródmieścia Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 000 zł40,30 m² 18 883,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2036

Wyobraź sobie, że jest 2032 rok. Rano kawa w biegu - i już wiesz, że znowu możesz nie zdążyć Wraca moment decyzji. Twoje mieszkanie na obrzeżach. brr Dojazdy kosztują dziś pół raty.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł105 m² 28 561,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji rivus - Invest Komfort w Gdyni Orłowo. To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł79,90 m² 4 868,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,9 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Orzeszkowej 28 w Malborku. Lokal z wysokimi sufitami i dużymi,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł39,20 m² 19 132,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dobry zakup inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji. 15 minut do plaży, 12 minut do dworca pkp Centrum Sopot Urocze mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratowych, w niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł54,80 m² 27 098,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 55-metrowe Mieszkanie z ogrodem Osiedle rivus gdyńskiego dewelopera invest komfort, to zamknięta, spokojna enklawa w otoczeniu zieleni, w spokojnej części prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł250,45 m² 28 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1920

Piętro kamienicy złożone Z 5 apartamentów W sercu sopotu Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie | Zabytkowa kamienica | 5 w pełni wyposażonych apartamentów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty świetna lokalizacja - szybki dojazd do Śródmieścia Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,02 m² 4 338 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie M4 - Idealne miejsce dla rodziny w Miastku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48,24 m² 10 572,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - ul. Warszawska, 48,24 m Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł117,20 m² 16 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Gdańska, przy ul. Seredyńskiego. Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł27,40 m² 21 496,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - w Śródmieściu. To idealna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij