dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 393 ogłoszenia

640 000 zł38 m² 16 842 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w świetnej lokalizacji- gdynia Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na VI piętrze zadbanego, IX-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38 m² 15 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiego Przymorza wyjątkowa przestrzeń blisko morza, biznesu i natury. Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, elegancko wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 100 m2 Mieszkanie dla Rodziny w Spokojnym Bolszewie. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji! Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł90,42 m² 7 874,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie poranki pełne światła wpadającego przez duże okna, aromat świeżo parzonej kawy w aneksie kuchennym i przestrzeń, w której każdy znajdzie swoje miejsce. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 053 zł50,56 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,56 m2 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -przedpokój dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Są mieszkania, które wyglądają dobrze tylko na wizualizacjach. I są takie, które realnie dobrze się kupuje. To jest właśnie ten drugi przypadek. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Morenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 864 zł62,40 m² 13 860 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Gotowe do odbioru kluczy. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wyszyńskiego w Nowy Dwór Gdański. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,16 m² 4 390,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł54,60 m² 9 084 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.4 54,60m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 880 zł59,44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu na świeżym powietrzu. - nowoczesna inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,58 m² 18 350,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowy apartament O podwyższonym standardzie. Lokalizacja: gdańska Morena (piecki-Migowo) to jedna z najbardziej komfortowych dzielnic do życia- łączy szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł37,24 m² 10 177,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m . W skład nieruchomości wchodzą: - jasny salon z ekspozycją południową, - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41 m² 14 121,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzcni 41 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza na gdańskiej Żabiance. Swpdl z kw. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 000 zł37 m² 8 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł60,80 m² 7 138,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,80m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 656 zł27,82 m² 16 989,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł34,02 m² 10 199,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Ustce. Nieruchomość z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , zlokalizowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł41,37 m² 9 427,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż: nowoczesne mieszkanie Z miejscem postojowym I komórką ul. EMILII plater 23b Cena: 390 000 zł | Powierzchnia: 41,37 m | Piętro: 1 Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł88,30 m² 19 920,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: ok. 800 m do morza. Duży balkon. Komórka lokatorska. Dwa ponadstandardowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Zamknięte osiedle z 24 godzinnym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

419 136 zł56,64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwa nowe mieszkania w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej usytuowane na zacisznym osiedlu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy ulicy Goedtkego.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł43,60 m² 10 642,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spokój, zieleń i szybki dojazd do centrum - 2 pokoje, oddzielna kuchnia z potencjałem własnej aranżacji! lokalizacja: witomino to zielona i spokojna okolica, łącząca miejskie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł61,54 m² 9 246,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,90 m² 11 795,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * 200m od przystanku tramwajowego; * 10 min pieszo do Centrum Handlowo- usługowego "pasaż Chełmski"; * Miedziana instalacja elektryczna; * 5 min autem do Gdańskiej Starówki; * Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 674 zł74,12 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,12 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -łazienka -hol dodatkowko:.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł76,30 m² 12 699,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,20 m² 15 015,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe na myśliwskim wzgórzu. Lokalizacja: myśliwskie Wzgórze to spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana część Gdańska. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 600 zł50,01 m² 13 189,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny 3-pokojowy apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Apartament idealny do zamieszkania lub pod wynajem np. dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł66,61 m² 12 685,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,61 m , położone na 2 piętrze cztero piętrowgo budynku z 2023 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - wyjątkowy klimat, świetna przestrzeń! Szukasz miejsca z historią i charakterem? To mieszkanie w kamienicy z 1920 roku zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53,80 m² 13 011,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękny apartament w Sierra Golf Apartments! Zalety Bardzo ciche i ciepłe mieszkanie na 1 piętrze Nowoczesny wystrój Szybkie wydanie Okolica Pętkowice znajdują się w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł36,42 m² 12 465,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | gdańsk łostowice |! atrakcyjna cena! kupujący nie placi prowizji! pomagamy W uzyskaniu zezwolenia od ministerstwa dla cudzoziemców mieszkanie: nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż piękne mieszkanie w zadbanej kamieniczce, w doskonałej lokalizacji przy ul. Kochanowskiego w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie: 45m2, 3 pokoje, znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł83,20 m² 8 990,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Rumii, w budynku wybudowanym przez dewelopera Costa. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Słupsk, ul. 3 maja | os. Stefana Batorego Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,07 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,40 m² 10 078,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska, można zrobić 4 pokój. Polecam mieszkanie (63,40 m2), położone na gdańskim osiedlu Chełm. Miejsce znakomicie skomunikowane, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł71,50 m² 4 601,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, położonego na cichym i spokojnym osiedlu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij