dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 393 ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z potencjałem | Gdańsk Wrzeszcz | blisko Garnizonu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Juliusza Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł89,63 m² 37 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Taras 75 m Bezpośrednie wyjście na plażę Basen Prywatna plaża Garaż Spełnij marzenie o życiu nad morzem w wyjątkowym apartamencie położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł37,70 m² 17 771,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego 32, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

296 500 zł25,31 m² 11 714,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

624 900 zł63,50 m² 9 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Po remoncie! - Cicha i spokojna okolica - Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej - Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł55,30 m² 16 980,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - w zielonym i prestiżowym.

 

 

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37,98 m² 13 954,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji od Kupującego. Budynek w środku miasta, a jednak mieszkanie bez bezpośredniego zgiełku z ulicy. Okna od strony Politechniki Gdańskiej i Moreny. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł73,83 m² 12 731,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe. Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 990 zł30,13 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:4/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Sea Towers! mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 81,3 m (powierzchnia całkowita 84,5 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,99 m² 13 787,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2-pokojowe | 2025 | brak pcc Zakup wyłącznie za gotówkę, brak prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,99 m2 usytuowane na 2 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł39 m² 13 256,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

<!-startfragment-> Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Balkon Oferuję Państwu funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, które przeszło kompleksowy remont.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, które stanowi idealną propozycję zarówno na start, jak i jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,68 m² 11 869,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu zrealizowanym jako inwestycja Eurostylu pod nazwą nowy horyzont charakteryzującym sie kameralną zabudową budynków, w które wkomponowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Jeśli zależy Ci na wygodzie życia w centrum miasta i mieszkaniu, które nie wymaga dodatkowych inwestycji ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie przy ul. Odrodzenia w Dzierzgoniu to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł71,82 m² 7 658,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż jedeo Z 4 lokali mieszkalnych W bydynku wielorodzinnym - szeregowym Świetna propozycja dla osób szukajacych swojego ' kawałka świata ' w przyzwoitej cenie. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 000 zł55,23 m² 21 998,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 55,23 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

101 875 zł70,70 m² 1 440,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do sprzedaży lokal mieszkalny nr 7 położony w miejscowości Wierzchowo przy ul. Żytniej 2, gm.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł73 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty : -prestiżowa ulica Długa -serce gdańskiej Starówki -funkcjonalny układ wnętrza -idealne jako second home -świetne pod najem krótkoterminowy lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to absolutny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj bliżej wszystkiego - 4 pokoje, 112 m , 2 balkony, widok na Gdańsk | Siedlce, ul. Lecha Bądkowskiego Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł43,15 m² 27 809,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany w Helu. Apartament o powierzchni użytkowej 43,15 m2, apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,12 m² 12 128,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie Powierzchnia całkowita 80 m2 (pow. użytkowa 74,12 m2) Wysokość pomieszczeń 3 m - wyjątkowe poczucie przestrzeni Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Ogrzewanie gazowe, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,43 m² 14 488,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: * gotowe do wprowadzenia, * wysoki standard wykończeń, * z dala od ruchliwej ulicy, * 10 min pieszo do przystanku autobusowego oraz tramwajowego, * prywatne miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł49,47 m² 23 650,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwie niezależne kawalerki z ogrodem - gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż w pełni wyposażony, działający produkt inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania (49,47 m łącznie), każde.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Malborku. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,32 m² 6 026,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,32m 2 , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Kossaka (vis.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł83,92 m² 4 170,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu duże i bardzo jasne mieszkanie usytuowane w Debrznie w kameralnym bloku mieszkalnym. Nieruchomość położona jest blisko centrum oraz wszelkich punktów usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł40 m² 32 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego apartamentu położonego na pierwszym piętrze, o powierzchni 39,86 m2 w inwestycji Sol Marina położonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł89,45 m² 11 168,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny - Gdynia Centrum, ul. Warszawska Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Warszawskiej. Bardzo dobra lokalizacja: blisko skm ( dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,96 m² 8 881,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Brak prowizji dla kupującego - 0% To mieszkanie daje komfort domu bez jego kosztów i obowiązków. 90 m | 4 pokoje | funkcjonalny układ, który naprawdę działa na co dzień. Wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł58,50 m² 22 735,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m2, położone na prestiżowym osiedlu Jelitkowski Dwór, tuż przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,43 m² 15 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do strefy spa & Wellness | Tupadły k. Jastrzębiej Góry, 900 m od pięknej, czystej plaży. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,31 m² 15 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot Dolny - Kamienica z historią, 300 m od plaży Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m2, położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w spokojnej i cichej dzielnicy Gdyni - Mały Kack przy ul. Druskiennickiej! Bogata infrastruktura i świetnie rozwinięta komunikacja miejska - atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 839 zł42,50 m² 20 607,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł86,84 m² 14 970,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej nieruchomości z potencjałem do zamieszkania i zarabiania jednocześnie! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64,32 m² 19 900,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Super oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty: - gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2 - druga linia zabudowy od Motławy i Mariny - 4 pokoje - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł120,19 m² 6 231,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze z ogrodem | 141,63 m | dom trzyrodzinny Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy! 5 pokoi | 63,9 m | Balkon | Dwie piwnice | Miejsce postojowe Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł53,50 m² 22 037,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54m , składające się z trzech pokoi. Układ jest funkcjonalny i nowoczesny. Kuchnia we wnęce z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania

Włącz powiadomienia

Marker