dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 393 ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m , zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł67,18 m² 22 179,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,90 m² 14 672,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,13 m² 25 591 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni z balkonem i miejscem parkingowym! Gotowiec inwestycyjny! Zamieszkaj w komfortowym i bardzo ładnie urządzonym 2-pokojowym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,24 m2. Przestrzeń w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wnętrza w pełni odpowiadającego indywidualnej wizji przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 099 zł19,41 m² 24 477,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny | gdańsk oliwa| *** Bez podatku pcc Bez prowizji Bezpośrednio od dewelopera Twój dochód pasywny z bazą noclegową w biznesowej i akademickiej części Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,20 m² 9 068,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atuty: -3 oddzielne pokoje -dwustronne , słoneczne -balkon -ogólnodostępne miejsca postojowe -strona wschodnia-sypialnia i kuchnia -strona zachodnia-salon i sypialnia Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,70 m² 15 707,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m , usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł95,81 m² 10 332,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament 95m2 , 4 pok. 300m od jeziora Klasztornego w kartuzach lokalizacja: kartuzy stolica Kaszub położona 30 km od Gdańska pośród lasów i czterech jezior zwanych potocznie kartuskimi.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł26,70 m² 26 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł55,41 m² 12 199,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wejherowo - Nanice | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50,13 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje | Letnica | Widok na Gdańsk | 20 minut do morza spacerem atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Letnica; świetny dojazd do centrum Gdańska, - bardzo blisko morza - 20 minut spacerem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 500 zł72 m² 12 909,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Człuchów, ul. Zamkowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m położone na parterze budynku w samym centrum Człuchowa ul. Zamkowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na parterze | Sztum, ul. Kopernika | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka po świeżym remoncie, położona na parterze w zadbanym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł45 m² 13 222,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z widokiem na morze, położone na 7. piętrze na styku Gdyni Oksywie z Obłużem. To miejsce, które łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł30,30 m² 11 881,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Inwestycja czy pierwsze własne M? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł60,90 m² 11 313,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 1 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł41,71 m² 23 016,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na osiedlu Porto w dzielnicy Letnica. Nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od plaży i morza, co.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,7 m | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjny kupisz bez prowizji! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

852 000 zł61,20 m² 13 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł115,68 m² 25 847,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Niezwykle klimatyczny 4-pok.apartament w Sopocie Dolnym o powierzchni 115.68m2 w zacisznej uliczce, w sercu miasta. Apartamentu znajduję się w zadbanym budynku z 2004r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tramwaj w odległości 300 m ( 5 minut pieszo) - 0% a także nie płaci podatku pcc-0% opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2, z ekspozycją wschnią jest.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł59,27 m² 13 295,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy studentów. Otoczenie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 668 zł47,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z ogrodem I widokiem na zieleń Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł78,90 m² 2 978,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, do których chce się wracać każdego dnia. Takim miejscem może stać się właśnie to mieszkanie. Na sprzedaż zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł44 m² 14 068,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie , o powierzchni 44m2 na Matarni przy ul. Słabego. Atuty - Wideodomofon, - monitorowane Osiedle, - wysokość to blisko 2.7m, - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,01 m² 13 604,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,01 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Oliwa). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł43,70 m² 26 430,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywne mieszkanie z prywatnym ogrodem | Garnizon, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł60,18 m² 5 481,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne, środkowe mieszkanie o powierzchni 60,18 m 2 , położone w Lęborku, przy ulicy Czołgistów (opodal.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100,24 m² 4 289,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,24 m na parterze kamienicy w samym sercu Miastka. Atuty tego mieszkania: atrakcyjna lokalizacja- centrum miasta, w pobliżu urzędy, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,30 m² 10 417,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie na osiedlu Wiszące Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40,40 m² 6 188,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko morza | Stegna | 2 pokoje | tylko 2 km od plaży Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Stegna, przy ul. Morskiej - zaledwie ok. 2 km od morza, ok. 5 minut.